Danijel Jovanović, sin iz prvog braka folk pevačice Tine Ivanović, ne krije razočaranost u svoju majku i otkriva da ga je nakon što se javno “oprala” ponovo vratila tamo gde je i do tada bio - u zaborav.

Kad je u leto 2006. godine, posle jedanaest godina, konačno srela svog sina Tina Ivanović je tvrdila da se više nikad neće odvojiti od njega. Nažalost, njena briga potrajala je koliko i medijska pažnja koju je izazvao ovaj dirljivi susret. Šesnaestogodišnji Danijel, koji inače živi sa ocem i njegovom ženom u okolini Svilajnca, tvrdi da mu se majka za poslednje tri godine javila svega desetak puta i da je na kraju potpuno izgubio kontakt s njom. Mislim da joj Zvezdan, njen dečko i menadžer, ne dozvoljava da se viđa sa mnom. Ja nisam ni imao mamin broj, a kada sam mu tražio, nije mi dao. Rekao je da pozovem na njegov ako mi nešto treba, jer ona nema telefon. Zvao sam mnogo puta, ali je nijednom nisam dobio. Jednom prilikom sam mu rekao da znam da joj on brani da se viđa sa mnom, ali se naljutio, pa smo se na kraju i posvađali…