Pevačica Sanja Maletić ovih dana privodi kraju poslove s papirologijom i ubrzano vrši poslednje pripreme za otvaranje svog vlastitog kazina. Sanja je rodom iz Tuzle i već duže vreme planira da ostvari svoj san, ali, kako ona kaže, dosad za to nije bilo dovoljno finansijskih sredstava, bar ne u onoj meri u kojoj ovakav projekat zahteva, pa pošto mora da uloži više od milion evra, moraće da uzme i neke kredite..

Pevačica dalje navodi: Oduvek sam želela da otvorim kazino i verujem da ću napraviti dobar potez. Nije slučajnost da sam za to izabrala svoj rodni grad. Naravno, svesna sam da taj korak sa sobom nosi velika finansijska ulaganja, ali mi to ne smeta. U ovakav projekat vredi uložiti, jer se na kraju sav trud isplati, pa zato i želim da sve izgleda moderno i luksuzno a i opšte je poznata stvar da sam, iako skromna po prirodi, veliki hedonista. Izabrali smo lokaciju i, ako bog da, na proleće počinjemo sa gradnjom. Biće to najveći kazino na ovim prostorima - kaže pevačica. Maletićeva dodaje da stalno putuje, radi na promociji svog novog spota i albuma, i ističe da uveliko planira da krene s koncertnom turnejom: Imam mnogo poziva sa svih strana i nameravam sve to da ispoštujem, ali kazino je, naravno, sada na prvom mestu - završava Sanja.