Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Danijela Vranić - Snima Milićevu pesmu

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Danijela Vranić - Snima Milićevu pesmu


    Folk pevačica Danijela Vranić snimiće za svoj novi album pesmu „Sanjam da si opet tu“, koju je pre nekoliko dana u kući „Velikog brata” izveo Milić Vukašinović. Danijela je u izjavi za Press rekla da je od „doktora za rokenrol” uzela baladu od koje mnogo očekuje: Pesma je prelepa, emotivna i čim sam čula prve tonove, uzela sam je. Kako sam saznala, balada je stajala preko deset godina kod Miće. Pored ove pesme Vukašinović mi je ponudio još dve brze pesme i postoji mogućnost da uzmem jednu, ako se budem odlučila da mi pesme na albumu budu komercijalne, kaže Vranićka. Na novom albumu „kraljice splavova” naći će se i duet sa Acom Lukasom, o kome mediji u poslednje vreme spekulišu da je Danijelin novi dečko.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    "Na novom albumu „kraljice splavova” naći će se i duet sa Acom Lukasom, o kome mediji u poslednje vreme spekulišu da je Danijelin novi dečko. "

    Bre kume.. zar Aca ne fura sa Selmom Bajrami??

  3. #3

    Podrazumevano

    ^^ Izgleda Aca pravi frajer ) Fura on sa vise njih. Kume da nije ti on neki rod ))

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •