Popularni pevač Aco Pejović proveo je sedam i po sati u tatu studiju kod proverenog majstora, svog imenjaka, Ace iz Zemuna, kako bi na njegovom levom ramenu zasijala još jedna tetovaža! Naime, pored Pejovićeve velike ljubavi prema muzici koju je okarakterisao svojom prvom tetovažom na desnoj potkolenici u vidu violinskog ključa, Aco je odlučio da oslika i Hristov monogram na svom telu u znak svoje velike vere i ljubavi prema Bogu. “Dugo sam razmišljao šta da istetoviram na ruci, jer sam želeo neki verski simbol. Budući da niko od nas nije dostojan da nosi krst, niti bilo kog sveca na sebi, odlučio sam se za Hristov monogram“.
“Verujem u Boga i osećam se sjajno što na sebi imam Hristov pečat. Poznato je da je car Konstantin na svojim pohodima nosio upravo ovaj monogram, a ja sam ga oivičio vinovom lozom i inicijalima svojih najmilijih. Dakle, sve što volim i što me u životu čini srećnim stavio sam na ove dve tetovaže” - inicijale svoje supruge i ćerkica, Boga Hrista, vino i muziku - ispričao je Pejović… I dok je popularni pevač “bockao” svoju ruku, njegova supruga Biljana ubola je desetku na diplomskom na fakultetu “Mega trend”, te je vesela družina u Zemunu imala razloga i za slavlje… Dovoljno da Pejović zaboravi na tatu muke!