Strana 9 od 15 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 146

Tema: Kada imate problem..

  1. #81
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    ali si sentimentalan nadam se da ces imati i druge prilike da se vidite i nadoknadis to sto si zaboravio,ali ako je osoba razumna onda ce i to svatiti i nema zasto ti se naljutiti,po meni a za druge nek ti dadu komentar dali sam u pravu ili treba da se nerviras i osecas krizu za savet,ima i takvih momenata kad se covek zbuni od ihs situacije,priznaj ona te posandrcala hahaha od smeha,zato si zaboravio

  2. #82
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    Razmisljam vec nekoliko dana kako da nadoknadim jedne osobe za to sto sam pogresio nesto.
    Bio sam na pice sa jedna moja najraza osoba...Provod je bio fantastican,smejao sam se najvise na svetu ali na kraju kad smo se spremili da idemo kuci, ja sam se iznervirao nesto, ali sasvim nesto drugo, ne me je iznervirala moja draza osoba nego sasvim nesto drugo....ispratio sam je do taxi ali problem je sto nisam se pozdravio sa njoj.....jos mi glupo kako sam uspeo da je ispratim a da se ne pozdravim.....

    Javio sam se posle neki sat i izvinio sam se, ali jos se osecam kriv za to......
    Jaooo daliborce ma nista strasno shvatice te ako si bio iznerviran ..pa izvinuo si se ..nije smak sveta ako se nisi pozdravio,oprostila ti je sigurno vec..nema sta da se osecas kriv,al si ti neiskvarena dusa..

  3. #83
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Jaooo daliborce ma nista strasno shvatice te ako si bio iznerviran ..pa izvinuo si se ..nije smak sveta ako se nisi pozdravio,oprostila ti je sigurno vec..nema sta da se osecas kriv,al si ti neiskvarena dusa..
    stvarno ali je neiskvaren bre koliko uzima pri srce ma uzivaj sigurna sam da ti je vec oprostila a i da nije uzela toliko strasno to pri srce hahahhaha

  4. #84
    Senior Member kiki23 avatar
    Datum registracije
    20.08.2007
    Poruke
    2.562

    Podrazumevano

    Sve zavisi kakav je problem,al vecinom moram s nekim pricati,jer mi tada bude lakse...ali kakav god bio problem i neovisno od toga pricam li s nekim ili ne pokusavam naci rjesenje,jer mislim da nije ok nes zataskavati ili se lazno smjeskati ako nije sve uredu...
    "Jer ljubav gleda srcem a ne okom;
    I baš zato Amora krilatog i lijepog,
    Slikaju s krpom na očima, slijepog." (San ljetne noći)

  5. #85
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Hvala ma savjete.......Volom vas

  6. #86
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Znate sta ..imam i ja jedan problem..

    naime pre tri i po god.. sam ostavila cigarete i opet sam pocela pre nekih mesec dana tu i tamo da zapalim koju,evo i sad sam ispusila dve cigarete..!

  7. #87
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    ja imam problem ali vajda cu se snaciiiiii,place mi se ali opet izdrazavammmmmmmm

    oh da znate kako se osecam u trenutkaaaaaaaaa,bolje nemojte,kis svima

  8. #88
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Post

    Kada imam problem obicno ne kazem nikome cutim i derem cigare.
    A za problem ne zbrorim sa nikim zato sto moje mislenje je da probleme stvaram sam i ne bih nikog da opterecujem sa time.
    MISLIM STA RECE

  9. #89
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od caki_1 Pogledati poruku
    Kada imam problem obicno ne kazem nikome cutim i derem cigare.
    A za problem ne zbrorim sa nikim zato sto moje mislenje je da probleme stvaram sam i ne bih nikog da opterecujem sa time.
    Paaaaaaaa mi smo tu za pomos i savjete i to nam ne smeta, neoterecujes ni ako nam kazes sta je problrm, eto vidis kako su resili moj problem?
    Ja sam se opet video i nadoknadio sam sve................

  10. #90
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    paaaaaaaa mi smo tu za pomos i savjete i to nam ne smeta, neoterecujes ni ako nam kazes sta je problrm, eto vidis kako su resili moj problem?
    Ja sam se opet video i nadoknadio sam sve................
    uh bas lepo sto si nadoknadio daliborce ,ali neke stvari koje su mi tek sad teski neznam kako ce se sve to nadoknaditi

    neznam ali nesto pocinje da me muci bas mi je tesko i da govorim imam neki leptirici i cudan osecaj kako da mi proce to i sama neznam,ni ts mi se desava

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •