Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Lepa Brena hit u Hrvatskoj!

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Lepa Brena hit u Hrvatskoj!


    Gostovanje Lepe Brene u emisiji “Nedeljom u 2” na HTV oborilo je rekorde gledanosti te emisije. Naime, srpsku pevačicu ispratilo je ček milion i dvesta hiljada Hrvata, rekao je autor popularne emisije Aleksandar Stanković za Jutarnji list i dodao da je interes izazvala i među zaposlenima na HTV. “Njih dvadesetak želelo je da se fotografiše sa Lepom Brenom i da uzme njen autogram. Neke moje kolege čak su dovele i supruge”, zaključio je Stanković.
    Brena je inače u toj emsiji otkrila da u rodnom Brčkom 1993. godine, nije pevala srpskim vojnicima već pokušavala da izvuče svog oca iz Bosne. ”Ljudi veruju u ono što vole da veruju... A često vole da izmišljaju, da prave filmske scenarije. Bio je to i moj inat, jer sam dobila signale da ne smem da dođem u Brčko”, rekla je Brena. Najveća folk zvezda SFRJ pričala je o svom životu i karijeri, o braku sa Bobom Živojinovićem, otmici sina, ali i aktualnim planovima i koncertu koji će održati u zagrebačkoj „Areni“.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ma legenda je folka i nema tu sta da se komentira,gledala sam tu emisiju kod Stankovica mislim malo sam gledala i njega hahahah bas je lik do bola ali Brena je doista jedna dama koju nije uspjeo da istjera iz takta sto njemu inace pocesto uspijeva kod svojih gostiju u emisiji
    moj spasitelj__________________________

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    18.03.2009
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Lepa Brena nije ko ceca,ona voli i Hrvatsku i Srbiju jednako!!!!
    Ipak smo mi svi braca

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •