Strana 15 od 23 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 225

Tema: chat forum internet kao zaraza?

  1. #141
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Imam ja vece i ubjedljivije,ja sam prijavila net-karticu za lap top,jer kada odem u Hrvatsku moram da tragam za netcaffeima,i jedva nadjem neki da radi,i konobar me otjera kad je najbolje,a sa ovom karticom imam net dole,zar to nije bolest ne zaraza vise nego cista bolest.
    moj spasitelj__________________________

  2. #142
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SNEZA_YUPAL
    hahahahhaha cmokiccc za sveee

    svrleeeee ne moze ti pomoci ne jedan lek nego apoteka verujjj miiii

    slusaj ovo: bila sam malo bolesna, pa nisam mogla da budem na netu
    a ja pola polla pa prvo :eee moram vidim sta se desava

    a onda nema net-a problemi sa mrezomm-jadan vlasnik mislim da mu dva dana nisam ostavila nikoga u familiji citavog heheheehheehe

    svrleee oces vece dokazeeee???????
    ..hahhah leleel drage moje jesmo mi lude il sta vec...od kad imam ovaj bezicni net kako ga ja zovem pa ja visim ko ludaaaaa,,,trcim da obavim neke obaveze sto imam pa opet na net..lellell..i to mi malo pa ga prijavim i na mob..da slicajno sta nepropustim ako negde odem malo duze....majko mila...djeca krenu na pc a ja odma vristim...imate svoj lap top brisi tamo il tako nesto...jbte bas je ovo bolest i jebite mi sve ako neotvore neku ustanovu za lecenje od neta...
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  3. #143
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    haahaahhaha ali dok se oni sete nece vise biti nijedne zdrave duse sto se tice neta hahaahahhhha
    ps.svrle nisam ni ja bolja sto se dece tice iako su moji malo stariji ali ja kazem ppma posle cete vi samo malo da vidim nesto i tako se izvucemmm ne znam dokle li cu hehehehhh

  4. #144
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Samo ce se ponavljati sve vise i vise to je stanje neizljecivo
    moj spasitelj__________________________

  5. #145
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    milkice jeste neizlecivooooo aliiii meniii lepoooooooooo

  6. #146
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    lelelelelleel..........kukukuuukukukukkkkkuuuuuuu. .....dooookkkkkkkktooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee............jao ljudi ima li de dobar doktor.....uuuuuhhhhhhhhhhh.......
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  7. #147
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od svrco 76
    lelelelelleel..........kukukuuukukukukkkkkuuuuuuu. .....dooookkkkkkkktooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee............jao ljudi ima li de dobar doktor.....uuuuuhhhhhhhhhhh.......

    hahahahhaha svrleee za net NEMAAAAAAAAAAA
    a za nesto drugo MOZDAAAAAAAA
    cmokiicccccc

  8. #148
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ma znate sta cure moje....nemoramo se ni lijeciti...svremenom kad u stvrai vidis ko je kakav i hmmmm...malo pocnes da razmisljas o nekima....netreba ti doktor...cini mi se da vas pojedine osobe jednostavno otjeraju.........i sve manju i manju zelju imas da se vratis...al onda dodje drugi problem...ipak ima osoba koje stvarno istinski volite i cjenite pa jednostavno ni sam neznas vise dal da idete ili ne...e tad se pocnes lomiti...al vidjecemo....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  9. #149
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od svrco 76
    ma znate sta cure moje....nemoramo se ni lijeciti...svremenom kad u stvrai vidis ko je kakav i hmmmm...malo pocnes da razmisljas o nekima....netreba ti doktor...cini mi se da vas pojedine osobe jednostavno otjeraju.........i sve manju i manju zelju imas da se vratis...al onda dodje drugi problem...ipak ima osoba koje stvarno istinski volite i cjenite pa jednostavno ni sam neznas vise dal da idete ili ne...e tad se pocnes lomiti...al vidjecemo....
    SVRLEEEEE samo nesto da ti kazem uvek je bilo osoba koje cisto iz neke ljubomore prave smicalice ostalima da bi unistili pojedina draga i stvarna prijateljstva ALIIIIIII ja mislimmm da takve osobe NISU VREDNE da izgubimo prave drugove i prijatelje i zatooooo
    PUSTIIIIII TAKVEEEE I UDRIIII BRIGU NA VESELJEEEEE

  10. #150
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    bas tako...al nekada se covjek umori od svega toga jer jednostavno neshvatam neke stvari niti cu ih shvatiti...a i necu da se trudim vise da ih shvatim jer ljudi zbog kojih dolazim jos uvjek su tu,mada ponekad pomislim,MA STA BRE VISE IMA DA IDEM,,,DOSTAAAAA........al jbga osobe koje volim i uvek cu voljeti nema veze koliko me vredjaju meni uvek ostaju drage,jer neke stvari nemogu da zaboravim...mnogi bi da te sjebu,jer sami sebe u tom momentu nevole,i ja ih u jednu ruku razumem al mnogo grese....sve u svemu vremena se mjenjaju a tako i ljudi....volim mnoge i voljecu..a na njihovu dusu sve sto mi rade...dal iz zlobe,dal iz ljubomore...neka je njima sa srecom bez obzira na sve ja im zelim sve najbolje u zivotu...jednu osobu znam da volim iznad svega i iznad svih....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •