Strana 16 od 19 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 185

Tema: Kako pokazujete osecanja?

  1. #151
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    moje misljenje je ipak da ne treba u sebi zadrzavati vec ispoljiti odma jer znam to iz iskustva da tako jednostavno budes vise povrijedjen bilo da su to losa osjecanja ili dobra,ako ih zadrzavas u sebi
    moj spasitelj__________________________

  2. #152
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ..sve je to tako kako vi kazete al znam dok god cutim i prema nekoj osobi neispoljim svoja osecanja znam da me nemoze povrediti....nebi to podnela po drugi put...jbga....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  3. #153
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Istina Svrco neces biti povrijedjena ali isto tako neces niti znati sta neko drugi osjeca ako bi svi bili takvi
    moj spasitelj__________________________

  4. #154
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ..tako je micoo...al isto tako nezelim da neko prema meni nesto oseca jel ja mu nemogu uzvratiti istom merom...zato i nezelim da me neko voli jer znam sta znaci kad nekome pokazes svoja osecanja a on ti neuzvrati istom merom..i jebes ti onda osecanja kad te posle toga boliiiiiiii....mene su moja dovela na samo dno....i ko zna kada cu da se izvucem...
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  5. #155
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Svrle mislim da opet grijesis ja tebe razumijem to znas ali kako znas da ne osjecas ako ne dopustis da ti neko pridje a sa dna te moze izvuci vjeruj mi samo osjecaj da te neko voli i da ga volis nebitno sta ti mislis jer srce ne slusa razum
    moj spasitelj__________________________

  6. #156
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    bas tako cika Borafe ali kada osecanja ovladaju onda je tesko razlikovati istinu od laziiiii

  7. #157
    Senior Member gagov avatar
    Datum registracije
    16.10.2006
    Poruke
    10.670

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Treba cvrsto stojati na nogama . Ne dozvoliti nikome da te uzdrma svojim lazima i licemerjem .
    i ja tako mislim Monsieur Boraf !

  8. #158
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    u bre micoooooooo...dadosmo se u pravu raspravu al dobro je to....u skladu je sa temom pa da ti odgovorim...heheh....sve je to tacno nekad treba i da osjetimo bol i patnju da bi se probudili iz tih bajki o ljubavi i osjecajima..al ...evo u poslednje vrijeme neko mi jako puno prirasta za srce a ja to nezelim jer i ja sama pocinjem nesto da osjecam ali ako to dopustim sta sam opet uradila...gde ce me to opet dovesti..sta da mu kazem ....kako da se postavim a da pri tom opet nebude zlo i naopako..jbga kad sam ja osetljiva i ipak ostajem pri tom misljenju da treba da se kontrolisem maksimalno....moram da ga istjeram iz sebe...jedino tako cu opet imati mir....nezelim nikoga da povredim a isto tako da me neko povredi...bolje mi je kad se kontrolisem i navucem svoju masku na sebe i da to zadrzim samo za sebe...tako je manja mogucnost da ponovo prolazim kroz pakao..kad sam ja lude jebes ga...jer kad volim onda volim...kod mene nema one zlatne sredine...il sve il nista...
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  9. #159
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ne volim se secati nicega sto je bilo tuzno i bolno .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #160
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Da sam znao ono sto sada znam , gde bi mi bio kraj ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •