Strana 21 od 28 PrvaPrva ... 111920212223 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 201 do 210 od 280

Tema: Hajmo sad...jedan dva tri iiii LJUBAV PREKO NET-a...

  1. #201
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    jaooooooooo ova tema je bas za mene..haha..sala...pa moje misljenje je da moze sve da se desi cak i ljubav preko neta..ALI mislim da to nemoze bas da se ostvari..ima parova kojima uspije i koji su sretni ali cini mi se da to donese najvise boli,jer da volis nekoga a ta osoba nije pored tebe..zivi u nekom drugom svijetu daleko od tebe ..neznam...meni nije to bas ok da prozivljavam!meni se je desilo..sad dali je to ljubav ili samo neka simpatija jos nezanm..ali ipak je tesko kad na nekoga mislis a nije pored tebe!JELENA seko a ja tebi zelim sve najbolje u ljubavi i da mi nikad ne patis..cmokaaaaa

  2. #202
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    ANELA sekic i tebi srce sve najbolje neverujem da necu patiti koliko ima neke stvari super u ovome ,maad je vise bolno nego lepo KAO STO SI REKLA DALJINA JE DALJINA I CIM OSOBA NIJE DO TEBI SVE JE DRUGO I BOLNO

  3. #203
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    jelena maco i sama znas da nije sve bas super,volis ga i sve ali nije isto ..da bi on bio pored tebe bilo bi ti sigurno ljepse i bolje..ali to je zamene samo patnja...ceznja po nekome a nemozes da ga imas..juhh BOLI SRCE SEKO..MENE BAREM BOLI...cmokic i hvala

  4. #204
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    naravno da postoji i postajace pre koji mjesec da i mene prevare pa da me ozene preko neta al nedam se ja tako lahko hehe
    Nisaam jos Poludio dase zenim heheheh
    heheheh

  5. #205
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Tako je annelice moja bas je bolno ali eto sta da radimo kad smo se vec zaljubili preko neta,to je -kad vidis i rasmislis pa i da je do tebe je bolno ali ovo je gore,ja NEKRIJEM ZALJUBILA SAM SE I BAS MI JE TESKO ZBOG DALJINEEEE

  6. #206
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    sto se nisi u mene zaljubila Jelena ja sam ti blize
    hehehe

  7. #207
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    eto ..pa ovaj best je stavrno ludak..hahaha..best srce pa mozda tebe neko drugo voli..sta cemo jeena nam se vec zaljubila i svu srecu joj zelimo..a i tebi best zelim srecu i da nadjes jednu pravu curu

  8. #208
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    od viska glava neboli mogla bise i u mene zaljubit Jelena a mozes i ti Anela nebih se ja bunio spremam harem

  9. #209
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    hahahahaah e BESTE nemam komentar,haha ma mozda se i zaljubim u tebe hahahha nikad se nezna A I STVARNO SI BLIZU A I VIZA MI NETREBA,hahahaahahaha dobra predlog ali eto sta da se radi vec zam se zaljubila ako se odljubim od moga zvera sledeci si ti HHAHHHAHAAHAHAHAH,DA PROBAM I TO best BAS LEPO STO SI DOSAO I NA FORUM BAREM ME NASMIJES SA TVOJE KOMENTARE

  10. #210
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    salim se Jelena voli ti svog ZVERA dobar je on i nedaj dati se odmakne iz ruke datiga koja druga ne ukrade

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •