Strana 23 od 28 PrvaPrva ... 132122232425 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 221 do 230 od 280

Tema: Hajmo sad...jedan dva tri iiii LJUBAV PREKO NET-a...

  1. #221
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od anamaria_at1 Pogledati poruku
    Web romanse i zavodjenje - da li se iko ikada stvarno smuvao na Netu, a da je to vredelo necemu, da je trajalo neko vreme, da su se uzeli, imali decu? Ili su sve te varijante samo - lezi, ustani i ajd cao.

    Zanima me zbog nekih ljudi koji tvrde da su preko Neta upoznali osobe svog zivota.

    Da rascistimo na pocetku - ja verujem u ljubav. Pa tako verujem i da je moguce naci ljubav i preko Neta. Kao sto je moguce naci je i na autobuskoj stanici - ako se kockice posloze i ako vam se taj neko svidi i vi njemu. Opet sa druge strane, svi oni koje sam ja upoznavala za svo svoje vreme na Netu su u sustini bili samo za neobavezan seks i nista vise. Naravno, mene to nije zanimalo, pa sa doticnima nisam ostajala u kontaktu.

    Da li samo ja nisam imala srece ili se i nekim drugim ljudima desavalo to? Da jednostavno ne mogu da nadju nekog pametnog, dobrog, postenog, slobodnog preko Neta, vec samo nalecu na zaludne budale ili zamaskirane seksi (fake) masine.
    Drugarice.. eto moja mama se udala za coveka kog je pronasla preko neta a i rastala se od bivseg muza posto je on nasao drugu isto preko neta..moguce je desi se ljudima a sto se tebe tice tebe ceka tvoja sreca,mozda ne na netu al sigurno na dohvat ruke..

  2. #222
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    Drugarice...ne kazem ja to...da nema ljubavi preko neta....
    nekako mi je ok ..ako je ovde negde u blizini...
    pa hajde...da imas nade ...da ces ga ikada sresti....
    ali sa nekim na daljinu...pa znam da ga necu videti....ili....
    jednom se vidimo...i nikad vise....o tome ni ne razmisljam....

    A moja sreca...na dohvat ruke.....polako mi bezi od ruke....hehehhhe

  3. #223
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    eh drugarice sunce se uvek ponovo radja...

    sa nekim je jednom vrednije vec sa pojedinim 100 puta...

  4. #224
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    ljubav preko neta.......hmmm....sto da ne..mislim da sam prva na spisku koja je zaljubljena preko neta...
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  5. #225
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Statistike pokazuju da mnogo ljudi koji se vremenom dopisuju zavrse u krevetu.

    Covek ne moze sebi suditi kada ce koga zavoleti il kada ce se zaljubiti.

    Sad zaljubljivanje preko neta je moguce jer mi si stvorimo po osnovi pisanja osobu onakvu kakvu bismo zeleli pored sebe sto i ne mora da se ispostavi da je tako.
    Ako su dve osobe "usamljene" i prime se na tkz slova to je onda super,moze da uspe veza i da imaju budnocnost ali zelim da kazem da svo to dopisivanje moze da utice negativno ako je neko u braku ili vezi,jer naime pocinje da zivi dvostrukim zivotom jednim kuci sa porodicom a drugi sa pc-om..jednostavno ga djavo uzme pod svoje i gubi kontrolu,ulaze osecaje,svoje misli,svoje vreme u nesto sto nema smisla,ma koliko zaljubljivanje ili ljubav bila lepa nastaje zbrka pa cak i velika razocaravanja...itd...

  6. #226
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Statistike pokazuju da mnogo ljudi koji se vremenom dopisuju zavrse u krevetu.

    Covek ne moze sebi suditi kada ce koga zavoleti il kada ce se zaljubiti.

    Sad zaljubljivanje preko neta je moguce jer mi si stvorimo po osnovi pisanja osobu onakvu kakvu bismo zeleli pored sebe sto i ne mora da se ispostavi da je tako.
    Ako su dve osobe "usamljene" i prime se na tkz slova to je onda super,moze da uspe veza i da imaju budnocnost ali zelim da kazem da svo to dopisivanje moze da utice negativno ako je neko u braku ili vezi,jer naime pocinje da zivi dvostrukim zivotom jednim kuci sa porodicom a drugi sa pc-om..jednostavno ga djavo uzme pod svoje i gubi kontrolu,ulaze osecaje,svoje misli,svoje vreme u nesto sto nema smisla,ma koliko zaljubljivanje ili ljubav bila lepa nastaje zbrka pa cak i velika razocaravanja...itd...
    Naravno da zavrse u krevetu...jer duga dopisivanja...noci provedene na netu...o svemu se prica..i na kraju kad ga vidis..ne legnes sa njim...zato sto ti se svideo..na prvi pogled..nego kao da mu dugujes da legnes sa njim...kao da si mu obecala da ce da bude nesto...Nekad se razvije u nesto vise..a nekad samo crtica vise....

  7. #227
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Hvala Bogu nije mi se desilo da legnem s nekim sa neta a mislim da nebi ni imala hrabrosti za takvo sto , niti bi zelela da mi se desi...

  8. #228
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Ljubav preko neta ne mora da zavrsi u krevetu...
    moze ispod mosta... u parku...u autu... kamionu hahaha ili avionu...
    ma danas je sve mogucee...

    nista nije nedostizno ma koliko ko daleko bio...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #229
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Jojjjjjjjjj sto volis misris kamionaaaaaaaaa Cmoka sreco

    Zavrse one u autu,kamionu kako rece...hotelskim sobama itd..al retko koja zavrsi pred maticarem..

  10. #230
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    jojjjjjjjjjjj ja se zaljubila preko net i za sada nam dobro ide,nismo daleko jako jako smo blizu,skupa smo desetak dana i ako bog da vidimo se sada u subotu.nas prvi susret,bice lommmmmmmm!!!!zato kazem DA ljubavi preko net!!!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •