Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 94

Tema: Koliko cesto imate sex?

  1. #51
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    evo obecavam...necem vise...tite mi pokojnog...

  2. #52
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ha , ha , ha , dobra ti zakletva . Ajd` da ti verujemo da ce tako biti .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #53
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Citirati Originalno postavljeno od strawberry
    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Sve sto je lepo , treba se potruditi da potraje sto duze .

    KAO I OBICNO PAMETAN ODGOVOR NIJE VAZAN KVANTITET VEC KVALITET SEKSA ............................
    Neznam zasto se pojedine nase cure "pale" na tamo neke koje bije glas da imaju alatke za pricu . Znam mnoge koje su se dobro tako opekle , i vise im ne pada na pamet tako sta .
    Ko kaze da se ja palim na to, ja sam samo napisal da je vazan kvalitetan seks a ne ono 1,2,3 .........45 sekundi i gotovo pa tako se moze 15 puta na dan ali nije poenta toga kao sto sam vec napisal i nisam mislila da se ima kvalitetan seksa sa onima koji se hvale.................hahahhhah.................ka ko kazu ljudi..............NE BOJE SE PSA KOJI PUNO LAJE VEC KOJI CUTI I MUTI
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  4. #54
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Jagodice , neznam kako si u onome sto sam napisao pronasla sebe ? To tebi nije upuceno , vec onim curama koje na tako sta gledaju . Ako si nesto na mene ljuta , oprosti mi , please .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #55
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Jagodice , neznam kako si u onome sto sam napisao pronasla sebe ? To tebi nije upuceno , vec onim curama koje na tako sta gledaju . Ako si nesto na mene ljuta , oprosti mi , please .

    MA GDE CU NA TEBE DA BUDEM LJUTA. JA SEBE NISAM PORONASLA U TOM TEKSTU VEC SAM MISLILA DA SI ME TI PRONASAO JER SI DAO KOMNENTAR NA TO STO SAM JA NAPISAL ALI SVE JE OK NIJE PROBLEM GRESKA U KORACIMA .............. :P
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  6. #56
    Senior Member
    Datum registracije
    10.05.2005
    Lokacija
    Ispod Sunca
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Ko kaze da se ja palim na to, ja sam samo napisal da je vazan kvalitetan seks a ne ono 1,2,3 .........45 sekundi i gotovo


    Ovo ti je fino napisano.To govoris iz licnog iskustva?

  7. #57
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Mnogo toga covek mora preziveti , da bi mogao biti realan u onome sto o tome kaze . Posmatraci sa strane , samo mi lice na neke koji se igraju pokvarenih telefona .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #58
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Amorous
    Ko kaze da se ja palim na to, ja sam samo napisal da je vazan kvalitetan seks a ne ono 1,2,3 .........45 sekundi i gotovo


    Ovo ti je fino napisano.To govoris iz licnog iskustva?

    A STA BI BILO POGRESNO AKO JE IZ LICNOG ISKUSTVA ALI UCIMO SE DOK SMO ZIVI PA STA BILO JE I TOGA.................IMA RAZNI RAZLOGA ZASTO PONEKAD TO JE RAJALO 1,2,3,................45 SEKUNDI ALI SAD MISLIM DA NE BI TOLERISALA TAKO NESTO.

    SAMO MI RECI DA SE TEBI NIJE TAKO NESTO NIKAD DESILO I ONDA .....................**IGA
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  9. #59
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Da si samo videla , kako sam se slatko nasmejao na sve to . Koliko puta , ali se nikad nisam sa time previse "hvalio" .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #60
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    pa svima se sve i svasta moze desiti u zivotu pa sve je to za ljude jer da nema takvih losi strana kako bi znali sta je dobro a sta lose ili sta treba ceniti a sta ne zar nije tako.................samo se covek ne treba stiditi svojih postupaka..................samo napred.
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •