Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 83

Tema: Da li ste bili sa osobom istog pola?

  1. #51
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    E dabogda te kamion zgazio i tebe i blue scorpio jebite se obadvoje dabogda od side oboljeli bolesnici jedni gadni znash kako bih vas sve ubila za vash nema mjesta kod nas bog je stvorio covjeka i zenu da se j...... i dobijaju djecu a nije stvorio bolesnike kao sto su pederi i lezbejke to nije normalno ljudi dize mu se na osobu istog pola pa to je ne prirodno zzashto su ljudi tako bolesni booozeeeeeee sta se radi ludo vrijeme lezbejke,pederi.biseksualci sve bi vas trebalo nedje poubijat.Da se ocistimo od vas i napokon bude finoooooooo

    svasta bogami...
    kakav je ovo post?
    sta ima veze ako je neko lez ili peder?
    ili ako je neko radoznao bio pa isprobao?
    zasto pobiti?
    mislim da nije uredu da se vredjaju takve osobe
    ja licno kao sto rekoh nisam isprobala i neverujem da cu
    ali nemam nameru da vredjam psujem ili pobijem...daleko od toga
    jel je jedan mozda cak i najbolji drug od mene pravi homo pa sta?
    zar bi ga trebali ubiti?
    teske su ovo reci...
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  2. #52
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    E pa svako ima svoje misljenje........
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  3. #53
    Senior Member icecream avatar
    Datum registracije
    16.01.2005
    Lokacija
    BeOgRaD ... ´´´MiRiJeVo```
    Poruke
    612

    Podrazumevano

    ja sam inache etero ali nemam nishta protiv pedera ili lezbejka...
    gledam ih kao normalni ljudi...
    a za ove koji se ponashaju kao npr nadjamodels, neznam toliko mi je jadno...moje mishljenje samo...
    jbg...
    ¤…´oLja`…¤

  4. #54
    Senior Member
    Datum registracije
    03.04.2005
    Lokacija
    misija rupa
    Poruke
    367

    Podrazumevano

    nije to za mene,jednostavno mi je gadljivo.
    a ja protiv takvih osoba nemam nista protiv.neki su izabrali takav nacin zivota a nekome je to ipak urodjeno.bilo kako bilo i oni su ljudska bica kao i mi.

    nadjamodels,da ti nije Hitler sta u rodu?
    \"...sve prave ljubavi su tuzne...\"

    -Balasevic-

  5. #55
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Izvni svako ima svoje misljenje te budalastine su bolesne to je nenormalno znate li bre koliko ima ljudi koi su oboljeli od side a najveci prenosioci su pederi preko seksualnih odnosa samo stete dobro bi bilo ajde da to rade u svoim kucama da se ne bune a ne oni mi prave svakakve gej parade i bore se za svoja prava ma kakva svoja prava nikad ih nece dobit nek se j......u i neka cute bolje im je da gledaju svoja posla jer ce da dobiju po guzici.
    I shta sad sta ste vi tu sad protiv mene svako ima svoje misljenje vama ja bolesno sta ja mislim o njima e pa meni je bolesno vashe misljenje prema tome vVIDIMO SEEEE!!!

    P.S JA i hitler nismo u nikakvom rodu ali to je vec druga prica necu da se zadrzavam na tome........!!!!!!!!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  6. #56
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    nek se j......u i neka cute
    pa oni to i rade

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    jer ce da dobiju po guzici
    ^^pa to je bas ono sto i oni zele

    p.s:nadja ti umesto da citas i ucis od iskusnijih, ti ovde svima prodajes muda za bubrezi kako si pametna..ostavi se toga, mlada si, naucices...

    btw: ako si IZ TAKO UGLEDNE PORODICE kao sto kazes, ZASTO TE ONDA NISU NAUCHILI LEPOM PONASANJU? barem da se prema svim ljudima ophodis isto, a ne prema nekima kao prema zivotinjama pa jos i gore...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  7. #57
    Senior Member
    Datum registracije
    08.05.2005
    Lokacija
    Republika Vozdovac
    Poruke
    239

    Podrazumevano

    kakva ugledna porodica..to su sigurno ovi novopeceni skorojevici..
    ne zelim da skrecem sa teme izvinjavam se..

  8. #58
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Novopeceni skorojevici kazesh aaaa!!!!!
    Molim te ne bih sada da ti pishem cijelu istoriju moje porodice i ko mi je bio djed i predjed i cukundjed i sa majkine i tatine strane.
    E ja sad ne mogu nikako bit kao primadona moram rec svoje misljenje vi ne poshtujete tudje misljenje kako mozes da kazes dadi da ja volim da pametujem i da ucim vas starije ja vas dadi ne ucim ja samo pishem svoje misljenje.A ko se tebi i nekima na forumu ne se svidja moje misljenje ne mora odma da dize tenziju.
    Aha jos ovo rekla sam za pedere da trebaju da se jebu i cute e pa kad bi samo to radili a da mi ne znamo bilo bi fino nego mi prave gej parade bore se za nekakva svoja prava,gej klubove ma sranje pravo..............
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  9. #59
    Guest

    Podrazumevano

    Hehehehe sto mi zao bre kakav sam baksuz uvek upadnem u diskusiju kad prodje najzanimljivije....
    I dok cekamo tako da stigne faxom rodovnik pocev od Njegosa da dam i ja svoje misljenje....
    Momak blue scorpio ili kako bi nick je lepo objasnio razliku izmedju gay ili lez ljudi i ljudi koji nisu nista od toga ali bi da probaju ili sl...
    Ako su neki okupirani sobom ovde pa ne vide nista drugo do njih samih valjda ima neko kome je jasno da to nije ni bolest ni umisljenost ni trip kad te privlaci osoba istog pola...neko se rodi sa narandzastom kosom i pegama,neko sa jednim bubregom,neko sa sklonoscu sa istim polom....i sta sad tu ima strasno....jel osuduje neko ovog sa pegama ili sa bubregom...osudjuju ogranicene wc solje...a pogotovu to za lezbejke ko je pomenuo...nemojte mi reci momci da se ne palite kad vidite dve ili vise riba u akciji...ja sam zensko ali nisam dosla tockom...
    Uzgred jedan od mojih najboljih prijatelja je gay...a znate zasto?Zato sto je mnogo osecanjniji nego ostali muskarci i zato sto me skonta bolje nego i jedna riba na svetu....i lep je,da...mozda ima sto neko rece zensku lepotu...pa sta?..jel zabranjeno muskarcima da budu lepi...?
    I ko je kome dao pravo da osuduje nekoga sto spava sa drugim gay momkom ili lez devojkom...ko vas osudjuje za oral,anal ili sto ste spavali sa nekim sa kime nista smeli....cisto sranje...
    I posto vidim da rodovnik jos nije stigao a i Njegosu se prevrcu kosti cekajuci da vam diskretno kazem kao sto diskretno izgleda nadjin avatar....
    NEMOJ DA VREDJATE LJUDE KOJI SE RAZLIKUJU OD VAS PO SEX OPREDELJENJU JER JA NIGDE NISAM OKACILA DA JE OVO CHAT SAMO ZA LJUDE ISTOG SEX OPREDELJENJA...
    E posto sam spomenula avatar a i nadju onda malecka mozda bi ti bilo bolje da ga skines jer ja kako cujem a i ti mi potvrdi slicicom uveliko delujes na lez polju......pa sad ne uklapa ti se uz ono pregazio kamion deo...

  10. #60
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ^aplauz,, tap tap tap ...

    p.s: ja se prvi napalim kad vidim dve lezbo ribe
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •