Strana 685 od 953 PrvaPrva ... 185585635675683684685686687695735785 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.841 do 6.850 od 9523

Tema: o chemu razmisljate bash sad u ovom trenutku ?

  1. #6841
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    razmisljam o svim ovim dogadjajima na forumu ???
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  2. #6842
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Razmislam:
    Zasto je sve to toliko pogodilo Jelena, razmisljao sam i pisao sam sta razmisljam kako i sad, jelena pogledaj nekoliko dana unazad sto sve ste pisali i gde ste pisali, potpuno si vo pravo, netreba da se brinem za tebe, nego za sebe, ali tema je takva: o cemu razmisljate bas sad u ovom trenutku?

  3. #6843
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    INAKU NIKOJ NE RECE KOJ DA SI ODI OD STRANAVA, TREBA SITE DA SE POGRIZIME DA IMA POVEKE KVORUM NA STRANAVA, A NE DA BEGAME, TI SI PODOLGO VREME TUKA AKO NEKOJ SI ODI TOA KE BIDAM JAS ZATOA STO MENE MI PRECESE STO PISUVATE SEKADE I SEKAKVI RABOTI A NE NA MESTA KADE STO TREBA SE PISUVAAT...........PROCITAJ PAK STO SE IMATE NAPISANO I RAZMISLI DALI SUM BIL VO PRAVO SO MOETO RAMISLUVANJE ILI NE



  4. #6844
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Dragi moji,
    Mislim da je dosta pisanja o ovome pokusajte da spustite loptu,smirite strasti i ukoliko imate jos nesto MOLIM da predjete na PM zbog ostalih clanova foruma.Najlakse je izvredjati se i otici sa foruma,zato da ne bi brisali postove a zbog mira u "kuci" jos jednom vas molim da se vratimo svakodnevom pisanju i zezanju.
    Pozdrav!

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  5. #6845
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    cmoka svima i razmisljam za kako ce sutra izdrzati imam dosta obaveze i i jedna osoba ide na putu pa treba da dosredim sve,razmisljala sam da nikada NEBEGAM OD NISTA NECU NI OD FORUMA NARAVNO NEMOGU BEZ VAS

  6. #6846
    Senior Member kiki23 avatar
    Datum registracije
    20.08.2007
    Poruke
    2.562

    Podrazumevano

    Tako treba jelena,nema bjezanja,cmokiccc

    a razmisljam o ovom sto bi se danas trebalo dogoditi
    "Jer ljubav gleda srcem a ne okom;
    I baš zato Amora krilatog i lijepog,
    Slikaju s krpom na očima, slijepog." (San ljetne noći)

  7. #6847
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Razmisljam o PM koju su dam dobio....bas me razocarala jbg..ja sam sin svih nesreca..

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  8. #6848
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Razmisljam o nedavnom dogadjaju .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #6849
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Razmislam:
    Dali da priznajem zasto me je toliko bolelo sve na forumu, ali zasluzili ste da doznate istinu, svi ste super, ja sam onaj sto je preterao, zavoleo sam jednu osobu poime Jelena, bila mi je mnogo draga, cekao sam je do kasno da joj pisem nesto da i pozelim laku noc i da odem da spavam....Zato me je bolelo svaki komentar za Jelena....Oprostvite na smetnju i za kraj JELENA VOLIM TE, I UVJEK CES BITI U MOM SRCU, TI SI NAJ NAJ NAJ CURA NA SVJETU... OPROSTI ALI MISLIO SAM DA CES SE SETITI ZATO ME JE SVE TOLIKO BOLELO

    Zaboravite mene, bio sam nekad tu, stvari su se promjenile, izgubio sam kontrolu nad sebi.....

    :coomk:

  10. #6850
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Hm o svemu po malo..o Breninom albumu izmedju ostalog...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •