Strana 8 od 15 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 146

Tema: Kada imate problem..

  1. #71
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Pa morate si razgovarati o tome ako vam je stalo....pa mene kad bi neko proveravao na taj nacin i ja bi bila povredjena kad se smislim..kao da si s nekim zbog kola..

    Meni nije jasno dal je ona sad saznala jesu li to tvoja kola a ti rekao od brata pa ona saznala da su ipak tvoja i naljutila se bas zbog toga sto je "lazes"

    Pa reci joj al ne bas da proveravas reci joj nekako ...nisam bio siguran oprosti molim te ne znam sta je samnom u poslednje vreme itd...i tako nakiti to malo recima nemoj da kazes ne verujem tebi zasto si samnom radi mene il kola pa sam proveravao.. uvek uzmi sve na sebe a nju ostavi bistru nekako jel ipak si ti nesiguran ..

  2. #72
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Blagodaram

  3. #73
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    SOVET PLIS:

    Imav vrska i zaprimetio sam da ponekad i nije taka fina u disi kako sto se pravi, za mig pomislio sam da glumi ta moja cura i ondak resio sam da proverim dali je samnom iz ljubavi ili samo od koristi:
    Nikad me nije pitala cija je kola, i zato resiom sam da potrazim pomoc od mne da upita sviju prijateljicu za krivac u soobracajnu nezgodi, koi sam je ja imao......
    dao sam joj adresa od mesta na nezgodi, moje ime i prizeme i posle toga sam rekao da moja kola ne glasi na moje ime nego imena mog brata.....Sta se desilo, bila je iznervirana ali uspela je da odglumi da nemaveze za ime na kola koja je ja vozim vec 4 godina....... naredan dan sura mi je poslala najglupija poraka na svjetu.........Nemoj se javljati visi, zaboravi moj broj.... Sta vi mislite o ovome, dali da kazem istinu da je kola bila moja i da samo proveravam kakva je ili????

    Ja koliko sam mogla da skontam ta cura ne zna da su to tvoja kola i da te napustila bas zato sto misli da nisu tvoja,a ne zato sto je provjeravas..

    Pa ako je tako..ako te ona ostavila samo zato sto misli da to nije tvoj auto,onda ona ne zasluzuje da ti trazis oprost od nje...jer ti da nisi primjtio da je ona sa tobom iz koristi sigurno je ne bi ni iskusavao..

    Ako si siguran da da joj nije stalo do tebe mislim da ona onda ne zasluzuje tvoju paznju...bolje potrazi srecu sa nekom drugom djevojkom koja ce da te voli zbog onoga sto jesi ,a ne zbog onoga sto imas!
    ............

  4. #74
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    i ja sam tako pomislio nela, hvala ti za sovet

  5. #75
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Pa pitaj je jednostavno zasto ne zeli vise vezu! Mozda je i ona saznala da ti nju proveravas na takav nacin ...

    daliborce ja sam shvatila mnogo puta u zivotu da su me najvise voleli oni koji mi to tako reci nikad nisu ni rekli da me vole..a ovi sto su mi govorili svaki dan razocarali su me u vise navrata...

  6. #76
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Toa i go napraviv, imav povtorno sredba, ja ubediv da dojde na posledna zaednicka vecera, i doznav sto me interesirase.....za zal nela e vo pravo

  7. #77
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    bas mi je krivo daliborce za tu osobu izgleda da nije svesna cura sta jee izgubila,stvarno gde joj su bili oci po meni u zivotu nije bitno kako izgledas,sta imas nego kakav si u dusi i tvoje postupci


    ima dosta slucajeva gde su me razocarali previse u zivotu,ali bolje ipak na vreme nego kasnije ali lice ljudima se brze doznaje ko i za sta te ceni i koliko te postuje

    budi srecan sto si bez nje daliborce ima druge cure koje ce zna vise tebe da cene a ne ono sta ti imas

  8. #78
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    ... da li porazgovarate sa nekim o njemu ili se zatvorite u sebe? Koliko vam je potrebno samopouzdanja da bi sa nekim popricali?
    Zavisi od vrste problema,mada uvek konsulutujem nekoga za misljenje,mada kazem zavisi od vrste i tezine problema...i ne ostavljam ga "pod tepih" odmah se trudim da ga resim..

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  9. #79
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jelena_yu_cafe Pogledati poruku
    bas mi je krivo daliborce za tu osobu izgleda da nije svesna cura sta jee izgubila,stvarno gde joj su bili oci po meni u zivotu nije bitno kako izgledas,sta imas nego kakav si u dusi i tvoje postupci


    ima dosta slucajeva gde su me razocarali previse u zivotu,ali bolje ipak na vreme nego kasnije ali lice ljudima se brze doznaje ko i za sta te ceni i koliko te postuje

    budi srecan sto si bez nje daliborce ima druge cure koje ce zna vise tebe da cene a ne ono sta ti imas
    H V A L A A A
    i mislim da sam sretan, ali nisam siguran...

  10. #80
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Razmisljam vec nekoliko dana kako da nadoknadim jedne osobe za to sto sam pogresio nesto.
    Bio sam na pice sa jedna moja najraza osoba...Provod je bio fantastican,smejao sam se najvise na svetu ali na kraju kad smo se spremili da idemo kuci, ja sam se iznervirao nesto, ali sasvim nesto drugo, ne me je iznervirala moja draza osoba nego sasvim nesto drugo....ispratio sam je do taxi ali problem je sto nisam se pozdravio sa njoj.....jos mi glupo kako sam uspeo da je ispratim a da se ne pozdravim.....

    Javio sam se posle neki sat i izvinio sam se, ali jos se osecam kriv za to......

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •