Strana 8 od 21 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 206

Tema: Volim da slikam

  1. #71
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iron68 Pogledati poruku
    Ni ja bogami ,,neka sutacemo bolje je ,neka sama prica za sebe..
    haha vazi se

  2. #72
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iron68 Pogledati poruku
    THX narode moj ,evo sad cu da vas prestrasim malo sa nekom cudnom slikicom Kombinovano :Ulje,Acryl,TUBE od Farbe ,,Kistovi ,cetkice spahtle za gips,i nema cega nema na ovoj slici..pozz svima

    Pozdrav slike su super,taman sam razmisljala da su uopste realne ne mora da se objasnjava sta je umetnik hteo da kaze,kad naleti na ovu haha...ocu reci super je i ova slika po mom misljenju ova spahtla je znak da si radio sa gipsom,interesantna je slika nevidjeno ,dobra ideja uopste..

    Samo tako nastavi i mnogo srece na izlozbi...

  3. #73
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iron68 Pogledati poruku
    THX narode moj ,evo sad cu da vas prestrasim malo sa nekom cudnom slikicom Kombinovano :Ulje,Acryl,TUBE od Farbe ,,Kistovi ,cetkice spahtle za gips,i nema cega nema na ovoj slici..pozz svima

    ja nadjoh smisao ovoj slici,vidjeh sebe i svoju unutrasnjost glave,kao sto je zbrka po licu ove djevojke tako nekako je i u mojoj glavi,ima i gipsa i spahtlica i boja razno raznih izmjesanih ma nema cega nema
    moj spasitelj__________________________

  4. #74
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Pozdrav slike su super,taman sam razmisljala da su uopste realne ne mora da se objasnjava sta je umetnik hteo da kaze,kad naleti na ovu haha...ocu reci super je i ova slika po mom misljenju ova spahtla je znak da si radio sa gipsom,interesantna je slika nevidjeno ,dobra ideja uopste..

    Samo tako nastavi i mnogo srece na izlozbi...
    Hval i tebi takodjer @nepoznatamrki....Ma pokusavam da se negdje uglavim,mislim na stil u slikarstvu,hehehe pa stoga i ta slika.Nesto me privlaci realno sa nerealnim da spojim.Sto jedna moja prijateljica inace opasan slikar abstrakcije rece da bi mi to dobro islo..No vidjecemo sta se moze..pozz HHH

  5. #75
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    eto samo sam dvije slike dobio za sad ..pa samih uplodo..Ako bude jos koja bacam je ovdje,



  6. #76
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Bravo za tebe

  7. #77
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    ja nadjoh smisao ovoj slici,vidjeh sebe i svoju unutrasnjost glave,kao sto je zbrka po licu ove djevojke tako nekako je i u mojoj glavi,ima i gipsa i spahtlica i boja razno raznih izmjesanih ma nema cega nema
    milkice nemoj da me strasis ,da imas stres u glavi heheheh ,

  8. #78
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iron68 Pogledati poruku
    milkice nemoj da me strasis ,da imas stres u glavi heheheh ,

    cmokaaaaaaaaaa Iron68 ne brini sredila sam kaos u glavi hahhahaha pomjesala sam sve boje zajedno s gipsom i sad sam nacistu sa svime nego kad ce moja slika biti gotova gdje mi je moje sunceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee proljeceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    moj spasitelj__________________________

  9. #79
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    ispahtala Mica haos iz glave pa dobro zagipsala haha..Super su ti slike..svaka Cast..

  10. #80
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    cmokaaaaaaaaaa Iron68 ne brini sredila sam kaos u glavi hahhahaha pomjesala sam sve boje zajedno s gipsom i sad sam nacistu sa svime nego kad ce moja slika biti gotova gdje mi je moje sunceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee proljeceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    E to je dobro milkice,,,a slika aaaaaaaaaaaaaaaaaa a bice i suncanih,cekaj malo vjezbam se malo sa ovim bojama,proljece je tek pocelo,,.Sad sam na knap sa vremenom,nevolim ja bas proljece..Gubim na vremenu puno hehehehe..Odem na kaficu,tek ono pocinju proljetne suknjice da cirkulisu.Tako dok ja svaku zraknem u tome i vrijeme za druge obaveze,i od slikanja nista...Ali obecavam da cu ubaciti cim sta bude,,cmokic i tebi tipkamo se

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •