Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: “Kartije” za ljubav!

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano “Kartije” za ljubav!

    Nataša poklonila Dači skupoceni sat posle njegove nedavne operacije ruke u Parizu

    Posle nedavne operacije ruke koju je njen voljeni Dača imao na jednoj od najpoznatijih klinika u Parizu, Nataša Bekvalac muža je obradovala skupocenim poklonom. Nata je mužu kupila sat koji je dugo želeo, saznaje Kurir iz izvora bliskog poznatom bračnom paru.

    - Nataša je danima obilazila prodavnice po francuskoj prestonici pokušavajući da pronađe sat marke “kartije”, odnosno određeni model iz limitirane kolekcije koji je Dači davno zapao za oko. Srećom, trud nije bio uzaludan, tako da je njen dragi konačno dobio “kartije tur DžL turbijon”, koji sadrži rubin i dijamante. Toliko se oduševio da je bukvalno skakao od sreće - kaže naš izvor.

    Prvobitnu ideju da mu sat da po povratku u Novi Sad Bekvalčeva nije realizovala, jer nije imala strpljenja. Toliko je bila uzbuđena da mu je poklon dala dok je još bio u bolnici. Nataša je želela mužu da pokloni nešto zaista posebno, a sat koji je jako dugo želeo bio je upravo to. Nije je pokolebala ni prilično visoka cena. Naime, pomenuti sat košta oko 6.000 evra, ali je Nataša iskusno ubola pravi trenutak i praznične popuste, tako da ga je verovatno platila nešto jeftinije.

    Inače, odmah posle operacije u domaćim medijima su se pojavile informacije da je trud francuskih lekara bio uzaludan i da Dačinoj desnici nema spasa. Međutim, Bekvalčeva je u intervjuu, koji je po povratku u Srbiju dala jednom nedeljniku, izjavila da je operacija bila uspešna i da bi njen suprug uskoro trebalo da počne da pomera ruku. U svakom slučaju, mi mu želimo brz oporavak.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Member
    Datum registracije
    30.04.2006
    Lokacija
    Zemlja :-P
    Poruke
    61

    Podrazumevano lapsus

    Shta ja znam HM......ljubav se ne kupuje nit prodaje.Daj mi srce na dlanu bez skupocenoG papira.....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •