Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 32

Tema: shta mushko misli kad kad kaze...

  1. #11
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ne zanima me sta musko misli, nego sta cu ja slagati

  2. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #13
    Senior Member YUGO_BOY avatar
    Datum registracije
    07.01.2005
    Lokacija
    Berlin (Turski grad)
    Poruke
    103

    Podrazumevano

    heheeh dobra si
    Zvezda je moj zivot!

  4. #14
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    cao yugo

  5. #15
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano


  6. #16
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    *ma nisam josh nikoga volela ko tebe...veruj da ih nije bilo malo..

    *josh me niko nije tako dobro *ebao kao ti...veruj, nije ih bilo malo..

    *dosad josh nisam vidjela toliki *urac...veruj, dosad sam ih dosta vidjela...

    *nisam jos vidjela tako jebozovan auto ...veruj, u dosta sam se njih *ebala...

    *da josh nabrajam?
    Sta reci Maco ...............svaka cast..............
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  7. #17
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano Pravila za zene

    .... i da cujem od muskaraca jeli ovo istna?

    1. Ako mislis da si debela, onda to zaista jesi. Nemoj mene to da pitas.Odbijam da dajem odgovore koji su tako ocigledni.

    2. Nauci da koristis dasku na WC solji. Ako je podignuta, moras je spustiti prije nego sto sjednes na nju.

    3. Ne sisaj kosu. Nikada! Duga kosa je uvek mnogo privlacnija nego kratka. Jedan od najvecih strahova svakog muskarca koji razmislja o vjencanju je taj sto se udata zena sisa non-stop, a dotle je se on vec zasitio.

    4. Rodjendan, Dan zaljubljenih i godisnjica nisu izazovi da se vidi da li ponovo umijem da ti kupim najprikladniji i najoriginalniji poklon do tada.

    5. Ako postavis pitanje na koje ne zelis da cujes odgovor, uvek ocekuj odgovor koji nisi zeljela da cujes.

    6. Ponekad zaista ne mislim na tebe. Pomiri se sa tim.

    7. Ne pitaj me za misljenje o necemu, ukoliko nisi spremna da razgovaras o pupcanoj vrpci, sklapanju i rasklapanju puske i dzinovskim kamionima.

    8. Nedelja = sport. To ti je kao pun mjesec ili promjena godisnjih doba. Ti tu nista ne mozes promjenuti.

    9. Soping nema veze sa sportom i nikada, ali stvarno nikada ne dovodi u vezu te dvije stvari.

    10. Kada treba da idemo negde zajedno, apsolutno bilo sta da obuces ja sasvim u redu. Zaista!!

    11. Imas dovoljno odjece.

    12. Imas previse cipela.

    13. Plac je ucjena.

    14. Tvoj bivsi decko je idiot.

    15. Trazi ono sto zelis. Da budemo nacisto sa ovim: lukavi nagovestaji ne pale. Odlucni nagovestaji ne pale. Ni najocigledniji nagovestaji ne pale. Samo reci!

    16. Ne, ja nemam pojma koji je danas dan. I nikada necu znati. Godisnjice obiljezi u kalendaru!

    17. Jeste, pisati stojeci je zaista teze. Rizikujem da promasim ponekad.

    18. Vecina muskaraca ima tri para cipela. Zasto i pomisljas da ti ja mogu pomoci u izboru od 30 pari, koje bi najbolje stajale uz tvoju novu haljinu?

    19. "DA" i "NE" su savrseno najprihvatljiviji i najjednostavniji odgovori na skoro svako pitanje.

    20. Iznesi mi samo onaj problem za koji zelis pomoc u resavanju. Samo ti tu mogu pomoci. Za svaku vrsta sazaljenja i saosecanja imas svoje drugarice.

    21. Glavobolja koja traje 17 meseci je zaista problem. Posjeti ljekara.

    22. Ne pravi me budalom. Radije cu biti nesposoban, nego obmanut.

    23. Ni u tvom, a ni u mom interesu nije da se zajedno pojavimo u kvizu. Sasvim je nebitno u kom kvizu.

    24. Bilo sta sto smo rekli u proteklih 6 meseci je apsolutno neprihvatljivo kao argument. Svi komentari postaju nevazeci i izbrisani vec nakon 7 dana.

    25. Ako odbijas da se obuces kao Esmeralda ili Kristina, ne ocekuj da se ja ponasam kao Hoze Armando ili Viktor Manuel.

    26. Ako nesto sto sam rekao moze da se protumaci i "ovako" i "onako", a "ovako" te rastuzuje ili ljuti, znaj da sam mislio "onako".

    27. Ne zabranjuj mi da flertujem, jer cu ja to ionako raditi - to mi je u genima.

    28. Ne trljaj lampu, ako ne zelis da iz nje izadje genije.

    29. Mozes me zamoliti da uradim nesto ILI mi reci kako bi ti volela da to bude uradjeno...OBOJE NIKAKO!

    30. Kada god je to moguce, reci mi sta god imas da mi kazes dok traju reklame.

    31. Kristoferu Kolumbu nisu trebala uputstva, a ne trebaju ni meni.

    32. Zene koje nose "wonderbra" grudnjake i kratke bluzice automatski gube pravo da se zale na poglede upucene njihovim velikim grudima.

    33. Trebalo bi da jos vise zena nosi "wonderbra" grudnjake i kratke bluzice. Mi muskarci volimo da buljimo u velike grudi.

    34. Veza nikada nece izgledati kao u prva dva meseca zabavljanja.

    35. SVI muskarci vide i raspoznaju samo 16 boja, bas kao i default settings u Windowsu. Kajsija je vocka, a ne boja.

    36. I bundeva je vocka.

    37. Koga svrbi, taj se i cese!

    38. Pivo je muskarcima interesantno isto koliko i zenama tasne.

    39. Muskarac ne cita misli, niti ce to ikada znati. Ali taj nedostatak umeca citanja misli nije nikakav dokaz da muskarac manje vodi racuna o zeni nego sto bi trebalo.

    40. Kada muskarac pita zenu sta nije u redu, a ona mu kaze:"Ma, nista", on ce se i ponasati kao da je sve u redu. On zna da ona laze, ali to svakako nije vredno maltretiranja.

    41. Ako me pozove bivsa devojka, moja blic fantazija ce biti seks sa njom. Ali, to ne treba tebe da zabrinjava - ta moja fantazija ukljucuje nju i tebe ZAJEDNO!

    42. Moja je bivsa devojka svirala u bendu. S obzirom na to da je vrlo seksi, uvek je bila okruzena paznjom ne samo obozavatelja nego i svih drugih mladica. Meni to nikad nije smetalo, naprotiv, mislio sam da je to strasno uzbudljivo to sto ce nakon nastupa kuci otici bas samnom.

    43. Uzbudjuje me pogled na drugu zenu koja vozi dzip ili neki slican tezi i cvrsci automobil.

    44. Uvek se uzbudim kad ugledam zenu kojoj se ispod kosulje ili majice naziru bradavice.

    45. Letnje haljine! Nema niceg uzbudljivijeg od golih zenskih ledja u providnoj letnjoj haljini. Volim i kad kroz tkaninu prodire sunce pa se naziru zenske obline.

    46. Obozavam da gledam svoju zenu dok brija noge. Stvarno me uzbudjuje kad, polako i senzualno dodiruje svoju kozu. Mozda mi je ta scena uzbudljiva jednostavno zato sto je ona pritom najcesce gola.

    47. Ne znam zasto, ali me uzbudjuje pege na ledjima.

    48. Jednom sam, na godisnjem odmoru sam imao avanturu sa zenom koja se nije brijala ispod pazuha. To je bilo strahovito uzbudljivo, posebno zato je bila brijana »dole« Ni pre ni kasnije nisan vise naleteo na takvu kombinaciju, ali da mi se to opet dogodi, pozuda bi mi bila ista.

    49. Uzbudjuje me miris decijeg pudera, a ni ukus mu nije los. Verovatno mi je to uzbudljivo zato sto podseca na svezinu, na zenu – devojcicu.

    50. Kad preplanula zena ima bele pruge po sebi, tragove od kupaceg kostima, to me uzbudjuje.

    51. Volim kako zene izgledaju kad izlaze iz vode. To moze biti bazen, more jezero, reka, ili cak tus ili kad pada kisa. Tada mi je svejedno da li je gola, u kupacem kostimu ili potpuno obucena. Svaki put se uzbudim.

  8. #18
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Evo ja sam uvjerena da ce mom dragom zapeti za oko tacka 44 - 45 - 46 i 51.. :P

  9. #19

  10. #20
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Dobro opisana situacija , ocigledno Srna dobro istrazila i inteligentno predstavila ove pravila za zene , koji po meni dosta bi pomogli u harmoniji svakidasnjice ...dal bili u braku ili ne .



    Nemoj se jutiti al jako lici na Ninine postove , nemoj svatiti pogresno ... Inteligenciju imamo ili ne ..


    Super tema nadam se da ces imati jos komentara ...
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •