Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 50

Tema: Sponzorushe...!!!

  1. #31
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ... danas niko vishe ne veruje u ljubav ... gledamo samo, kako cemo opstati u ovom svetu za bilo koju cenu. To je sasvim normalno u danasnje vreme, da lepa devojka trazi sto bolje situiranog muskarca. Nikome vishe nije dosta samo "kruha i mleka". Danas svi hoce marmeladu ...

  2. #32
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Zalosno je to na sta su pojedine mlade devojke spremne samo da bi postigle nesto u svom zivotu . Prodavati svoje telo tamo nekim matorcima za laznu nadu u uspeh mizesno je i nisko .

    Svi ce obecati kule i gradove samo da dodju do jednog i jedinog cilja da vas poseduju , a sta biva ako od svega toga ne bude nista ?

    Ostaju traume za ceo zivot . Ako neka i predje preko svega toga pa nastavi starim putem za taj tip zenskih postoji nki drugi naziv .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #33
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Cika Borafe....Obicno kada se nadju u nekoj situaciji a nigdje prihoda one se obicno prodaju posto zasto samo da pare dobiju....
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

  4. #34
    Banned
    Datum registracije
    19.11.2007
    Poruke
    46

    Podrazumevano Ma fine devojke

    pozeleti takvu za jednu noc al ne j.... nego izmlatiti
    jel to je nastalo sve od doba lepe brene kada je nasla bobu red bula

  5. #35
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    e pa ljudi moji kad bolje razmislim iz ove perspektive nebi mada je besparica i beda u dosta delova sveta pa zato i razumem na neki nacin devoje/zene koje su prisiljenje zivotom na tako nesto...jadno je to tim se pokazuje koliko smo pali na dusevnom nivou a porasli na materijalnom samo nije to dugog veka ..zanima me kako se oseca muskarac koji zna da devojka s njim samo kao ukras...ma mislim da gledaju i oni zene kao stvar ...ili auto...

  6. #36
    Banned
    Datum registracije
    19.11.2007
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Upravu si ali mi kazi kako ce ta devojka da ima osecanja prema decku koji nema kinte i nije tatin i mamin sincic ili neki krimos pa da li ce ona imati razumevanja cisto sumnjam. I sta bi muskarci koji nemaju kintu ko sto imaju neki trebali da rade da budu sponzoruse i da ih samaraju svako ko zeli i hoce ja sam protivnik takog deljenja u drustvu. Mislim necu da vredjam nikog ali mi nije jasno kako moze cove od 200 kila da j..e samo parama . Spolnim neverujem

  7. #37
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    nazalost danas se novcem moze dosta kupiti..kao npr sex al nemozes ljubav ili kucu a ne mir u njoj itd..da ne silazim s teme...ja licno koliko se poznam neb sebi dozvolila pored dve zdrave ruke i noge tako nesto..ali sve je vise u svetu ljudi koji bi da uzivaju pod svaku cenu da ne zapnu nicim pa makar to bila cena licnog tela..i nisu to samo zene vec i muskarci opet kazem donekle razumem al samo donekle...

    i da ti dodam ako su devojkina osecanja povezana sa kintom i tatinim sinovima nisu to nikakva osecanja niti ce biti....pa sta ti mislis da se ne moze covek voleti i postovati ako nema novca?

  8. #38
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Neko iz mase rece:
    "Zar ne mozes da me volis zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog stvari koje ti kupujem?"

  9. #39
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    interesna tema moram da kazem ali neke su za to rodzene

  10. #40
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    pa sta ces ima i takvih muskaraca ali nece ni da poriznaju nisu samo zene,sta samo zene sponzoruse kad u danjasnje vreme ima i dosta muskaraca koi gledaju dali i devojka ima novac
    da ih nekd cujete kako PRICJU GORE I OD ZENA SU
    STA KAZETE ZA TO

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •