Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 33

Tema: Muska Depilacije

  1. #11
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od caki_1 Pogledati poruku
    mozda ce da mi se naljute svi al ja smetam da muskarac sta se brije nije muskarac nego pedercina, al sta ces to je moj stav i mislim da ga zadrzim. valjda po tome se razlikujemo od devojcica.
    Akceptiram ja tvoje misljenje al mislim da je OK ako se muskarac depilira ..dobro noge ne mora al prsa i sve ostalo

    Ne razlikujete se po tome od devojcice vec sto ste fizicki jaci..to je moje misljenje...





    Evo koje je lepse?!...mislim ruku na srce,znam da su ukusi razliciti al depilirano je mnogo primamljivije...

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    09.01.2009
    Lokacija
    Cirih
    Poruke
    16

    Thumbs up

    Citirati Originalno postavljeno od trajev Pogledati poruku
    ma sve je to Ok ljudi.....pa u 21. smo veku.....
    Dobar odgovor. Od generacije do generacije se Muskarci menjaju, - bar koliko ja vidim na zapadu i preko vode. U 15-stom Vecu su muskarci imali bolji nakit nego zene (Heinrich VIII), danas je nakit za Muskarce tabu.

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    09.01.2009
    Lokacija
    Cirih
    Poruke
    16

    Thumbs down

    Citirati Originalno postavljeno od caki_1 Pogledati poruku
    mozda ce da mi se naljute svi al ja smetam da muskarac sta se brije nije muskarac nego pedercina, al sta ces to je moj stav i mislim da ga zadrzim. valjda po tome se razlikujemo od devojcica.
    Takve izjave su jako neukusne. Neznam sta ti podrazumevas pod "Musko". Pa i majmuni su dlakavi, ali nisu svi muski. Depiliranje nema ama bas nista sa sexualnost. Zato se covek ne treba zeleteti, - moze na nekog depiliranog naleteti koje ce da mu pokaze put.

    Ne treba ljude usudjivati.. Pedercine ili ne. Oni postoje i uvek su postojali. Najgore je kad se ti ljudi ozene kako nebi bile pedercine, - drugog izbora nemaju, jer jedino tako mogu da zive u neki lazni svet. Zao me je samo tih zena koje zbog toga ispastaju.

  4. #14
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Kada su nase bake bile devojke bilo su moderne dlakave noge cak i brkate devojke (jest da se radi o muskoj depilaciji al nema veze)..ja mislim da je depilacija potrebna iz higijenskih razloga..meni je to lepse..dobro glupo izgleda da muskarac depilira noge al prsa,ispod misice i genitalije je po mom misljenju u redu...

  5. #15
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    za mene je u redu da se depilira ispod pazuha,dole da bude uredno podsisan hahhahahha a grudi e to vec neka ne dira mislim to je za mene cool,ljepo je spavati na mekanim grudima hhahah
    moj spasitelj__________________________

  6. #16
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    hAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAh ribetino moja luda! ja volim da je decko uredno izbrijan pazuh i kao sto milkic rece u predelu genitalija! al nevolim da neko musko ima manje dlaka nego ja,da cupka obrve,brije ruke i noge ufffffffffffffffffff ma da je ko andjeo nek ide sto dalje od mene!!!!!!!!!

  7. #17
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ma neka je on meni cupav i dlakav hahhahah meni treba nesta da mrsim a ne da klizim kao po djecijoj guzi uffffffffffff
    moj spasitelj__________________________

  8. #18
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    i ja vise volim dlakavije al naravno ne da lici na majmuna!!!

  9. #19
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    pa ako ima malo po prsima meni to izgleda smesno par dlaka bolje i to da skine...al lepse je ljubit depilirane bar po meni il zato sto sam gadljiva na dlaku

  10. #20
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    pa ako ima malo po prsima meni to izgleda smesno par dlaka bolje i to da skine...al lepse je ljubit depilirane bar po meni il zato sto sam gadljiva na dlaku
    ma ti par dlaka i ja bih pocupala hahhaha koji ce mu moj ako ih ima par neka nema ni to ali ljep ljubavni tepih onako dobro satkan od dosta vlakna ma to vec je nesta tu se ima sta zamrsiti hahahhaha
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •