Pogledati rezultate ankete: Ocjenite pjesmu!!!

Glasača
3. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • 12

    0 0%
  • 10

    0 0%
  • 8

    0 0%
  • 7

    0 0%
  • 6

    0 0%
  • 5

    0 0%
  • 4

    0 0%
  • 3

    1 33,33%
  • 2

    1 33,33%
  • 1

    1 33,33%
Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Ansambel Roka Zlindre & Kalamari - Narodnozabavni rock (Slovenian Eurosong 2010)

  1. #1
    Ekspert Za Slovensku Muziku
    Datum registracije
    29.01.2009
    Lokacija
    Celje, Slovenija
    Poruke
    2.600

    Thumbs down Ansambel Roka Zlindre & Kalamari - Narodnozabavni rock (Slovenian Eurosong 2010)



    Evo slovenci su izabrali jedan crap komad izmeđju folk i rock muzike, meni se ne svidja bilo je mnogo boljih pesama ali tako su izabrali! Ocjenite ovu pjesmu bas me zanima sta vi mislite?

    http://www.mediafire.com/?yjgtt0zjj2q
    Izmenio/la BALKANAC; 23.02.2010 u 11:14.

  2. #2

    Podrazumevano Ansambel Roka Zlindre & Kalamari - Narodnozabavni Rock (Slovenian Eurosong 2010)

    Ah, tesko da ce ovo proci kako treba na EuroSong, pesma je skroz slaba koj je ovo stil i koj genre pitaj me da te pitam ...
    Izgleda oni su hteli da strefu ukus od sviju pa zato su ugradili tu sto stila u jednu pesmu ali mislim da je ovo totalno krenulo u pogresnom pravcu i da na kraj kraja nece se nikome svidjati pa zato nece biti ni dovoljno pojena... ali videcemo ... koje su sve pesme pobedile na taj EuroSong to i tako ne mogu da verujem.

  3. #3

    Podrazumevano Ansambel Roka Zlindre & Kalamari - Narodnozabavni Rock (Slovenian Eurosong 2010)

    Ansambel Roka Zlindre & Kalamari - Narodnozabavni Rock (Slovenian Eurosong 2010)

    Ovogodisnju Pesmu za Eurovision SongContest iz Slovenije "Narodnozabavni Rock" mozete preuzeti sa www.yucafe.com pod "Download"

  4. #4
    Ekspert Za Slovensku Muziku
    Datum registracije
    29.01.2009
    Lokacija
    Celje, Slovenija
    Poruke
    2.600

    Thumbs down

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    Ah, tesko da ce ovo proci kako treba na EuroSong, pesma je skroz slaba koj je ovo stil i koj genre pitaj me da te pitam ...
    Izgleda oni su hteli da strefu ukus od sviju pa zato su ugradili tu sto stila u jednu pesmu ali mislim da je ovo totalno krenulo u pogresnom pravcu i da na kraj kraja nece se nikome svidjati pa zato nece biti ni dovoljno pojena... ali videcemo ... koje su sve pesme pobedile na taj EuroSong to i tako ne mogu da verujem.
    pa je slazem se s s tobom, ovaj festival EMA je u zadnje godine postao pravi crap, nema tu mesta za kvalitetu tako da bolje da se kvalitetni pjevaci ne prijavljuju sa svojim odlicnim pjesmama: kao sam rekao bi bilo bolje da bi pobjedile ostale bolje pjesme ali tako je ove godine doslo i nemoze se tu nista vise promjeniti, samo kako si reko vidjet cemo hehee i istina je da na eurosong ima svake godine sve slabije pjesme

    uskoro kad dobijem novi originalni cd od EME postavit cu ga ovdje na forum!

  5. #5
    Junior Member cyberbog84 avatar
    Datum registracije
    19.06.2007
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Nista ovo nevalja
    Katastrofa je i posle na evroviziju jos pobede takve pesme. Kad je pobedila Finska pre par godina ja se isto sokirao ocima nisam mogo verovati.

  6. #6
    Ekspert Za Slovensku Muziku
    Datum registracije
    29.01.2009
    Lokacija
    Celje, Slovenija
    Poruke
    2.600

    Thumbs up

    Citirati Originalno postavljeno od cyberbog84 Pogledati poruku
    Nista ovo nevalja
    Katastrofa je i posle na evroviziju jos pobede takve pesme. Kad je pobedila Finska pre par godina ja se isto sokirao ocima nisam mogo verovati.
    slazem se s tobom hehee ali slovenci ne shvate sta bi morali slati na eurosong

    evo ovdje skini i ostale pjesme pa kazi sta je bolje?
    http://www.4shared.com/dir/30898006/...4/sharing.html

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •