Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Astrologija i Igre na sreæu

  1. #1
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano Astrologija i Igre na sreæu

    Astrologija i Igre na sreæu



    Da li æete imati sreæe ove nedelje i izvuæi glavnu premiju na LOTO-u, Sportskoj prognozi, Tomboli i sliènim igrama na sreæu? Malo je onih koji nisu razmišljali na tu temu ...

    Mudar èovek, ne oslanja se previše na sreæu, veæ koristi znanje da bi ostvario svoje snove. Upravo zbog toga, pre nego što se odluèite da fiksirate èarobne brojeve na tiketu, bilo bi veoma mudro potražiti savet od astrologa. Horarna astrologija veoma brzo i efikasno daje odgovor na pitanje tipa, da li æete ove nedelje dobiti BINGO u lokalnom kazinu.

    Još nije poznata tehnika, kojom bi se taèno predvidela dobitna kombinacija na LOTO-u, ali zato možete dobiti pouzdanu prognozu, KADA TREBA, A KADA NE TREBA IGRATI.

    Ako znate koje se planete nalaze u vašoj kuæi horoskopa, odgovornoj za dobitke na sreæu, znaæete mnogo pouzdanije, da li æete dobiti glavnu premiju. Na primer, ako su vam dobro postavljeni Jupiter i Venera, u pitanju su milionske sume, ako pak imate Saturna i Marsa loše postavljene, zasigurno nije vaš dan i bolje da preskoèite ovu igru, šanse gotovo da ne postoje.

    Ipak, morate biti svesni èinjenice, da mnogi igraju celi život, pa nikad ništa ne dobiju. Zato je potrebno prvo uraditi natalni horoskop, iz koga se može videti, da li vam uopšte stoji dobitak od igara na sreæu. Ako postoji, odredi se period u životu kada su šanse najveæe, a pomoæu horarne astrologije uradimo fino podešavanje dana ili sedmice u kojoj treba igrati.

    Koristite znanje velikih i mudrih civilizacija istoka, ne razbacujte svoj novac i vreme uzalud.
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    596

    Podrazumevano

    Zato sam fulala par jucer...ebem ti tiket i kladionicu

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    30.07.2006
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Èini mi se da peto polje u natalnom chartu ima veliki utjecaj o tome
    koliko se nekome smiješi sreæa.Pogotovo ako se u tom polju nalazi
    Jupiter i/ili Sunce.

  4. #4
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Buba_Erdeljan Pogledati poruku
    Zato sam fulala par jucer...ebem ti tiket i kladionicu

    i ja sam neki dan hahhahahhaaaaa
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •