Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 86

Tema: Sexualnu avanturu

  1. #51
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    alo bre jel moze neko da pojasni sta je bilo....
    se vas dvoje posvadjali pa zato on ide???
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  2. #52
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Folirant ti si veoma pametan momak i sam mozes da procitas i da zakljucis da niko nikog nije oterao to je njegov izbor. Vrati se stranicu pre pa procitaj to sto sam dala komentar na njegov post nije bio komentar direktno njemu upuceno vec cisto iznosenje misljenaj, da bi me on docekao u sledecem postu sa vredanjem.U sledecm postu je bilo vise vredanja moje licnosti samo sto je on to izmenio, sta vise da se kaze..............sve je jasno ko ima problema skim. Koliko sam primetila imao je on takvih ipada i VREDANJA i kod nase Vrapche prema tome nisam jedina koju je izvredao a to sto je iskompleksiran tip i ocigledno ima problema, njegov problem nikad ne dajem sud o ljudima preko nekoliko razmenjenih postova ali on je zasluzio definitivno.............
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  3. #53
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    ok shvatam....

    ali nemogu da verujem da zbog toga ide....
    stvarno niste fer.....
    mislim koliko puta se slatka posvadjala sa nekim...
    ili maca....
    ipak su ostali....
    vam cim nesto nije kako treba odma idete...to nije ok od tebe max...
    stvarno si ok lik....i dobri su ti postovi...
    ali stvarno ovo nije razlog da odes...i nije fer prema nama...
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  4. #54
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Zasto bi likovi "kratkog fitilja" ,bili tu i kreirali ovu temu kako njima odgovara . Mislim da svi mi imamo pravo reci , odnosno napisati sta nam je volja , ali nemozemo sebi uzeti to pravo da jedni druge vredjamo . Nivo kulture i intelekta ogleda se i u sposobnosti da se na pravi nacin shvati smisao napisanog posta , a ne da se odmah pada u vatru i prelazi u "kontranapad" , tako sto ce se neko izvredjati kojekakvim epitetima . Sve sto sam do sada napisao nikada nisam nekome direktno uputio , a ako se neko u svemu ovome prepozna , njegov je licni problem .U svemu polazim prvenstveno od sebe samoga , i razmisljam o tome kako bi meni bilo da je sve to meni upuceno . Nikada nisam bio iskompleksirana osoba , pa da u svemu sto se govori i pise vidim sebe . Upravo u tome i jeste problem pojedinih umisljenih likova sa naseg foruma .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #55
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    licno sam htela da ga ignorisem i zaobilazim.. da ne bi bilo dalje svadje izmedju njega i mene iako me je izvredjao. iskreno, ja kad sam citala sta je meni napisao, morala sam da se nasmejem. jer kao sto nas pametni boraf rece, nemam kompleksa, tako da moze da pise sta hoce. ali lik negde rece da ima preko 30 godina koliko znam, mislim da ipak treba da zna kako treba da se ponasa i da pripazi na svoj recnik. ja sam ovde od decembra prosle godine i ni sa kime se jos nisam posvadjala. ovaj lik je mesec dana ovde i vec je dve osobe izvredjao.. vidim da su slatka, maca, folirant bas ono dobri sa njim.. ako oni zele da se on vrati.. meni je svejedno.. al po meni lik je takav, da bi za kratko vreme se opet sa nekim posvadjao..

    poz

  6. #56
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    pokusavam da budem dobra koliko toliko sa svakim bash zbog toga, jer nonstop "visim" ovde ... ja se izvinjavam ako sam bilo koga ikad cime nesvesno povredila (a one sto jesam svesno, nema ih vishe ovde)

  7. #57
    Senior Member
    Datum registracije
    22.07.2005
    Lokacija
    nema me
    Poruke
    171

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Zasto bi likovi "kratkog fitilja" ,bili tu i kreirali ovu temu kako njima odgovara . Mislim da svi mi imamo pravo reci , odnosno napisati sta nam je volja , ali nemozemo sebi uzeti to pravo da jedni druge vredjamo . Nivo kulture i intelekta ogleda se i u sposobnosti da se na pravi nacin shvati smisao napisanog posta , a ne da se odmah pada u vatru i prelazi u "kontranapad" , tako sto ce se neko izvredjati kojekakvim epitetima . Sve sto sam do sada napisao nikada nisam nekome direktno uputio , a ako se neko u svemu ovome prepozna , njegov je licni problem .U svemu polazim prvenstveno od sebe samoga , i razmisljam o tome kako bi meni bilo da je sve to meni upuceno . Nikada nisam bio iskompleksirana osoba , pa da u svemu sto se govori i pise vidim sebe . Upravo u tome i jeste problem pojedinih umisljenih likova sa naseg foruma .

    sorry boraf sto te citiram, ali upravo sam i ja pisao u opsteno i ponekad sa nekim menjao misljenja ili sl. naravno, ako izuzmemo neprijatne postove sa nadjommodels i nikad niko nije shvatao kao uvredu do vrapceta, ali sam tu i sam "malo" preterao, ali se i na neki nacin izvinio i napisao vec sta sam napisao.
    medjutim, stvarno ne moram sebe maltretirati sa maloumnicima poput strawberry, koji u svojoj zaslepljenosti gluposcu, ne vide dalje od nosa i zive u izmesljenom svetu poput ovog i lazu o sebi i o svemu i uz to smatraju da su toliko pametni da mogu da me nauce necemu ili sta vec.

    a, to da sam iskompleksiran, hahaha, pa cak i na ovom forumu ima nekoliko osoba sa kojima sam bio i na cam-u ili su videki moje slike (zbog debila moram napisati da se radi o normalnoj komunikaciji, da ne bi laprdala kasnije o nekim bolesnim stvarima) i takvi kakvi smo, normalno se kuckamo o svemu i svacemu, pa i ovde na forumu takodje. a siguran sam da od jednog onakvog skota poput strawberrija nikada neces saznati jednu jedinu istinitu stvar.

    i nisam pobegao, vec otisao, da se nebih prepucavao sa dilejama, medjutim, neki od ljudi sa ovog foruma su mi rekli, da postovi koji su se pojavili lice na pobednicko likovanje ili tako nesto

    pa strawberry, maloumnice, ako sam napisao da mi je zadnji post, nisam napisao da ne mogu vise sa kliknem na ovaj sajt, toliko o tvom pilecem mozgu

    hahaha, pisacu striktno tebi upuceno sve dok me mafija ili neko ne banuje i to samo zato sto mrzim isfolirane lazove.

    a ti mafijo, koliko god da si ok, moras bratac malo i da pazis sta se dogadja i na forumu, to je radila nina, a sada niko, pa debili pustili krila

  8. #58
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Cujte , ako je on odlucio da ode nek ide , necemo ga moliti da ostane posle svega sto pisao o Vrapcetu i Strawberry jer sam slucajno pratio sta sve nije napisao , prije nego izbrisao neke njegove postice ......Sretan mu Put
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

  9. #59
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    strasnoooooooooo..!

    dosta bre vise prepucavanja i vredjanja..!!!!!!!
    zar ne umete da se ponasate jednom normalno..?

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  10. #60
    Senior Member
    Datum registracije
    22.07.2005
    Lokacija
    nema me
    Poruke
    171

    Podrazumevano

    pa lacika, to sto sam obrisao, postove gde sam pisao nesto sto sam delio sa vama ili raspravljao na teme i sl, je zbog toga sto necu da dozvolim, da se na nesto sto je upuceno svima vama koji ste normalni, razni sismisi kace i brljave na temu tih postova
    naravno, meni ne treba da iko staje na moju stranu u svadji sa nekim trecim, niti sam se mesao u rasprave drugih, to toliko o tvojim "slucajnim" nadgledanjima postova.
    sta imam da raspravim sa bilo kim, to uradim sam!

    a sto se vrapceta tice, napisao sam vec sve sto sam mislio da treba, pa nema smisla vise da je spominjem, ali ipak jos jednom za svagda: napisao sam sto sam napisao, preterao, pokusao da objasnim i to je to.


    i zasto se sad ti uopste izjasnjavas, ko gde treba ici bre? meni nije smetalo kad si na mojim postovima kuckao bilo sta, a nisi stedeo moj topic, vec naprotiv, pa si opet to napisao kultivisano i normalnim tonom i jesam li reagovao - nisam.

    znaci nije do mene, kako neko gore rece, nego do debila koji neumeju normalno da komuniciraju, cak ni putem pisane reci.

    a sto se tice da bi bilo pitanje vremena kada bih se jos sa nekim posvadjao, pa bilo je rasprava izmedju ljudi sa foruma i mene na nekim topic-ima, pa to nikad nije preraslo u svadju.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •