Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 86

Tema: Sexualnu avanturu

  1. #61
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Decko , mislim da si sa ovime konacno zasluzio da budes udaljen sa naseg foruma , sto cu obecavam ti i licno pokrenuti kod nasih Administratora . Niko kao ti za ovo kratko vreme nije izrekao toliko gadosti i uvreda o bilo kom clanu ovoga foruma . Sve to govori da si tome sklon , i kao takvom nije ti mesto u jednoj normalnoj porodici koja cini ovaj forum . Kazem porodici , jer se svi mi tako i osecamo , upravo kao jedna porodica . Bude tu malo sale i sitnijih carki , ali vredjanja nikako . Cudi me da jedan mlad covek poput tebe ima tako "prebogat" recnik raznoraznih epiteta koje prosipas za sobom gde god se pojavis , i prisivas ih bilo kome , bez ikakve grize savesti i osecanja potrebe , da se makar izvines zbog toga . Imam jedan predlog za tebe , naravno ako ga usvojis .

    Otvori jednu svoju temu , gde ces okupiti sve sa kojima se zelis prepucavati i vredjati , pa cinite to do mile volje , a nas molim te postedi svega toga . Ovde smo prvenstveno zato da se razonodimo , zabavimo , i izmenimo po koju lepu rec , a ne da se vredjamo i skacemo jedni drugima po zivcima .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #62
    Senior Member
    Datum registracije
    22.07.2005
    Lokacija
    nema me
    Poruke
    171

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Decko , mislim da si sa ovime konacno zasluzio da budes udaljen sa naseg foruma , sto cu obecavam ti i licno pokrenuti kod nasih Administratora . Niko kao ti za ovo kratko vreme nije izrekao toliko gadosti i uvreda o bilo kom clanu ovoga foruma . Sve to govori da si tome sklon , i kao takvom nije ti mesto u jednoj normalnoj porodici koja cini ovaj forum . Kazem porodici , jer se svi mi tako i osecamo , upravo kao jedna porodica . Bude tu malo sale i sitnijih carki , ali vredjanja nikako . Cudi me da jedan mlad covek poput tebe ima tako "prebogat" recnik raznoraznih epiteta koje prosipas za sobom gde god se pojavis , i prisivas ih bilo kome , bez ikakve grize savesti i osecanja potrebe , da se makar izvines zbog toga . Imam jedan predlog za tebe , naravno ako ga usvojis .

    Otvori jednu svoju temu , gde ces okupiti sve sa kojima se zelis prepucavati i vredjati , pa cinite to do mile volje , a nas molim te postedi svega toga . Ovde smo prvenstveno zato da se razonodimo , zabavimo , i izmenimo po koju lepu rec , a ne da se vredjamo i skacemo jedni drugima po zivcima .


    boraf, pa to sam i objasnjavao, mislim milion puta, da nisam u vrijanti svadjanja i isti taj milion puta se povukao i precutao, pa cak jednostavno nisam ni hteo da odgovaram postom, na nesto sto neko uputi meni, bas zbog toga da nedoje do prepucavanja. i to znaju ljudi sa ovog foruma sa kojima sam pisao na nekim od topic-a.

    a to za moj recnik, pa od sinoc (ako ne racunamo raspravu sa nadjommodel, gde je pocelo njenim uvredama na nacionalnoj osnovi, mada sam i tamo pokusao da utisam stvar, pa tek onda reagovao, onako kako ne prilici na normalnom forumu), sam promeni recnik i to samo prema jednoj osobi i to je to.

    a, sto se tice administratora, upravo sam sinoc na postu i napisao da sam svestan da me mogu banovati ako smatraju da preterujem, ali jednostavno nisam vise hteo da precutim, bar ne osobama za koje smatram da ne zasluzuju obzirnost sa moje strane.

    samo ti radi svoje, utici na administratore, tvoje pravo

  3. #63
    Senior Member
    Datum registracije
    22.07.2005
    Lokacija
    nema me
    Poruke
    171

    Podrazumevano

    ah da, moram da dodam i ovo

    primetio sam da je od juce forum zestoko aktivan, zaista bi steta bila da je jedini razlog svadja i vredjanje.

    nadam se da nije

    zato evo necu cak ni odgovarati ako budu i neke uvrede na moj racun, a sve zbog toga da se neki od "supermena" opuste i nastave po starom da kuckaju, a ne da se nadju u moralnim dilemama kako da zasticuju stare clanove od "uljeza"

    a, vi stari clanovi, pa i vi ste nekad bili novi, sta znaci to, treba da pustim da neko mlati po meni dok ne prodje godina dana ili iskuckam 1000 postova, pa steknem pravo da kazem nesto?

  4. #64
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Niko ti ne uskracuje pravo da iskazes svoje misljenje , i niko nebi reagovao , da nisi izrekao sve ono nasim clanovima , koji sa nama svima cine kako rekoh jednu sloznu porodicu , ciji clan nazalost nikada neces postati , sve dok ne pocnes normalno komunicirati sa ljudima . Niko nikoga ovde ne zeli da omalovazava i vredja , ali zato decko moj nemoj se cuditi ovakvi nasim ostrim reakcijama na nesto sto je po nasim shvatanjima i rezonima svakog iole normalnog coveka NENORMALNO .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #65
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    svaki put kad procitam neki tvoj post na ovoj temi ja se odusevim Borafe. svaka cast!!

  6. #66
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Hvala Vrapche , trudim se da budem i ostanem normalan .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #67
    Senior Member
    Datum registracije
    22.07.2005
    Lokacija
    nema me
    Poruke
    171

    Podrazumevano

    boraf, nisam ja pokrenuo i ili citaj pazljivije ili nemoj davati povrsne ocene. i nemoj sad one fore "ma sta i da citam", jer si komentarisao!

    nije fer prema onima koji su pisali i zato im se unapred izvinjavam, ali, vidis, stiglo mi je nesto pisama, da sam u pravu i nesto direktnijih kontakata preko msn-a i slicnih messenger-a, sa tim sto sam i ovde, a i tamo im rekao da ne zelim da sada pravim neku vrstu takmicenja, pa da postavim slican topic tvome. mislim, da to ne bi bilo fer prema "starom" clanu, ali, ni prema forumu, jel da?

    i sta ti u opste znaci to "mi smo stari clanovi, pa smo poprodica", pa ljudi se upoznaju, budu zajedno 7 dana, pa se brakom vezu za ceo zivot docekaju tako zajedno duboku starost, zar ne? pa razmisli, da li je bitno koliko se neko dugo nalazi u necijem zivotu ili je vaznije sta o tom nekom znas i sta prema njemu osecas!

    imao si i mnogo manje povrsnih ocena i postova ovde, a biti "supermen" gde nije mesto... hmm

  8. #68
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    sta je bre ovo.....
    jel ovo ima nekakve veze sa sexualnom avanturom....
    dajte bre.....
    Imate i topic SVADJA na svastoteci.....
    ovo nije ok....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  9. #69
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Uopste nije bitno o kome se radi , i uvek cu tako reagovati , kad uocim nesto nenormalno . O mojim postovima mogu da govore samo oni koji razumeju ono sto pisem . Da nesto nije u redu samnom i mojim postovima , davno bih vec bio odstranjen odavde , ili bih bio ignorisan od strane ostalih clanova , sto bi mi bilo jos teze .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #70
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: Sexualnu avanturu

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija
    Koliko od vas ovde su spremni za sexualnu avanturu i sta mislite o tome?

    jeste da volim sex vise nego sebe hehe
    ali samo sa partnerom kojeg dosta vremena znam i koga volim
    avantura jaka zima
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •