Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 86

Tema: Sexualnu avanturu

  1. #41
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od smaxbgd
    neznam ko je izbegao avanturu koja mu je natrcala?
    Pa recimo ja sam je izbegla i ne mora da znaci da svako iskoristi priliku ako je ima
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  2. #42
    Senior Member
    Datum registracije
    22.07.2005
    Lokacija
    nema me
    Poruke
    171

    Podrazumevano

    ajd nek stoji bilo sta, pa eto nek stoji ovo

  3. #43
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Kao 1 ako nisi primetio mi obicno citiramo jedne druge da bi se znalo na sta se odnosi tacno.........
    Kao 2 to sto sam te citirala pa dala odgovor nije nista bilo licno tebi upoceno vec moj komentar na tvoje postavljeno pitanje ili konstataciju .......
    Kao 3 bez vredanja i kalodonta se mora znati igrati ako nisi nacitan i pisemen ni to ne mozes znaci svako ima svoje talente ...........
    Kao 4 ti nekontas nas pojedine jer ako neko pise samo na pijedinim temama ne znaci da nismo intiligentni ili pametni pisem sta hocu i kad hocu i gde hocu a ne idem po drugim forumima da kupim fore i fazone
    Kao 5 najbolje bi ti bilo da zaobides ovaj forum kao sto si sam rekao .
    Kao 6 napisala bi jos nesto ali necu jer tako mogu da omalovazim druge likove (kako ti rece) a to mi nije namera .
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  4. #44
    Senior Member
    Datum registracije
    22.07.2005
    Lokacija
    nema me
    Poruke
    171

    Podrazumevano

    i ovde, evo ovo stoji

  5. #45
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Ti ocigledno imas problema a koji su to problemi ti naj bolje znas.

    A da ne stoji ti da pises takve postove i da kopiras ovde jednog lika jer to samo njemu odgovara taj srkazam,ironija,duhovitost i sve ostalo da ne nabrajam ...............

    Ako neznas da komuniciras bez prepucavanja i vredanja nema vise sta da se kaze ovde ...............
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  6. #46
    Senior Member
    Datum registracije
    22.07.2005
    Lokacija
    nema me
    Poruke
    171

    Podrazumevano

    ma necu vise da se smaram, ko je trebao da procita - procitala je - nije shvatila, a za druge nije ni bitno sta je bilo

  7. #47
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od smaxbgd

    i idalje ti kazem, pocela si, a ja cu zavrsiti. samo zbog toga, sto si nekulturna (to sto si nepismena i ne nacitana, to ti ne zameram)
    To da se ne slazes sa mojim misljenjem i mojim komentarima to je tvoje prevo, a to da sam ne pismena i ne nacitana necu ti dozvoliti da me vredas malo razmisli sta pises i kako se obracas a samim ovim zadnjim postom si pokazao ko je ne kulturan................ i svaki komentar o tebi bi bio suvisan nemam ja vremena za takve LIKOVE kao sto si ti ..............

    P.S
    Pogledaj malo ko je koga poceo da vreda prvo a ja mislim da si ti mene poceo da vredas i to bez ikakog razloga, to sto sam komentar dala na tvoj post nije vredanje vec komentar koji nije upucen tebi ali previse je to za tebe da bi svatio ovo sto ja pisem ............
    imaj pijatno
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  8. #48
    Senior Member
    Datum registracije
    22.07.2005
    Lokacija
    nema me
    Poruke
    171

    Podrazumevano

    pa posto mi je ovo zadnji post na ovom forum, imas "cast", da bude upucen tebi.

    kratko, da ti ne bih pruzio to zadovoljstvo, da u svom pilecem mozgu, istripujes kako si me oterala ili nesto slicno... nisi i mislim, po prvi put na ovom forumu da cu biti banalan: jednostavno mi je pun kurac klimaktericnih tetki i popaljenih balavica koje se kuckaju ko da su belosvetske (pa jos prepametne) picke, a nisu.
    eto, to je jedini razlog zasto sam nasao zanimljivije (citaj normalnije) mesto od ovoga i zasto da ne, hvala ti sto si mi pomogla da prelomim.

  9. #49
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Sta je bre ovo...
    Kakav zadnji post....
    sta vam je bre....vama cim nesto nepase odma bezite....
    max kad ovo procitas lepo ces doci i pisati dalje sa nama na forumu...
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  10. #50
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od smaxbgd
    ma necu vise da se smaram, ko je trebao da procita - procitala je - nije shvatila, a za druge nije ni bitno sta je bilo


    Pa kad si tako manga na recima sto nisi stisnuo *uda i ostavio celi post, koji si napisao i da svi vide kakav racnik imas i kako vredas bez razloga a ne da ga menjas, ali u svakom slucaju ima dio tvog posta u mom predzadnjem postu i sve stalo bez komentara, jer kao sto reko jednom nisi vredan paznje moje vise i ne zasluzujes vise mesta ovde na ovom mom postu ...................

    P.S
    Samo se pitam u koju grupu ja spadam klimatericne tatke ili popaljene balavice
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •