Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 26

Tema: Pod kojom ste planetom rodjeni

  1. #11
    Senior Member miška avatar
    Datum registracije
    19.10.2006
    Lokacija
    ni na nebu ni na zelji
    Poruke
    116

    Podrazumevano

    Zanimljivo,nešto sam i nauèila što nisam znala,

  2. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    18.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    dobrodosla hana
    idi i na druge teme neces se pokajati

  3. #13
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Dobro ovo bilo Borafe, neke me stvari obradovale, a neke i malo zbrinule ali u svakom slucaju sam nesto naucila ............ :P
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  4. #14
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ti dobro znas da ja mislim na sve vas . Hvala ti na tome .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Steta sto tvoje misljenje ne deli jos po neko .
    i ja se slazemmmm ima interesantnih stvari

  6. #16
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Cim se na njoj pise , znaci da je tema zanimljiva .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #17
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    MARS

    Ako je neko roden od pocetka vladavine planete Mars, tj. u jednoj od njegovih godina, najbolje je sa njim ne ulaziti u mnogo kontakata, jer ga ova planeta cini agresivnim i osvetoljubivim, spremnim na sve; ona mu daje ve-liku zelju za slobodom, nezavisnoscu, jaca sukobe, nagone i seksualni zivot Mars vlada podanicima znakova Ovna i Skorpije, donekle i Jarca. To je zlocudna planeta, gospodar vatre, bog ratnika i zastitnika vojnika, ljudi skloni besu i rusilackim idejama, autodestruktivnosti, brutalnosti, tvrdicluka, all i inicijative i volje. Kako je naprasit i zustar, temperamentan i svadjalica, uvek uspeshno brani svoje stavove,zeleci pobedu. No,iako gluplji i nestalozen, cesto je opasniji i od Saturna, s obzirom da ne dopushta da je neko ispred njega, ne preza ni od cega. Mars je borba, avantura, ljutnja, hladnokrvnost, zastitnik istrazivaca, generala, advokata, zubara, izazivac; katastrofa i ratova,bura i zemljotresa. Pripadnici boga Marsa umiru dosta rano, desto neprirodnom smrcu, predmet su paljenja, udaraca, zavera,ranjavanja.Histericni su i ne trpe rivale. Mnoge slavne vojskovodje bile su pod uticajem Marsa, pomognute u najtezim trenucima. Cudno je da Mars udruzen sa Saturnom daje svojoj zestini smirenost i osobinu razumnijeg posmatranja stvari. Takvu su bash energiju i moc imali poznati stvaraoci kao: Mikelandjelo, Leonardo da Vinci, i drugi.. Podsetimo se nekih godina vladavine ove planete: 1897,1904,1911,1918, 1925,1932,1939,1946,1953,1960,1967,1974,1981,1988 itd. Boja — crvena; metal-gvozde; dan — utorak.

    ...
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  8. #18
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Hej , pa ja vec zaboravio na ovu temu .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #19
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    SUNCE

    Ono potencira vazne odluke i autorilativna dela, prestiz i cast, a ljudi rodeni u godini Sunca odlikuju se dobrodushnoshcu, plemenitoshcu i shirinom pogleda.Po mitoloshkom shvatanju, ova planeta simbolizuje coveka, pa su rodeni u njoj vrlo srdacni i humani, vole decu i sve lepe,uzvishene stvari,u prvom redu umetnost. Ako budu umeli da koriste povoljne prilike, mogu da postignu velike uspehe u zvanju i da budu cenjeni. Jedina opasnost za njih su egocentricnost, samoljublje, sujeta, izvesna misticnost. Sunce je zvezda genija, vladara, sefova, princeva, umetnika; to je zivot je njihova stvaralacka moc, mladost i njena vatra, plemenitost i plahovitost, simbol volje i mudrosti, entuziazma i optimizma, svetlo ognjlste svemira,to je dobrotvor koji ambicozno, all i blagonaklono posmatra svet, pomazuci coveku da izabere pravi put, ispunjen radoscu, srecom, slavom, ambicijama, umetnoshcu, ponosom, briljantnim trenucima, all i naklonoscu ka zapovedanju; Sunce personifikuje mushkost. Osoba rodjena u ovoj godini ,tj . pod ovim svetlom lepo je gradjena,obicno je srednjog rasta, rumenog, a ponekad zuckastog tena, ima ovalno lice (((kao burence )))), istaknuto celo, bistar, produhovljen pogled, strog, ali ne i zlonameran, cesto ridju kosu ili bradu. Otmenog, cak nadmenog drzanja, malo mesnatog lica, pravog nosa izrazito povijenih obrva, finih usiju. Ali, u ovoj planeti ima ponekad i senki, jer podanici ove planete umeju da trce i za rizikom, da se eksponiraju, pa su cesto i oholi, isticuci svoje ambicije i tezeci velicini i snobizmu. Sunce vlada u Lavu i Ovnu, godine su: 1898,3905,1912,1919,1926,1933,1940,1947, 1954,1961,1968,1975,1982,1989 itd. Boja - zlatnozuta; metal-zlato; dan - nedelja.
    Ima tacnih stvarcica...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  10. #20
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    VENERA

    Za zenske osobe neobicno je vazno da se rodene u godini Venera, boginje ljubavi, koja ujedno uliva Ijupkost, lepotu, eleganciju, smisao za umetnost, harmoniju, plemenitost dushe srecu u ljubavi, uzivanja i zabave, posebno dar za muziku, slikarstvo i drugo, kao i izvesne finansijske uspehe, zahvaljujuci iskrenim prijateljstvima. No, Venera zna da bude i opasna, ako ne uspe da izgradi pravu licnost: tada pojacava lenjost, neodlucnost, pa i seksualne nastranosti. Ona je, uglavnom, planeta umetnika, kurtizana, lekara, plaboy-a, vodeci ka zdravim zadovoljstvima, prijateljstvu i porodici. Ako ponekad ucini Ijude i losim, oni tada postaju razvratni, porocni, nemoralni, preosetljivi. ((((itd...sacuvaj Boze ))) Godine Venere su: 1899,1906,1913,1920,1927,1934,1941,1948,1955,1962, 1969,1976,1983,1990, itd. Za ovu planetu se kaze da je zenska, a zovu je i ,,mala sreda", dok je, recimo Jupiter muska planeta i ,,velika sreca". Venera vlada ljudskim emocijama, prijateljstvom, sklapa brakove, brinuci se o lepim stvarima u zivotu. Ona je planeta lepote, ljubavi i blagosti, duhovita, vesela vodilja noci, koja zeli i voli. Ona znaci sharm, smisao za muziku, igru, pesmu, ali i lukusuza i spektakle, cvecie, mirise, boje, nakit,zelju za dopadanjem, a i predostroznost. U stvari, ona je Ijubav u svom najbitnijem obliku, mada je i nestalna i vetropirasta. Svakodnevno vodi racuna I brigu o vencanjima, mondenskim zadovoljstvima, dobodnim ljubavnim zajednicama, odanosti. Rodjeni pod ovom planetom obicno imaju smedju kosu, mesnata usta, blag glas, vitki stas, vole cvece i crvenu boju. Venera vlada u Biku, Vagi, Vodoliji, koji nose njene glavne osobine. Boja - bledoplava; metal-bronza; dan — petak.
    ....hmmmmmmm......puno toga istinitoga na moju izgleda veliku zalost....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •