Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: SMIN broj iskustva

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    03.08.2006
    Poruke
    2

    Podrazumevano SMIN broj iskustva

    Kakva su vasa iskustva sa SMIN-om ja koristim sad ovaj

    042210101
    username: webnet
    password: webnet

    Sa proslim sam imao problema ali ovaj je dobar. Ima jos neko ko koristi SMIN neka napise koji.

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    10.05.2005
    Lokacija
    Ispod Sunca
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Koristio sam ranije 042/220220 user name/pasword prazno.Stizali su mi racuni iod 50-90 e mesecno.Ako mislimo na isto,naravno na post paid net.
    Uplatio normalan nalog kod provajdera nemoj da se igras s tim.Nasao sam provajdera na netu koji daje 3 meseca flat za 145 din.I nije los internet,ali ta akcija traje do septembra samo.Ali postoji mogucnost kupovine vremena sms porukama i vrlo je povoljno.Pogledaj na sajt www.beobug.com

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    03.08.2006
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dragon^Heart
    Koristio sam ranije 042/220220 user name/pasword prazno.Stizali su mi racuni iod 50-90 e mesecno.Ako mislimo na isto,naravno na post paid net.
    Uplatio normalan nalog kod provajdera nemoj da se igras s tim.Nasao sam provajdera na netu koji daje 3 meseca flat za 145 din.I nije los internet,ali ta akcija traje do septembra samo.Ali postoji mogucnost kupovine vremena sms porukama i vrlo je povoljno.Pogledaj na sajt www.beobug.com
    ovo je 042210202. a ne 042/220220 on je skuplji

  4. #4

    Podrazumevano

    Da naravno da je skuplji,alli sam ti jednostavno hteo predochiti poentu da je uvek bolje uplatiti sate nego placati post-paid u bilo kom slucaju i bilo koji provajder da je u pitanju.Jedino ako ne dajes za telefonski racun iz svog dzepa onda ti se isplati

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •