Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: EuroSport Serbia

  1. #1

    Podrazumevano EuroSport Serbia

    Vec par nedelja od kada je krenula srpska verzija na poznatom evropskom TV programu EuroSport. Za sada jos nisu sve emisije na srpskom jeziku ali svaki dan ih ima sve vise i vise. Inace emisije bez prevoda su na engleskom. EuroSport Serbia emituje svoj program putem satelita Hotbird 13° u Eutelsat Digital Package na frekvenciju 11,240 GHz, polarizacija vertikalno. Program je nazalost kodiran ali ce se pojaviti sigurno uskoro u velikim kablovskim kucama sirom Evrope.

  2. #2

    Podrazumevano

    Moram da kritikujem komentatore koji "rade" ako se to uopste tako moze zvati u Srpskoj verziju Eurosport a da nemaju dovoljne kvalifikacije za taj poso. I meni licno je zao sto iza takvog programa stoji logo Eurosport, jedan od najkvalitetnijih sportskih tv programa u EU.

    Evo ovako,
    Slucajno sam zapraovo malo pre kroz programa naiso na Eurosport Serbia gde je isla emisija "TNA Impact" a to je inace US Sport Wrestling koji prenese Eurosport. Ima dosta ljubitelja te emisije u celoj EU al kad sam cuo da neki reporteri pricaju i o receptima za kuvanje i reklamiraju supermarket umesto da rade svoj poso tad sam se verujte malo zacudio. Nije da su to radili par minuta nego vec je to tako islo preko cele emisije pa se stvarno pitam sa koje ulice su ih samo nasli. Dok se jedan od njih ipak par puta trudio da skonta pomocu informacije koje je imao kako se zove neki udarac drugi ga umetava i prica nesto totalno ne vezano za tu emisiju. Dosta toga ima i u drugim emisijama ali ovo je bilo najbolje to jest najgore.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •