Strana 35 od 37 PrvaPrva ... 253334353637 PoslednjaPoslednja
Rezultati 341 do 350 od 369

Tema: nema boljeg chata

  1. #341
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    toliko sam umorna da nemam snage da igram
    moj spasitelj__________________________

  2. #342
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    sacu ja za tebe tetka hahahaha

    op
    op
    op

    sa
    sa
    sa
    sa
    sa


    opaaaaaaaaa

    ((
    ))
    ((
    ))))
    ((((
    ))
    ((
    ))
    ((((
    ))
    ((
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  3. #343
    Senior Member nebo26 avatar
    Datum registracije
    28.10.2006
    Poruke
    1.163

    Podrazumevano

    mico to se nevazi
    moras sa nama da zaigras
    ili se sad stidis zato sto neznas da igras
    ja sam ti reko ako treba ja cu da te naucim
    hahaha aj sad
    op
    sa
    op
    sa
    op
    sa
    op
    sa
    vrc
    vrc
    nisam jak ko super men, nisam brz ko munja,nisam lep ko tom crus,ali zato lizem ko lesi

  4. #344
    Senior Member
    Datum registracije
    17.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    zamolio bih vas dsa se od sada drzite teme topica a to je nema boljeg chata vreme je da se malo uozbiljimo hvala vam kiss

  5. #345
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    istina je komso da nema boljega chata samo sto mi se cini da neki pokusavaju da ga spuste na nivo koji bas i nije neka dobra reputacija nasega chata.Chat jeste zato da se opustimo,zezamo,druzimo.pa i da zapjevamo,a ne da se zatvaramo po pvt sobicama i izbjegavamo druzenje kakvo je bilo prije nekoga vremena.Strasno mi nedostaje sve ono od prije par mjeseci,bilo je tu i veza i vezica ali ipak smo svi bili tu,sada se sve nesta malo promjenilo,mada je za mene i dalje jedan,jedini i naj bolji chat na netu.
    moj spasitelj__________________________

  6. #346
    Senior Member
    Datum registracije
    17.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    slazem se stobom komsinice ali preguracemo m i to zato sto smo naj naj imam osecaj da je doslo do malog praznjenja baterija i nadam se da ce se iste veoma brzo napuniti i mi budemo opet onaj stari chat

  7. #347
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ne sumnjam ja da mi to necemo postici,jer ipak smo svi vezani za chat i jedni za drugedrustvo smo koje se rijetko nadje,slozno pa skoro da isto i mislimo,mislim ipak da nas chat,a niti drustvo ne treba da trpi necije hirove,po meni niko nije vrijedan nasega izostajanja sa chata
    moj spasitelj__________________________

  8. #348
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ..u pravu ste nema ga boljeg...al u poslednje vrijeme nesto steka i to postaje misterija,heheheeh ja licno obozavam neke osobe koje su tamo iako sam za pojedine mozda suvisna ,al zabole me ,iskreno govoreci,dolazicu dok god bude postojala barem jedna osoba vredna toga....sto znaci...mogu samo da me mrze oni sto me nevoleeeeeeeeeeeeee....ma sta bi sad,ja sam tamo stekla neke prijatelje i drage osobe,a bilo je i ruznih stvari,al svremenom se otkrije i to pa boze moj...dok god mognem da tipkam pa makar i jednim prstom ja cu da dolazim...a ako nekom i smetam nek me zaobidje,ja ga sigurno necu dirati...hehehheh
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  9. #349
    Senior Member
    Datum registracije
    17.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    e vidis zato smo najbolji jer i kad ne stima bas sve mi se i dalje volimo i zato nam niko nista ne moze a ti izbaci iz glave vise da te ne vole
    pa i nemoraju jer ti znas da ima nas koji te obozavamo i da smo uvek tu za tebe

  10. #350
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od scorpion70
    e vidis zato smo najbolji jer i kad ne stima bas sve mi se i dalje volimo i zato nam niko nista ne moze a ti izbaci iz glave vise da te ne vole
    pa i nemoraju jer ti znas da ima nas koji te obozavamo i da smo uvek tu za tebe

    e vidis ja nista nisam ubacila u glavu da bi to izbacivala i ti to vrloooooooooo dobro znas,cini mi se....a sto se tice drugih stvari znam da ima ljudi koji su se bas u teskim trenutcima nasli uz mene,a isto tako ima i onih koji su gledali samo da povjede al znas sta,zabole meeee.......a jos nesto postoji jedena osoba na kanalu koja mi je u necemu pomogla da se bar na sekund osjecam sretno..necu je imenovati al ovom prilikom joj se zahvaljujem..on u svakom slucaju zna koliko mi znaci i koliko dugooo me poznaje a isto tako koliko mu ja dugujem za sveee...I NADAM SE DA CE MO OPET USPJETI....... a za mene licno nema boljeg jer za razliku od ostalih nema puno dece pa se i ja uklopim ovako stara hehehehheh
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •