Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 30

Tema: Titanik

  1. #1

    Podrazumevano Titanik

    Znam da svako od vas gledao Titanik i siguran sam da ima vas koj ste ga gledali vise put-a. Mene zanima sta mislite o filmu?? Zar stvarno bio vredan da se sedi 3 h u bioslop-u?? Koja scena vam se svidjala najvise??

  2. #2
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    ahah vidi cega si se ti setio jako mi se svidja tak film...nemam reci mnogo dobro

  3. #3
    Junior Member Stil Masivan avatar
    Datum registracije
    01.10.2004
    Lokacija
    Niksic
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Mnogo dobar film! Najjaca scena za mene je ona kad shvataju da ce da potonu, ono kad se onaj brav sto je brodu dao ime osjeti krivim za dolazece dogadjaje. Kad kaze "kako to mislis, potonuce?!"
    Brav
    I sklapam oci, jasno vidim, kao da si tu,
    tudjim imenom me zoves, pruzas ruku,
    i polako dan se dani, jutro sprema,
    tudjim imenom me zoves, mene nema...

  4. #4
    Guest

    Podrazumevano

    Mislim da sam vam vec jednom pricala al ajd...nesto sam arspolozena za kuckanje
    Prvi put sam gledala film u bioskopu i bila sam odusevljena..uostalom mnogo je bolji dozivljaj uz jace ozvucenje i vece platno...medjutim u trenutku kada njih dvoje tonu citava sala oko mene je plakala,i naravno ja se kreten zasmejem...ebiga bzv
    Posle sam ga odgledala kuci uz tonu papirnih maramica
    Jako mi je sympa muzika iz filma ne pesmu celine dion vec na instrumental sa pocetka filma

  5. #5
    Senior Member AmeLa_DE avatar
    Datum registracije
    23.09.2004
    Poruke
    761

    Podrazumevano

    eto i ja ko nina sam vec rekla al nije mi muka opet kucat ....

    i ja sam ga gledala u kino prvi put al sam plakala ko luda kad je leo tonuo smrccc ma citav film je dobar
    u svakom slucaju je vredilo sedet ko ukocen tri sata ....ponovila bi jos par puta bez muke haha
    szena koja me je najvise pogodila je eto ta kad su tonuli i kad se titanic raspolovio i oni padali i leo i kate ono zajedno na onu ogradu...
    a moja mama kaze da je najtuznije ono kad oni tanjiri padaju iz onog regala hahahahhaaahahhahaa

  6. #6

    Podrazumevano

    Evo jos nisam ja reko sta mislim o filmu. Mislim da stvarno malo previse traje film. Tri sata u bioskop to je stvarno previse, barem za mene Gledao sam titanik vise put-a al to samo zbog moje bivse jer ga ona obozavala. Iskreno meni se bas tolko ne svidja film al dobro ipak ima par dobrih scena inace nije to bas moje.

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ja sam emo..

    morao sam da suzim na kraju
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  8. #8
    Senior Member AmeLa_DE avatar
    Datum registracije
    23.09.2004
    Poruke
    761

    Podrazumevano

    pa i film je zaista bio za plakanje nema tu sta

  9. #9

    Podrazumevano

    naravno da je bio, totalno vas kontam ako ste plakali ... heeh posle tri sata u bioskop Neznam zasto sam uopste stavio ovu temu izgleda samo da bih mogo da kritikujem duzinu filma

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    MA FILM JE ZA SVAKU POHVALU NEMAM RECI !!!!!!!!!!!1

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •