Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 17

Tema: Trudna Nataša Bekvalac

  1. #1
    Junior Member RED STAR avatar
    Datum registracije
    30.03.2006
    Lokacija
    USA
    Poruke
    9

    Podrazumevano Trudna Nataša Bekvalac

    Trudna Nataša Bekvalac



    DELFINÈE NA PUTU
    Nataša Bekvalac u treæem mesecu trudnoæe?!

    Zemlja Srbija uskoro æe postati bogatija za jednu lepu bebu, nastalu "ukrštanjem" i zvanièno najseksepilnijeg ovdašnjeg para - Nataše Bekvalac i Danila Ikodinoviæa! Kako Kurir saznaje iz odlièno obaveštenog izvora, mlada pevaèica je u treæem mesecu trudnoæe, a buduæi tata, naravno, sija od sreæe.
    - Nata i Daèa se vole više od godinu i po dana, tako da æe dete biti kruna njihove ljubavi. O ozbiljnosti njihove veze svedoèi i podatak da je on prošle godine prodao stan u Beogradu kako bi se sa svojom dragom skuæio u Novom Sadu.

    - Tokom èetvorogodišnje veze s Miodragom Kostiæem, stalno je prièala prijateljima da nije spremna za život udvoje, ponajviše zbog toga što je njihova veza bila poprilièno nestabilna, pa je živela sama u stanu u ekskluzivnom novosadskom naselju Lipov gaj.

    - Meðutim, kada se zaljubila u Daèu, promenila je mišljenje i bacila se na ureðenje enterijera veæeg prostora, u kome stanuju veæ nekoliko meseci. Odlièno se slažu, a tatinu novu ljubav podržala je i Daèina æerka Andrea, koju je dobio u kratkom mladalaèkom braku - kaže naš izvor, dodajuæi da je pevaèica bila oduševljena kada joj je ginekolog saopštio da je trudna.

    - Doskora je prièala da neæe biti spremna da postane majka pre tridesete, ali su ti planovi pali u vodu pred saznanjem da sada ima priliku da svom dragom podari dete. Daèa je izuzetno pažljiv prema njoj, a ona se trudi da poštuje sve savete koje joj je ginekolog dao o ishrani, zdravlju i održavanju trudnoæe - zakljuèuje naš izvor.

    S obzirom na novonastale okolnosti, sva je prilika da æe pop pevaèica i vaterpolista Partizana uskoro stati i pred oltar, a na njegovom telu bi se, osim tetovaža Natinog lepog lica i Andreinog imena, za nekoliko meseci moglo naæi i ime novoroðenèeta!

    Hmmm to bi objasnilo sto se tako ugojila, ali mozda je ovo jos jedan od plasiranih traceva!?!??! Ipak je KURIR u pitanju..







    Ne bira lepota u koga cemo se zaljubiti, vec ljubav bira ko ce nam biti lep!

  2. #2
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    cool ..

    bas mi je drago..
    (ako je uopste tacno..)

    P.S: sta mislite da pomerimo topic na "Trac partija" ...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    19.03.2006
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Cestitke ako je tacno naravno

  4. #4
    Junior Member RED STAR avatar
    Datum registracije
    30.03.2006
    Lokacija
    USA
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    i mene cudi kako su vec saznali , bem ti novinare
    Ne bira lepota u koga cemo se zaljubiti, vec ljubav bira ko ce nam biti lep!

  5. #5
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    eto da cestitam i ja.

    skoro da je nisma prepoznala. skroz drugacije izgleda ovde

  6. #6

  7. #7
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    I od mene cestitka.

    Eh sto ti je mahala... odma se sapuce, a mozda je Nata samo koju kilicu dobila u njenom sretnom i zadovoljnom novom zivotu.

    Ako je bas istina onda cestitam. :P

  8. #8
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    hahahaha zenske
    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    02.02.2006
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Drago mi je

  10. #10
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    pa jel trudna ili nije?

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •