Strana 152 od 199 PrvaPrva ... 52102142150151152153154162 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.511 do 1.520 od 1987

Tema: Reci nešto o osobi iznad sebe

  1. #1511
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    prelepo pise ..ok devojka ima stila,zna nacin..svestrana je,iskusna cini mi se..ceni jako sebe..
    oOOO hvala lijepa na "kritikama"



    Dama koja je iskusila sve u zivotu ,lako se da shvatiti iz postova... tolerantna i pravedna ,svidja mi se ..divna osoba cini mi se

  2. #1512
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    ma meni se danas sve nesto cini i kad vidim onda mi se ne cini haha..

    ok devojka,zanimaju je stvari i teme koje se mi nikad ne bi setili otvorit..kaze sta zeli,osecajna je,puna misli kao i svaka zena al ona to zna lepo srociti u velicanstvene reci..kada citam njene misli ..nema sta da pisem sve je rekla,mislim da se svaka od nas nadje u njenim mislima..

  3. #1513
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    ma meni se danas sve nesto cini i kad vidim onda mi se ne cini haha..

    ok devojka,zanimaju je stvari i teme koje se mi nikad ne bi setili otvorit..kaze sta zeli,osecajna je,puna misli kao i svaka zena al ona to zna lepo srociti u velicanstvene reci..kada citam njene misli ..nema sta da pisem sve je rekla,mislim da se svaka od nas nadje u njenim mislima..
    E maco ako nastavis tako uobrazicu se!! hehehe




    Inteligentna zena,mlada a prosla kroz zivot mnogo...hehe bar mi se tako cini! pozdrav tebi nepoznata ,sto se tice mene,za mene si vise nego O.K osoba ...

  4. #1514
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    E maco ako nastavis tako uobrazicu se!! hehehe




    Inteligentna zena,mlada a prosla kroz zivot mnogo...hehe bar mi se tako cini! pozdrav tebi nepoznata ,sto se tice mene,za mene si vise nego O.K osoba ...
    Pricljivica,kasno leze..e osobo iznad mogla si srociti one moje misli u tvoje da to bude perfektno haha..

    Jedan veliki Kisss za nju mislim da joj nisam ni poklonila do sad Kisss na forumu Hm..pa Kisonja..haha

  5. #1515
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Kisss i tebi i sve naj naj nepoznata

  6. #1516
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    super djevojka,zna da prima salu na svoj racun,tolerantna i svjesna sebe i svojih pogresaka,ma ribetina moja jako draga
    moj spasitelj__________________________

  7. #1517
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    E srce moje vesela na oko i kad je tuzna haha izgubila sinoc nevinost u casinu haha..radoznala,veliki prijatelj ..ne voli da se sminka sto je retkost kod zena ..jedinstvena ..volim te osobo iznad..

  8. #1518
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    auuuuuuuuu da ste je vidjeli sinoc ostali bi bez teksta,zgodna lijepa ma medena preslatka,izgleda kao djevojcica,narode a sto je strpljiva ajme Boze to jos nisam srela u zivotu,neda ti da tugujes niti da patis,misli na one koje voli nenormalno,osoba koja ti daje volje za zivot i kada mislis da je uopce nemas,uveseljava srca tuzna,nije ni malo radoznala samo voli sve da zna hahhaha,veseljak moj pun razumjevanja,zena koja spava za kockarskim aparatom,smirena,odmjerena,puna ljubavi i pozitivnoga duha,jednostavno volim te medeno moje,i hvala ti za predivnu noc sinoc i za ugodan provod
    moj spasitelj__________________________

  9. #1519
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ooo srce moje..ma nista Bogu Hvala..iskusna zena nista vi njoj nebi mogli pricati sto ona vec nije prosla,puna razumevanja,zna se snaci u svakoj situaciji..mislim da je konobar ostao tuzan kad je osoba iznad otisla haha,ima jak predosecaj,zna proceniti ljude..osecajna,velikog srca...Ljubac...

  10. #1520
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    zena koja te cuje i kada cutis,s tobom je i kada nije tu,slamka spasa kada tones,supatnik kada patis,sigurna luka utjehe i mira,prijateljica koju bi svako pozelio,Boze hvala ti sto postoji osoba kao sto je ova iznad mene
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •