Strana 52 od 199 PrvaPrva ... 242505152535462102152 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 511 do 520 od 1987

Tema: Reci nešto o osobi iznad sebe

  1. #511
    Senior Member
    Datum registracije
    17.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    tacno je osobu iznad mene obozavam kao dobru prijateljicu koju sam imao cast da upoznam licno imam osecaj da je upala u slep kolosek ali ce ona to brzo prevazici ako vec nije ljubimmm ja osobu iznad mene u taj privezak

  2. #512
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    obostrano je sreco.. i meni je jako drago da smo se upoznali licno...
    jako mi je zbog toga drago... a to sto mislis da sam upala u los kolosek, tu se malkice, samo malkice varas.... a nekada cu ti reci i zasto...

    ja sam tebe cenila i tako ce ostati.. a sacu ti reci i zasto.. zato sto sam te takvog upoznala.. i ne moze mi niko nista drugo reci il u nesto drugo ubedjivati....
    Ti u mojim ocima ostajes jedan jako fin i cenjen covek.. i sad te ljubnem jednom jako.. da puca....

    Cmoook scorp.. voli koka tebe...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #513
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    jaoooooooo jer da pocnem roman da pisem aa...ma necu.samo kratko ali javno osoba iznad mene meni jako draga i osecajna osoba-zivotni put nas je sve naucio tome-zahvaljujuci njoj ja sam opet na yucafe i ne zalim zbog toga vec mi je drago a njoj mogu reciiii

    SLATKA-YUCAFE LUDICE HVALA I SAMO NAPRED MNOGO SI UCINILA OVDE NA OVOM SAJTU-NARAVNO NE SAMA-I NASTAVIII TAKOO....

    inace jeste ponekad malo "otkacena"ali ja je bar VOLIMM TAKVUU

    CCMOKICCCCCCCCCCCCC LUTKOO

  4. #514
    Senior Member
    Datum registracije
    17.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    osoba iznad mene sta dodati hmm malo me iznervirala svojom brzopletoscu ali oprastam joj jer sam i ja takav ali je obozavam super prijatelj kakvog covek moze pozeleti samo svakog trenutka spremna da pomogne drugima i brine za druge osobe ma sve naj o osobi iznad mene

  5. #515
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    hahahahaha od jutra si krenuo na ogovaranjeee
    ajd kad bas hoces....
    osoba iznad mene uffff kako sam htela da ga sredim pre neko vece ali sreca da nije blizu hahhahaha
    moj BATA sta reci osecajan brizan voli da pomogne kad i koliko moze ponekad brz na recima hahahaha ali dobra dusa i srce sve to srede na svoj nacinnn ma sveeeeeeeee najjjjjjjj

    BATOOO NEMOJ SE MENJATI -TOLIKO!!!!

  6. #516
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Osoba iznad mene, JE jedno predivno bice....
    Malo me je juce izdriblala al sam srecna zbog toga... cak i presrecna..!

    Jednostavno je obozaaaaaaaaaaaaaavaaaaaaaaaaaaammmmmmm
    VOLIM TE DALEKAAAAAAAAA... OBOZAVAM TE..!!!!!!!!!
    hehe i hvala... zbog tebe sam i ja opet tu...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  7. #517
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ..da dodam par stvari...malo kritike sto neznaci da te NEVOLIM...ovako osoba iznad mene je jaka zena koja svremena na vreme popusti i to preterano...meni jako draga osoba koja nikako da shvati neke stvari...previse emotivna i ponekad previse iskaljuje svoje nezadovoljstvo na pogresnim osobama...previse eksplozivna i nepromisljena u nekim situacijama pa u tom momentu negleda koliko i koga ce da povredi...osoba koja sama sebe unistava svojom nepromisljenoscu....trudi se ona da to sve prikrije al predamnom zao mi je al neide joj...jel citam je ko bukvar....nenamerno povredi osobe koje je razumiju i vole...mada ponekad i previse pa se covkek zapita da li da joj oprosti tu nepromisljenost...umije jako dobro da uvredi dal sad svesno ili ne..hmmm...u jedno u sta sam sigurna jos je to da bez obzira koliko uvredi umije da spozna svoje greske da se pokaje i da kaze IZVINI..osobo iznad mene VOLIM JA TEBE..nema veze sta ti mislila..al za tvoje dobro kako sam ti vec jedne prilike rekla neteraj od sebe ljude koji te vole jer iz licnog iskustva ti kazem tesko ih je ponovo povratiti..cmokim ja tebe i naravno zelim ti sve naj naj.... e sad ebi me lose nema veze..navikal sam..hehehhe....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  8. #518
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    auuuuuuuuuuuuuu... ostadoh bez reci... hahahaa
    svrle bre jesi ti u pravu u nekim stvarima ali NE u svim...
    jesam emotivna i eksplozivna al sam ti objasnila i u kakvim situacijama.. znas sve jako dobro zato nebih ovde da ispisujem vise....(ne moraju da znaju i ostali AKO TO VEC NEZNAJU )
    Ja se nadala da smo zakopale ratne sekire i da mozemo lepo dalje KAO NEKADA al ocigledno ti jos uvek otkopavas svoju I TO BEZPOTREBNO... Svoju sam gresku uvidela ako je to greska bila ma da sam ti rekla i zasto sam tako odreagovala.. sve sam ti objasnila preko fona i na msn.. a videla si i svojim ocima...
    Ti meni ocigledno jos uvek ne verujes neke stvari, ali otom potom, sve ce jednoga dana izaci na videlo i onda ces videti da nisam toliko kriva koliko je neko drugi....! Mozda si me procitala kao bukvar onih par dana kada sam bila jako napeta zbog istog, al me sada nazalost pogresno citas... JA PROTIV TEBE NEMAM NISTA!!! Svati to molim te.....
    I da dodam jos da mogu izgubiti samo ljude koji me neznaju dovoljno i koji veruju drugima... ONE prave prijatelje koji me u dusi znaju necu izgubiti u to sam ubedjena...

    E a sad o osobi iznad mene....
    Osoba iznad mene ce biti ebana posto je navikla... hehehehee salim se...
    Svrleeeeeeeeeee mojaaaaa je osoba koja razume sve na neki nacin AL MENE jednostavno il ne ume il ne zeli....
    Osobo iznad mene, volela bih da zaboravimo ono sto se izdesavalo prosle nedelje pa da krenemo normalno kao sto je to bilo pre toga... jer nemas razloga misliti da ja imam nesto protiv tebe...
    Dobro znas da si mi bila jako draga od kako si se na ovom forumu pojavila.. i bilo bi zalosno da tako ne bude i u buduce....
    Voli tebe slatkis, ne zaboravi to... ma kakvo ti misljenje o meni imala...
    cmooooooooooookaaaaaaaaaaa svrleeeeee moja....

    P.S. Mozda se neko raduje i u sebi podsmejava nasim prepucavanjima, zar im moramo priustiti to zadovoljstvo...? Mislim da ne moramo...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #519
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ..draga moja osobo iznad..opet greska....neinteresuje me ko ce sta da misli niti se ja prepucavam snekim jer nemam razloga za sta da se prepucavam imam i previse godina da bi se snekim prepucavala..rat nikakav nisam vodila da bi otkopavala niti zakopavala neke sikire ja sam samo rekla svoje misljenje iza kojeg cu uvjek stojati...a taj neko za koga mislis da ce da se hrani necim tj kako ti kazes prepucavanjem moze da me poljubi u dupence jel ga imam i te kako necu niti imam zelju da se snekim prepucavam jer niko nije vredan mene...osobe do kojih mi je stalo u svakom slucaju vrlo dobro me znaju ko sam i sta sam zato me uopste neunteresuje ostalo....oni koji me vole znaju zasto me vole i to mi bitno...teraj dalje ..ljubim ja tebe osobo iznad mene... cmoki tebe svrleeeeeee.....heheheh
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  10. #520
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    svrco moja, aj recimo da ovo nije prepucavanje.. mozda je to samo meni licilo na tako nesto....
    al je onda bockanje (kao juce na primer na temi Ko je iza "znam da ti nisam srecica al ev me jbga" )
    Zasto ne ukapiras da si meni bila draga i da zelim da tako i ostane..
    Ne mozes reci da mi nisi sreca kada neznas moje misljenje o tebi.. ono sto se izdesavalo prosle nedelje, izdesavalo se iz mojih i JOS NECIJIH gluposti zbog cega sam se izvinila na svaki moguci nacin kao sto i sama znas....
    i mislila sam da si presla preko toga kao sto sam ja.... posto mi je licilo da jesi a i sama si rekla.. al ocigledno nisi zbog cega mi je iskreno naj iskrenije jako zao... i ja stvarno neznam sta jos trebam da uradim da bi mi poverovala da si mi draga i da ne zelim da se unisti jedno prijateljstvo zbog gluposti...a ako bolje razmislimo, jesu gluposti...

    neznam kako ovo da svatim.. ...teraj dalje ..
    dosta sam pisala na ovoj temi tako da cu ici dalje al NA DRUGIM TEMAMA...

    Mislim da bi to bilo to... Neznam sta vise dodati...
    Osobo iznad, cenila sam te, sazaljevala te, i draga si mi SADA isto kao i TADA nekada pre...
    Cmokim teee i nadam se da ces svatiti ovaj post onako kako ga ja svatam.. i da ce napokon biti sve onako kao sto je i ranije bilo sto iz dna srca zelim...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •