Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Planeta seksa

  1. #1
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano Planeta seksa

    Dokle seže vaš avanturistièki duh kada je u pitanju seks? Možete li da se pohvalite da ste probali avanturu za jednu noæ, seks utroje ili tantrièki seks? Da li se uopšte treba hvaliti seksualnim vratolomijama, što se veoma èesto zamera jaèem polu? Možda je to zbog toga što muškarci èešæe nego žene veruju da intenzivna romantièna ljubav, karakteristièna za nove veze, izbledi posle nešto više od godinu dana.

    Žene se zadovoljavaju malim stvarima. Donesite joj kafu u krevet kada se probudi i njoj je dan veæ lepo poèeo. Nekoliko lepih reèi dok osvetljavate sobu, miris iz šoljice koji joj draži èula i sve su šanse da æe biti jutarnjeg seksa. Na stranu prièa da kafa može da doprinese poveæanju seksualnog apetita kod žena, to su istraživanja koja su sprovedena na ženkama pacova, koje su se zbog ubrizganog kofeina posle jednog parenja odmah približavale drugom mužjaku. Dakle, zanemarimo tu prièu. Da ne bismo bili optuženi za mizoginiju, recimo samo da bi taj podatak mogao da ima potpunog smisla samo za one dame koje nikada ranije u svom životu nisu pile kafu, koje joj ne znaju miris i koje joj ne znaju ukus. Ako postoji neka takva na planeti, topli napitak za nju bi mogao da bude potencijalna seksualna bomba.

    Da bi se muškarac oseæao prijatno na planeti seksa, a prijatnosti težimo pre i posle svega, potrebno je da poradi na tome. I pohodi su uvek razlièiti. Neke žene su prave neosvojive tvrðave, a nekima je dovoljno da prepoznaju umetnièku dušu za koju æe poverovati da ima bogat seksualni život. Svaki redak talenat je privlaèan suprotnom polu. Ako ga otkrijete kod sebe, negujte ga brižljivo, jer nije iskljuèeno da æete na taj naèin i vi postati predmet neèijeg divljenja. Na kraju krajeva, na svakog muškarca u proseku idu po tri žene. Planeta seksa je u stvari planeta muškaraca.

    Sta vi mislite o svemu ovome? Koji su vasi odgovori na gore navedena pitanja?
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  2. #2
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Djedja svaka ti cast....
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

  3. #3
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ma ovo za kafu hm interesantno je od kad ne pusim (cigarete) pijem mnogo kafu..

    jao djedja ove avanture, u troje, tantriticki sex pa bas sam zaostala ..sta je to tantriticki sex mozda sam ga probala a neznam da se tako zove ,tantricki ?

    Ja mislim da nije ovo planeta sexa za muskarce u danasnje vreme zene idu dosta u korak sa muskarcima pa tako i sto se sex-a tice

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    12.10.2007
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    bio sam na nekoj zurci ,kod drugarice moje devojke.sve je bilo smorno dok ja nisam predlozio sex u troje!
    elem sve bi to bilo lepo da na kraju zurke,moja devojka nije shvatila sta ja hocu a i njena najbolja drugarica isto.tu je pocela svadja,

  5. #5
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    pozdrav mare ..dobro dosao na planetu sex-a :P

    a ko se skim svadjao?

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •