Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 78

Tema: Dijeta

  1. #51
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Pa po mome misljenju ako neko zeli da smrsavi treba da se posavetuje sa profesionalcem na tom polju, mnogo puta sam cula pogotovo od zena ne jedu a ne mrsaju.Svaki covjek moze da smrsavi(ako nije bolestan od stitnjace,hormona itd,..) bez nekih rigoroznih dijeta npr da se bavi redovno sportom, promeni ishranu,(jede kuvano,povrce dosta,ribu, meso ali da nije tako masno) izbaci masti, beli hljeb,sokove(coca-cola, fanta...)i pije dosta vode i posle 17h pere zube i onda fitnes

  2. #52
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    sta mi vredi dijeta cim je pocnem nocu sanjam becke snicle jebat ga

  3. #53
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano Dijeta

    Dijeta - smrsajte za 10 dana

    Najjaca dijeta... moze se skinuti za 4 mjeseca skoro 20 kg, a drzi se samo 10 dana!!!

    1. dan - 1 litar jogurta
    2. dan - 1 kg kiselih jabuka
    3. dan - 1 kg kuhanog krompira
    4. dan - 400 gr kuhanog mesa (piletina ili riba)
    + dva dana pauza, jedes sta hoces, koliko hoces
    + ponovo ova cetiri dana...

    I tu je kraj!!!

    Od tecnosti - voda, eventualno Coca-Cola light (Diet), u malim kolicinama...
    Kafa, caj... moze - bez secera, ili sa saharinom!!!


    Dijeta - izbacite ugljikohidrate

    Ova dijeta potice iz Amerike i vrlo je efektivna. Ja sam za 7 nedelja skinula 15 kg i vrlo sam zadovoljna. Nikad do sada nisam nasla dijetu koja je toliko efektivna kao ova. Probajte ! Necete se razocarati, ja vam obecajem .

    Ova dijeta se sastoji u tome da iskljucimo unos ugljikohidrata u nas organizam, kako bi pomogli organizmu da se ocisti od naslage sala, tj. da se pocnu topiti nase masne naslage sala. Nemojte se prepasti - sto je najvaznije sa ovom dijetom necete biti gladni, ne morate jesti samo tri puta na dan, ne trebate hranu vagati i posebno spremati obroke.

    KAKO DJELUJE : Sa potpunim iskljucivanjem unosenja ugljikohidrata u nas organizam, nase vlastite naslage sala jednostavno se pocinju topiti.

    Sa dijetom poceti u ponedeljak. Sa prvih 6 dana gubite 5 kg, svaki slijedeci dan laksi ste za jedan kilogram. Svako jutro 1 kg manje. Za 24 dana mozete izgubiti do 20 kg 100 %.

    ALI OPREZ - AKO SAMO JEDAN DAN SAMO JEDNOM POJEDETE KOMADIC KRUHA VELICINE NIKTA ILI BILO KAKVU SITNICU KOJA SADRZI UGLJIKOHIDRAT - (od one hrane koja je navedena da se ne smije jesti) PREKIDA SE TOPLJENJE VASIH MASNIH NASLAGA. TO ZNACI DA JE ORGANIZAM OD TOGA KOMADICA HRANE IZVUKAO UGLJIKOHIDRAT I AUTOMATSKI BLOKIRAO TOPLJENJE SALA.

    SVA OSTALA HRANA KOJA OVDJE NIJE NAPISANA SE NE SMIJE JESTI !

    HRANA KOJU SMIJEM JESTI :
    SVE VRSTE MESA : junetina, piletina, teletina, svinjetina, jagnjetina, guska, patka, puretina, sve vrste jetrica, divljac. Na sve nacine OSIM POHANOG. Znaci, sme se jesti kuhano, peceno, rostilj, suseno meso, kobasice, sve vrste narezaka, OSIM HRENOVKI.

    SVE VRSTE RIBA : morske ribe, slatkovodne ribe i sve vrste ribljih konzervi.

    SVE VRSTE SALATA : svjeza zelena, paprike svjeze ili pecene, paradajz, krastavci, svjezi ili kiseli kupus, cikla, salata od morskih plodova, salata od luka, zeleni i crveni radic, spinat svjezi na salatu, sve salate zaciniti uljem, octom, soli, paprom, ajvar - kako zelite i mozete jesti jaja na sve nacine.

    SVE VRSTE POVRCA : karfiol, blitva, spinat, poriluk, kelj, kupus kiseli ili slatki, sparoge, bljusti, articok, patlidzan, korabica, mrkva, persun, celer, kisela repa, prokulica

    MOZETE PITI : mineralnu vodu, tonik, voda, crna kafa i sve vrste cajeva bez secera. OBAVEZNO DA UZMETE NATREN ILI SAHARIN, pola litre bijelog vina ili litra gemista dozvoljena samo nakon sestog dana od pocetka dijete, limunada i
    limun je dozvoljen.

    BIT DIJETE JE : npr. skuhate povrce koje najvise volite, stavite u to meso koje najvise volite, sve zacine ( sol, papar, vegeta, beli luk i ostalo sitno povrce, malo ulja ) i skuhate malo vecu kolicinu za cijeli dan. Kad ste gladni mozete jesti gotovo stalno, tj. sve dok se ne osecate siti. Tako kreirate obrok za svaki dan od hrane koja je navedena da se smije jesti.

    NESMIJE SE JESTI HRANA KOJA SADRZI UGLJIKOHIDRAT !

    ZABRANJENO :
    - kruh, krumpir, brasno, riza, leca, grah, grasak, mrvice - prezli, pohano meso, tjestenina, kikiriki, mandule, ljesnjak, hrenovke. Nema zaprske ni na jedno jelo.

    NITI JEDNA VRSTA MLIJECNIH PROIZVODA - mlijeko, maslac, kiselo ili slatko vrhnje, jogurt, kefir, razni mlijecni i vocni pudinzi, margarin, slag, niti jedna vrsta kolaca, slastica, secer, cokolada, razne grickalice slatke ili slane, sladoled. Niti jednu vrstu sireva i niti jednu vrstu voca. NISTA STO SE ZOVE VOCE.

    VAZNO !
    Da bi nadoknadili potrebu za gore navedenom hranom, potrebno je da OBAVEZNO uzimate vitamine, i to odmah sa pocetnim danom dijete.

    VITAMIN C
    VITAMIN D
    CALCIUM, MAGNEZIUM, ZINC

    Ovu dijetu mozete drzati onoliko dana koliko kilograma zelite izgubiti. Kad postignete zeljenu tezinu treba vam 2 godine da opet pocnete dobivati na kilazi. Zar nije to sjajno ?!?

    ZNACI : Nije opasna po zdravlje i sve dok se drzite datih uputa, vec korisna za zdravlje da se organizam ocisti naslaga sala.

    Zelim vam uspjeh i nemojte razocarati sami sebe. Najteze je prvih 6 dana. Ako izdrzite, dalje je sve lagano, jer se zeludac svakim danom stisce i potreba za hranom je sve manja i manja.

    SRECNO!



    Dijeta a jedete kao i obicno...Moze!!

    Želite skinuti koji kilogram al vam se ne odvaja od hljeba i slicno?

    Postoji rjesenje jednostavno i lako se priviknete:
    - jedino sto je potrebno ujutru pola sata prije obroka otprilike popijete 2 case vode, ali ne hladnu ni vrucu onako mlaku i jedite sta god zelite.

    Prije rucka pola sata jedna casa vode. Prije uzine 2 case vode naravno opet pola sata i pola sata prije vecere dvije case vode.... naravno izbjegavajte slatkise i pokusajte ne jesti bar poslije 19.00 sati.
    Zagarantovan uspjeh!

  4. #54
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Dijeta 9 kg
    Od Irena Vracevic

    Za ovu dijetu tvrde da za dve nedelje "skida" devet kilograma, ako je se striktno držite. Alkohol je strogo zabranjen, kafa se pije bez šeæera, a salata se zaèinjava limunom. Ako nisu navedene kolièine može se jesti koliko se želi.
    Dijeta dovodi do promena u razmeni materija u organizmu što bi trebalo da garantuje da se u sledeæem periodu, neæe, jedete li normalno, nakupiti novi kilogrami.


    1.DAN

    Doruèak: kafa bez šeæera
    Ruèak: 2 kuvana jaja, spanaæ (malo dosoljen)
    Veèera: 1 veliki stek (3 mala bifteka na žaru), zelena salata i sirovi celer


    2.DAN

    Doruèak: crna kafa bez šeæera i pecivo
    Ruèak: 1 veliki stek, zelena salata i voæe prema izboru
    Veèera: Kuvana šunka


    3.DAN

    Doruèak: crna kafa bez šeæera i pecivo
    Ruèak: 2 kuvana jaja, salata, paradajz
    Veèera: kuvana šunka, zelena salata (sa malo limuna)


    4.DAN

    Doruèak: crna kafa bez šeæera i pecivo
    Ruèak: 1 kuvano jaje, sirova mrkva, švajcarski sir
    Veèera: voæe i prirodni jogurt


    5.DAN

    Doruèak: šargarepa sa limunom i crna kafa
    Ruèak: kuvana riba i paradajz
    Veèera: 1 stek na zaru, zelena salata


    6.DAN

    Doruèak: crna kafa i pecivo
    Ruèak: Pile na žaru
    Veèera: 2 kuvana jaja i šargarepa (sveža)


    7.DAN

    Doruèak: èaj sa limunom
    Ruèak: Stek na žaru, voæe prema izboru
    Veèera: Prema izboru, šta god želite


    Od 8. dana dijeta ponovo poèinje i traje još jednu nedelju. Nakon toga dozvoljeno je jesti normalno.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #55
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    DIJETA

    Doruckujte kao kralj-ica

    Rucak podijelite sa prijateljem

    Veceru dajte neprijatelju

  6. #56
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki
    DIJETA

    Doruckujte kao kralj-ica

    Rucak podijelite sa prijateljem

    Veceru dajte neprijatelju
    hahahahahahahaahahahhahaahahahaha
    ubedljivo najbolja dijeta za koju sam do sad cula...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  7. #57
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ovo je mozda jos bolja .

    Dorucak : Jedan keks i jedan sex .

    Rucak : Dva keksa i dva seksa .

    Vecera : Tri seksa , bez keksa .


    Ako ova dijeta ne daje za vas zadovoljavajuce rezultate , molimo malo pojacajte veceru .

    Nek je sa srecom mrsavljenje .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #58
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    hahahaahhaa ja sam omatorila za toliko sexa..
    ocu reci previse mi je keksa..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #59
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Pa bas mi "matorci" moramo paziti na svoju liniju .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #60
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Baci me Srna u razmisljanje o ovim dijetama...leto je vec na pragu
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •