Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Rezultati 71 do 78 od 78

Tema: Dijeta

  1. #71
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Dijeta za ljeto

    Spremni za plažu za samo 15 dana!

    Ukoliko ste suvišnih kilograma postali svjesni tek sada, a ljeto i plaža su već tu - ne sekirajte se. Još možete stići da izgledate dobro, ili makar bolje!

    Postoji program popularne dijete kojom za 15 dana možete skinuti 6-7 kilograma. Sve što je potrebno je malo volje i strogo pridržavanje sledećih uputstava:

    Doručak svih 15 dana :

    1 narandža ( ili jabuka, ili kruška ) , 1 dvopek, 1 šolja čaja ili kafe.

    1. dan

    •Ručak: 1 narandža, 1 kuhano jaje, 1 kiselo mlijeko ( ili jogurt )
    •Večera: 2 paradajza (ili 2 dl kuhanog), 2 kuhana jaja, 1/2 zelene salate (ili1 krastavac), 2 dvopeka

    2. dan

    •Ručak: 1 narandža, 1 kuhano jaje, 1 kiselo mlijeko ( ili jogurt ), 2 dvopeka
    •Večera: 125g kuhanog mljevenog junećeg mesa, 1 paradajz, 1 narandža, 1 šolja
    kafe ili čaja.

    3. dan

    •Ručak: 1 narandža, 1 kuhano jaje, 1 kiselo mlijeko ( ili jogurt ), 1 zelena salata, napitak bez sećera
    •Večera: 125g kuhanog mljevenog junećeg mesa, 1 narandža, 1 dvopek, 1 šolja kafe ili čaja

    4. dan

    •Ručak: 125g posnog kravljeg sira,1 paradajz, 1 dvopek
    •Večera: 125g kuhanog mljevenog junećeg mesa, 2 paradajza, 1 jabuka, 1 dvopek, 1 šolja kafe ili čaja

    5. dan

    •Ručak: 200g kuhane piletine (ili ribe), 1 paradajz, 1 dvopek
    •Večera: 1/2kg kuhanog povrća ( šargarepa, grasak ili krompir ), 1 kuhano jaje,1 paradajz

    Dijetu treba ponoviti jos 2 puta po 5 dana.

    Važni savjeti i napomene za uspješne rezultate:

    •Kuhano meso i povrće sole se Vegetom.

    •Kafu i čaj piti bez sećera!

    •Nakon 5 dana skinućete 2 do 2,5kg.

    •Tokom dijete strogo je zabranjeno uzimati alkohol.

    •Sve navedene obroke možete konzumirati tople ili hladne, ali je jako bitno da ispoštujete red kojima su dati obroci i da ni jedan ne izostavljate.

    •Takođe, obavezno je u organizam unositi bar 2 do 2,5 litre tečnosti dnevno ( voda, kafa i čaj bez šećera)

    •Dijeta je klinički ispitana, ali svakako se pre početka ove (ili bilo koje druge) dijete konsultujte sa svojim lekarom, a ukoliko primetite da dijeta ne prija vašem organizmu obavezno je prekinite!

    Kako izbjeći bumerang efekat? Pazite samo ponedeljkom

    Lahko! Nakon dijete možete normalno jesti, sem ponedeljkom, kada vaši obroci treba da izgledaju ovako:

    Doručak: 1 časa limunade bez sećera

    Ručak: 1 jabuka, 1 dvopek

    Večera: jedno kuvano jaje, jedan paradajz i jedan dvopek.

    Pridržavajte se datih savjeta i programa i sigurno je da ćete na plaži biti mnogo zadovoljniji svojim izgledom. Preporučuje se da paralelno radite i na uklanjanju celulita i naravno, redovno se rekreirate.
    ............

  2. #72
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    znam za ovu dijetu
    i nije za mene dobra
    probala sam je
    i samo sam poslije bila iznemogla
    bila sam hodajuci mrtvac
    izgladnjela i bezveze
    e sad mozda je to sto sam ja malo krvna pa ne podnosimo svi isto.......

  3. #73
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    jaooo jedva cekam da krenem na dijetu...imam sto kila...hehhehe....ja brzo skidam kile..bez ikakve specijalne dijete...po danu pomalo jedem od 16h nista vise..i samo voce..i kile odose same...

  4. #74
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    ja jedva cekam da se porodis haha sto dijeta tice..nemam problema s kg al posle porodjaja naravno kao i svaka zena sam malo drzala dijetu..nista striktno...kao sto rece drugarica ne jesti nista nakon 16-17 h...

  5. #75
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku


    Seks dijeta


    Pojačajte seksualnu želju i istovremeno izgubite kilograme

    Pojačajte seksualnu želju i izgubite kilograme istovremeno. Zvuči predobro da bi bilo istinito, ali ova posebno osmišljena dijeta uistinu će vam pomoći izgubiti nekoliko kilograma i pojačati libido. Ova je niskokalorična, dobro uravnotežena dijeta bogata esencijalnim vitaminima i mineralima kao što su cink, omega-3 masnoće, vitamin B3, mangan i arginin , svime što je poznato da "podiže" razinu seksualnih hormona.

    S godinama razina seksualnih hormona (estrogena za žene i testosterona za muškarce) pada i to utječe na broj spermija, vaginalnu suhoću i libido. Ove hormonalne promjene mogu utjecati i na vašu energiju te metabolizam, pa ako vam se tijelo mijenja i počeli ste nakupljati kile, zadnja stvar na pameti vam je da se s partnerom "zaigrate" ispod plahti. Ova dijeta pomoći će probuditi seksualnu želju i izgubiti kilograme istovremeno. Ona može pomoći i kod PMS-a, menopauze i povećanja plodnosti.
    Tacno...!

    hahaha nije da sam ja onih 52kg-a skinula sexom...!
    ali
    Potvrdjujem da se skida i to 1kg prilikom jednog dobrog sexa koji potraje nekih sat do sat ipo...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  6. #76
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica Pogledati poruku
    Tacno...!

    hahaha nije da sam ja onih 52kg-a skinula sexom...!
    ali
    Potvrdjujem da se skida i to 1kg prilikom jednog dobrog sexa koji potraje nekih sat do sat ipo...
    To je onda preporuka svima onima koji imaju problema sa viskom kg ..
    "da biste mrsavili morate puno da se sexate" hahahaha


    sreca pa nemam takvih problema
    ............

  7. #77
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Haha ...super dijeta...

  8. #78
    Junior Member
    Datum registracije
    03.12.2010
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Vezbajte ljudi!!! da, ishrana se mora promeniti ali nista to ne vredi ako malo ne pogurate organizam.
    Preporucujem vezbe 5 tibetanaca Yu4You.com: Pet Tibetanaca: Knjige Kristofer S. Kilham
    rezultati su fantasticni!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •