Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Prosli zivot...

  1. #1
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano Prosli zivot...

    Ako hocete da saznate sta ste bili, radili i gde ste ziveli u predhodnom zivotu, kliknite na link

    http://www.astromag.biz/index_astro11.htm

    bicete iznenadjeni...
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  2. #2
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Bugarskoj, u razdoblju od 1512. do 1551. godine. Kao prekrasna djevojka, koja je lijepo pjevala i svirala na strunama zapeli ste za oko jednom grofu, kojem ste kasnije služili u njegovom dvorcu. No, silno su vam zavidjeli neki vaši poznanici, inace kmetovi, koji su vas na prijevaru izveli iz prostorije u kojoj ste boravili, a zatim ubili.

    Niste uspjeli zasnovati vlastitu obitelj, a niti roditi dijete, unatoè vaše snažne želje za materinstvom.


    ______________________

    U sadašnjoj æete se egzistenciji zanimati mnogim stvarima, pa æete raditi i stvarati vlastitu karijeru, možda se baviti sportom, te mnogo putovati, najvjerojatnije vlastitim automobilom.


    Voljet æete i biti voljeni, imati nekoliko djece, te najvjerojatnije imati samo jedan brak.


    Imat æete mnogo toga, pa ako vam se i dogodi kakav gubitak, vi æete se uvijek snaæi i uspješno poèeti iznova!

    i u proslom zivotu sam pevala, grofu zapala za oko i cak mi i tad zavideli... hahahahhaha
    sta reci... nista novo..


    svidja mi se ovaj deo iz sadasnjeg zivota... i jeste tako... bas mi ga pogodili...
    Voljet æete i biti voljeni, imati nekoliko djece, te najvjerojatnije imati samo jedan brak.
    Imat æete mnogo toga, pa ako vam se i dogodi kakav gubitak, vi æete se uvijek snaæi i uspješno poèeti iznova!

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #3
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Lele slatka zivela si bolje od mene...ali zato sam ja bila muskarac


    U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Indiji, u razdoblju od 1612. do 1646. godine.

    Bili ste muškarac, po zanimanju rikša - kuli (odnosno vozaè ruène zaprege za prijevoz bogatih ljudi). Mnogo ste i teško radili, ali se nikada niste uspjeli izvuæi iz bijede i siromaštva, možda i zbog tragiènog dogadjaja, prilikom kojeg ste se survali u provaliju i smrtno stradali.

    Bili ste vrlo lijep i privlaèan muškarac, pa ste vrlo rano stupili u brak i postali ocem èetvero djece.

    Možda u ovom životu ponekad sanjate snove u kojima padate u ponor i bezdan ili nešto tome slièno. U sadašnjoj egzistenciji zadatak vam je pronaæi smisao života, te širiti i popularizirati vjeru svojih predaka, pa æe vas zbog toga možda privuæi neka istoènjacka uèenja. Nadalje, trebali biste pomagati vlastitoj djeci, rodjacima i drugim ljudima, te pritom zanemariti njihove mane i nedostatke.

    Od vas se oèekuje da mnogo radite, ali i da mnogo zaradjujete, te da vodite zdrav naèin života, pa izbjegnite alkohol i narkotike.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  4. #4
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    hahhahahhaha a Dragan je zensko nikad decu nije radjao.. hahaahah ...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #5
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Francuskoj, u razdoblju od 1824. do 1888. godine.

    Kao mlada djevojka zapoèeli ste zaradjivati plesom, što vam je ubrzo omoguæilo da otvorite vlastitu trgovinu tekstilom. Jednom zgodom, na svom radnom mjestu ste se upoznali sa buduæim mužem, kojem ste rodili dvije prekrasne djevojèice. Bili ste vrlo inteligentna i obrazovana žena koja je proèitala mnogo knjiga, a zatim ih na veèer preprièavala ukuæanima. Muža ste voljeli, a on nikada nije saznao èime ste se u mladosti bavili. Živjeli ste, dakle, vrlo ugodno i spokojno, no, èesto vas je plašila pomisao što æe se dogoditi ako vaš muž sazna da ste u mladosti plesali i puno se zabavljali sa muškarcima. No, do toga nikada nije došlo...


    U sadašnjoj egzistenciji možda nosite neki kompleks u sebi ili vam se èini da imate ravne noge, krivi nos, ili nešto sasvim drugo. Vjerojatno posjedujete talenat za glumca, veselu i otvorenu narav, bez obzira što vas povremeno napada odredjena melankolija i depresija. Vaš je zadatak da pronadjete ljepotu i sklad, èak i tamo gdje ih doista nema. Nadalje, trebate biti hrabri, pa æete moæi upravljati svojom sudbinom, oslanjajuæi se samo na sebe i ne oèekivati nikakovu podršku i pomoæ sa strane.



    *zato ja u ovom zivotu nisam procitala ni 5 knjiga hahahahahah

    *ajj lele jos sam i plesala hahah, dje nebi... to je bila francuska, teski su bili tada dani hahahha
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  6. #6
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Engleskoj, u razdoblju od 997. do 1057. godine. Bili ste glavni sluga jednog bogatog engleskog plemiæa, vrlo strog, sumnjièav i nepovjerljiv prema ostalim èlanovima posluge. No, zato ste uživali gospodarevo ogromno povjerenje i on se u svakom trenutku mogao osloniti na vas. Poneki zavidni ljudi i neprijatelji nazivali su vas 'lovnim psom', no za svo vrijeme vašeg služenja - nije bilo nikakovih incidenata, a niti štete kod vaših gospodara. U trenutku kada je netko pokušao izvršiti atentat na vašeg gazdu - vi ste se ponijeli vrlo hrabro - svojim ste tijelom zaštitili gospodara, a zatim savladali atentatora. Nakon što ste ostarili - zamijenio vas je najstariji od trojice sinova.

    I u sadašnjoj egzistenciji morate biti hrabar èovjek, te nastojati izbjegavati svadje i sukobe. Rodjeni ste da bi bili miroljubivi, a ne ratnièki raspoloženi. Iako æete povremeno biti nesigurni u sebe - neæete smjeti pokazivati svoje slabosti. Trebali biste pronaæi dobar posao, te 'sagraditi' snažnu obitelj, kojoj æete posveæivati više vremena nego u prošlom životu.


    Imate li, možda, vrlo izraženi dar za proricanje?


    Moguæe je da æete imati problema sa upalnim obolenjima ili srcem, pa zato èuvajte svoje zdravlje.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #7
    Senior Member gagov avatar
    Datum registracije
    16.10.2006
    Poruke
    10.670

    Podrazumevano

    U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili na podrucju današnje Švedske, u razdoblju od 1536. do 1576. godine.

    Bili ste oženjen muškarac, otac dvoje djece, a bavili ste se izradom oružja, koje je mnogo godina nakon vaše smrti bilo u upotrebi u švedskoj vojsci. Koristeæi vlastito oružje i vi ste poginuli u jednoj bici.


    Cilj vaše sadašnje egzistencije je steæi ugled i uvažavanje medu prijateljima i rodjacima, pomagati slabijima od sebe. Nikako ne smijete ponižavati i vrijedjati druge ljude. Vaš je zadatak, nadalje, istražiti vlastite korijene, te saznati što više o svojim precima i njihovoj vjeri. Bilo bi, dakle, poželjno da svoje zanimanje odaberete u podruèju povijesti, filozofije, religije, turizma, sporta ili u organima državne uprave. Skoro je neophodno da imate sina ili uèenika, odnosno pomoænika ili sljedbenika, koji æe dijeliti vaše poglede na svijet i eventualno nastaviti vaše aktivnosti. Trebali biste ostvariti nešto što æe se pamtiti ili, pak, izraditi vlastitim rukama neku stvar koja bi dugo služila drugim ljudima. Možda æete nacrtati neku sliku, napisati roman ili pjesmu - tek, dužni ste dovršiti ono što niste uspjeli u prošlom životu.


    Ako nakon nakon sebe ostavite trag po kojem æe vas ljudi pamtiti, odgojite sina, istražite svoje korijene - tada æete moæi reæi da ste ispunili svoju životnu zadaæu.

  8. #8
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    PREMA TIBETANSKOJ ASTROLOGIJI:
    U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Madjarskoj, u razdoblju od 1843. do 1902. godine.

    Radili ste u banci, ako se smije suvremenim jezikom reæi: kao kreditni referent na dodjeli kredita i pozajmica. Bili ste vrlo lijepa, privlaèna i šarmantna žena, prekrasno gradjena - što vam je pomoglo veæ pri zapošljavanju, ali i kasnije u napretku u karijeri. U slobodno vrijeme zanimali ste se sportom, ili, pak, putovali. Može se reæi da ste proživjeli sretan život sve do trenutka, kada ste se odluèili brodom otputovati u Ameriku. Naime, brod kojim ste putovali pretrpio je havariju, pa ste se sa veæinom putnika utopili u oceanu.

    U sadašnjoj egzistenciji morate biti vrlo oprezni kako ne biste postali žrtvom fizièkog nasilja, grabeža i razbojstva. Nemojte se zato miješati u tudje poslove i stvari, pa æete barem malo smanjiti navedene opasnosti. Nadalje, budite vrlo oprezni kada vozite osobni automobil, jer vam i u cestovnom prometu prijete opasnosti. Preporuèamo vam da uvijek imate uza se amajliju ili talisman koji æe vas štititi od tih opasnosti.



    Pa ja skoro zivela..hocu reci brzo sam se ponovo rodila...

    jao utopila se pa zato se ja plasim duboke vode i mraka

  9. #9
    Junior Member maximus lucius avatar
    Datum registracije
    09.11.2011
    Lokacija
    stepojevac
    Poruke
    1

    Podrazumevano prosli zivot..

    kako ja mogu saznati sta sam bio i sta mi se je desilo u proslom zivotu?jako me zanima,jer sam oduvek imao neki osecaj bliskosti sa starim rimom ili sa starom grckom...

  10. #10
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ovu temu je zapocela nasa Djedja , ali je link poodavno istekao . Pokusacu naci neki aktivni link i postaviti ga ovde .

    Ovo je delimican odgovor na pp koji mi je poslao maximus lucius .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •