Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 69

Tema: NOVI FORUM ! Pitanja, Problemi, ....

  1. #31

    Podrazumevano

    @klara_sb21 i ako to nema nikakve veze sa foruma i ovog topica mogu da ti kazem da download na www.yucafe.com radi bez problema. Vise od jedne pesme neces moci da skidas ali neces dobiti nikakvu blokadu vec samo error poruku.
    Posto nije problem do nas molim te proveri opcije tvog AntiVirus, AntiSpy, Firewall ili browsera.

    pozdrav

  2. #32
    Junior Member
    Datum registracije
    01.07.2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Ja kada kliknem na download meni tu pjesmu otvori i mogu ju samo poslušati ali skinuti sebi na hard disk nikako,a moj antivirus radi u najboljem stanju je za sada,nisam znala gdje da pitam,tek sam se malo prije ulogirala....

  3. #33

    Podrazumevano

    @klara_sb21 Vec znam onda do cega je.

    Radi sledece: Umesto sa levi taster misa klikni molim te sa desni taster misa na download button pesme koje zelis da sacuvas u tvoj komp i izaberi opciju "Save Target As" ili "Ziel Speichern Unter" pa izaberi folder na tvom harddisku u koj zelis sacuvati pesme koje skidas.

  4. #34
    Junior Member
    Datum registracije
    01.07.2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Hvala ti puno,sada mogu skidati..........

  5. #35
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Rekoh li ti ja da nas Mafija misli na sve nas .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #36

  7. #37
    Senior Member PB-Aktus avatar
    Datum registracije
    09.07.2007
    Lokacija
    FLORIDA USA
    Poruke
    132

    Podrazumevano

    Ciao Mafiozo, kazi ti meni bolan, i objasni da ja to skontam, jer ja sam ti bosanac, zasto j ane mogu da postavim avatar. U mom profilu ukucana opcija bez avatara i ja nemam sanse da ju promijenim. Dal treba krampa ili macola da onu tacku iscupam il neka fina tehnika Pozdrav tebi Ave Mafija.

    Kradem Bogu dane,
    dok cekam da mi svane

  8. #38
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od PB-Aktus Pogledati poruku
    Ciao Mafiozo, kazi ti meni bolan, i objasni da ja to skontam, jer ja sam ti bosanac, zasto j ane mogu da postavim avatar. U mom profilu ukucana opcija bez avatara i ja nemam sanse da ju promijenim. Dal treba krampa ili macola da onu tacku iscupam il neka fina tehnika Pozdrav tebi Ave Mafija.
    hahahhaha...Ta ti je dobra......Meni isto nije moglo ali je moja tastica meni postavila avatar.....

    Samo je postojao problem...Dva puta je morala da salje sliku da bi se pojavila......Tako,strpi se i bice gotovo....PozZ
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

  9. #39
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od PB-Aktus Pogledati poruku
    Ciao Mafiozo, kazi ti meni bolan, i objasni da ja to skontam, jer ja sam ti bosanac, zasto j ane mogu da postavim avatar. U mom profilu ukucana opcija bez avatara i ja nemam sanse da ju promijenim. Dal treba krampa ili macola da onu tacku iscupam il neka fina tehnika Pozdrav tebi Ave Mafija.

    Aktus eno ja ti postavila avatar, radnicki je, sta ima veze. Nadam se da ce ti se svidjeti.
    "Rad je stvorio covjeka" zar ne Aktus.
    Izmenio/la Srna; 01.08.2007 u 20:24.

  10. #40
    Senior Member PB-Aktus avatar
    Datum registracije
    09.07.2007
    Lokacija
    FLORIDA USA
    Poruke
    132

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna Pogledati poruku
    Aktus eno ja ti postavila avatar, radnicki je, sta ima veze. Nadam se da ce ti se svidjeti.
    "Rad je stvorio covjeka" zar ne Aktus.
    Da tacno a li i to "Rad ce ga i unistiti"
    Necu da budem radnik nije mi to u karakteru, imam crnogorske krvi,
    hocu bre lijepo da budem svercer, pa da zivim na viskoj nozi ko moji,
    zna se koji u pradjedovini

    Kradem Bogu dane,
    dok cekam da mi svane

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •