Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Rezultati 61 do 69 od 69

Tema: NOVI FORUM ! Pitanja, Problemi, ....

  1. #61
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Sad idem da vidim
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

  2. #62
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    kod mene je sad opet OK a dva dana sam pokusavala i nije htela da se otvori strana
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  3. #63
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ima mozda zezanja i do nasih provajdera , koji uvek krivicu svaljuju na druge .

    Kad mi se tako sta dogodi ja lepo pingujem sajt , i vidim ima li protoka , ako nema to im prijavim da sami provere razlog zastoja . Kako to radim , nemam bas cestih problema , jer znaju da imam spreman odgovor na njihove izgovore .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #64

    Podrazumevano

    Ja kad bio dole u Ex-YU (Srbija) imao ping preko 200ms svugde do svakog servera i naravno da ponekad ide forum ali ne samo nas forum nego i sve ostale stranice jako jako sporo ili cak i nikako. Dok ovde u AT imam ping 30 ms do servera, strasno je to dole ljudi ja neznam poludeo bi sa taj net hehe ne mozes nista raditi ozbilno.

  5. #65
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Zasto nece avatar da mi se promjeni???????????????
    Sve sam pokusao,trazio pomoc al nista?!?!?
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

  6. #66
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Covek sam koji uvek misli da moze bolje . Trenutno sam preokupiran mislju da se pokusam spajati na Net , preko satelita Astra . Konsultacije su u toku , i nadam se da cu mozda do Nove Godine to realizovati . Zao mi je da masina sa ovakvim komponentama koje u njoj imam , ostane neiskoriscena .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #67

    Podrazumevano

    @Milos_CG probaj sada ponovo da upload svoj avatar nebi trebao vise imati problema oko toga.

    @boraf da mozda je za privatnog korisnika interneta bas to preko satelita pravo resenje samo sto je oprema malo skupa ali dobro to se samo jednom kupi i to je to. Mesecno te ne kosta toliko puno ja mislim samo sto moras platiti i dalje tvom provideru posto koliko sam ja u toku taj satelitski inernet kod nas ide samo u jedan pravac a to je download sto znaci da bi upload i dalje imao preko tvog providera i zbog toga imaces sigurno malo vise troskova ali surfiranje bi trebalo ici super posle.

  8. #68
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Tacno je to da je brzina downloada , veca od brzine uploada , ali meni je bitno upravo ono prvo . Medjutim ni ta razlika nije velika , jer je i sam upload mnogo brzi nego ovaj klasicni Net .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #69
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Hvala Mafija...Probacu
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •