Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 69

Tema: NOVI FORUM ! Pitanja, Problemi, ....

  1. #11
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    Hvala ti na lepim recima coko Srnic MOJ ljubim te
    I ja tebe Gance moj. upravo testiram postavljnje slicica.
    Izmenio/la Srna; 12.06.2007 u 22:31.

  2. #12
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Mafija moj.... and nailbiter
    Slike u prilogu Slike u prilogu
    Izmenio/la Srna; 12.06.2007 u 22:55.

  3. #13
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    sad i ja vidim podforum "Samo za urednike"

    Pozdravcic
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  4. #14
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Kod mene se vidi podforum "Samo za urednike" . Novi forum je OK , samo treba malo vremena da se sve lepo pregleda i udje u sve njegove tajne i mogucnosti .

    Hoce li biti jos koji sem onih par smajlica ?

    Sta je sa opcijom brzi odgovori ? Kod mene ne radi .

    Sledi ispravka . Snasao sam se i radi ova opcija .

    Znaci li to da kod odgovora na svaki post moram odabrati zelim li dobijati obavestenje na odgovore putem E-mail-a ? Ranije je to bilo podrazumevano podesenje u profilu forumasa ?

    Nemam sad vremena , ali moram proveriti i opciju ubacivanja slika u postove .
    Izmenio/la boraf; 13.06.2007 u 11:12.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #15
    Senior Member gagov avatar
    Datum registracije
    16.10.2006
    Poruke
    10.670

    Smile

    izgled foruma nije los, mafija nemoj da se ljutis al mi se cini da smo sad kao drugi !

  6. #16
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Snadjoh se nekako i mislim da mi rade sve opcije .

    Ovaj me forum podseca na jos jedan na kome sam pokusao pisati . Otisao sam odande , jer je bio uzasno spor . Administrator mu je neki Sasa , i kad sam mu na to skrenuo paznju ljutio se , a imao sam zaista dobre namere .

    Medjutim nas Mafija je uvek spreman na saradnju , lepo nas saslusa , i uradi ono sto misli da je najbolje za sve nas .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #17

    Podrazumevano

    Cao cika boraf i welcome na novi forum. Ja vec se pitao juce gde nam se ti izgubio ali evo te sada i to je najbitnije.

    Uvezi smajilove imacemo opet sve kao i na stari forum, njih cu da importiram ovih dana moram da ih prvo izaberem pa onda cu vratim opet sve natrag.

    Uvezi sve opcije mislim da ce vam pomoci dalje vas "USER CP" u kome mozete stvarno razne opcije po vasoj zelji podesavati.

    gagov, nadam se da je to u pozitivnom smislu da smo sada "kao drugi"

    Djedja, drago mi je da se sad i kod tebe pojavio podforum "Samo Za Urednike"
    pozdravcic i za tebe

    Sto se tice brzine foruma trebalo bi biti kao i na starom forumu ne vidim do sada ni jedne razlike i nebi trebalo biti razlike posto hostujemo i dalje na iste servere.

  8. #18
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ma tu sam ja . Pokusavam se sto bolje uklopiti u novi forum .

    Molio bih te da mi kazes zasto sada moram deliti pojedine postove na dva , kada sam na starom forumu to mogao sve smestiti u jedan post ?

    Izbacuje mi da je preobiman . Radi se o Ljubavnom horoskopu koji sam pre smestao kompletno u jedan post .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #19

    Podrazumevano

    Probaj sad jos jednom cika boraf, sad bi trebao ceo Ljubavni Horoskop da stane u jedan post.

  10. #20

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •