Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 69

Tema: NOVI FORUM ! Pitanja, Problemi, ....

  1. #1

    Exclamation NOVI FORUM ! Pitanja, Problemi, ....

    Dakle posle jedno 48 h off time evo nas opet natrag sa totalno novim forumom. Zelim vam kao prvo veliku dobrodoslicu na njemu Kao sto vidite uspeli smo importirati stare baze u ovaj novi forum sto za vas znaci da niko nije izgubio postove ali kostalo je puno sati pred pc-a i mnogo truda. Na ovu temu molim vas postavite sva vasa pitanja uvezi foruma. Prvo pitanje od mene za Moderatore foruma je da li vidite temu "Samo Za Urednike" koja se nalazi za vas skroz gore podforum "YuCafe"?

    zelim vam mnogo zabave na novom forumu!

  2. #2
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Heej komso drago mi je da je uspelo.....
    Svaka cast...

    Kod mene se ne vidi tema "Samo Za Urednike"
    i ...
    kad procitam neku osvetljenu temu i sa nje izadjem idem na refresh a ona mi i dalje svetli kao ne procitana...

    iiiiiiiiiiiiii komsooooo
    nema vise starih PM poruka.....
    Izmenio/la slatkisica; 12.06.2007 u 11:55.

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #3
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Cao Mafija ni ja ne vidim temu "Samo za urednike"

    A forum....je...drugaciji hehehehehe meni ce trebati vremena da se naviknem na njega...nema vise one lepe plave boje

    Pozdrav
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  4. #4
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Sve cestitke za ulozen trud i naporan rad,rezultati se vec vide a mislim da ce
    neki nedostaci da se vremenom otklone.
    Ni ja ne vidim ono "samo za urednike",kako bi i video kad nema, bar kod mene
    ni urednika i moderatora,no ko sto rekoh vremenom ce kum to da ispravi.
    Koko tebi za utehu nemam ni ja vise ni jednu PM pa zato ajmo ja i ti u PM hehe,malo sale,al rece kuma sa cim se slazem pusti PM uspomene se cuvaju u srcu.
    Pozdrav svima...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  5. #5
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    evo i mene

    na forum se treba navici. velika je promena. stari forum je bio lepsi, ali mislim da je ovaj funkcionalniji. a i vise (bolje) pase uz pocetnu stranu yu cafe-a

    u svakom slucaju cestitke na novini, i da traje jos 100 godina

    ni ja ne vidim podforum samo za urednike, u slucaju da sam jos uvek moderator

  6. #6
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    komso mafijo,

    ne moze da se napise post koji sadrzi manje od 10 charakters. to nije dobro zbog igrica
    i ja ne znam kako da attachmentujem neku sliku

    i jel ima opcija da se vide samo poruke od poslednje posete kao ranije? ili sam corava
    Izmenio/la vrapche; 12.06.2007 u 16:55.

  7. #7

    Podrazumevano

    Ok, drago mi je da ste se javili naravno ima tu enorme promene ne samo za vas nego i za mene licno. Forum ima toliko opcija da se ponekad mora pogledati dva puta kako ide ovo i sta radi ova funkcija ali siguran sam u tome da zajedno veoma brzo cemo sve to odkriti i da naviknemo na novi forum.

    Sledece probleme sam sredio:
    Sada bi ste trebali svi stvarno vidite menu "Samo Za Urednike"
    Dali ste urednik/moderator foruma, to mozete viditi ako idete na neki podforum i onda idete skroz dole pa levo pise "Moderators" Svako bi trebao biti Moderator na teme gde je bio i na starom forumu. Ako neko nije na neku temu Moderator gde je pre bio onda molim da se javi.

    Takodje sam sredio onaj problem sa minimalno 10 karaktera u jedan post. Sada je minimum 3 karaktera u jedan post, sto znaci da opet mozete igrati "YuCafe Igrice" bez problema.

    Uvezi privatnih poruka:
    Import privatnih poruka sa starog na novi forum nije bio uspesan. Jednostavno kada smo prebacili baze u novi forum uvek je doslo do blokiranje importa cim je stigo do privatnih poruka tako da smo to morali preskociti. Ali mislim da je najvaznije da imamo stare baze i zato se zahvalujem, naravno i u vase ime mom adminu "nailbiter" iz Australije, jer bez njeg nebi to bilo moguce. Import baze sa starog na novi forum je trajalo 5-7 sati!! Vise od 5 puta smo morali ponoviti tu proceduru jer je uvek doslo do problema. Posto vidim da pojedinim osobama su ipak vazne PM poruke aktivirao sam na par dana i stari forum kome mozete pristupiti na adresu http://www.yucafe.com/forum_old Znaci ako su vam bas vazne PM poruke onda kopirajte ih nekako sa starog foruma na vasem pc-u.

    Zamolio bih vas da procitate i sledeci "Thread" u kome je opisano veoma pomocne opcije uvezi pisanje i editiranje postova kao i validno vreme na forumu.

    Procitajte >> http://www.yucafe.com/forum/showthread.php?t=1167

  8. #8
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Jaooo komsooo pa ti si genijeeeeeeeeeee..
    svaka ti caaaaaaaaaaaasttt .....

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #9
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Ne samo VI vec i JA licno, sam odusevljena novom izgledu forum kutka.
    Priznajem da ce i meni licno trebati par dana da se uhodam sa meni a i vama novim opcijama...
    Da odmah prijavim, kod mene se jasno vidi podforum "Samo Za Urednike".. za one koji ga ne primjecuju.. molim urednike da obratite jos jednom paznju skroz iznad podforuma:
    "Sta Je mIRC I Kako Da Se I Vi Ukljucite Na iRC.YuCafe.Com" ... eh tu iznad vam je taj podforum.

    Mafija moj, cestitam ti i zahaljujem na ulozenom trudu za ovako lijep izgled naseg nam novog forum kutka.. cestitke i zahvalnicu urucujem i tvom Adminu nailbiter.

    A sada idem da masiram sve meni jos nepoznate opcije.
    Izmenio/la Srna; 12.06.2007 u 21:18.

  10. #10

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •