Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: samoodbrana za zene da ili ne

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    14.06.2007
    Poruke
    2

    Podrazumevano samoodbrana za zene da ili ne

    pre neko vece sam se vracala kuci iz grada,najednom mi se desila najgora nocna mora,prisao mi je neki tip,u mracnijem delu ulice,u koji inace ne zalazim,ali posto je bilo kasno,a sutra sam radila,htela sam stici kuci ranije,kako je prisao,tako me je uhvatio za ramena,pribio uz zid,strgao torbu sa ramena,i jos cak pretresao,nebili nasao jos nesto,mobilni valjda,ja sam se skamenila,nikakva reakcija,nikakva odbrana,nista,iako je naoko bio sitniji,sigurno ne slabiji,ali ne ni nesto jaci,sad vas pitam devojke za savet,sta raditi?kao reagovati a ne ukopati se od straha?jeli ikad ijedna imla ovakvo iskustvo?jeli se odbranila?gde udariti i kako?dali trenirati neku samoodbranu za zene,neki kurs,i dali toga ovde ima?pomaze li to u takvoj situaciji,dajte mi pomozite jer sa se da ne kazem sta od strahadajte savete kako je koja sta misli posto ja nemam pojma

  2. #2
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Mislim da bi se i ja skamenila od straha opet ne znam. Sto se udarca tice mislim da je onaj medju noge najefikasniji ako potrefis...hehehehe a sto se tice samoodbrane mislim da nije lose da znamo sta i kako mada ja mislim da bi u tom trenutku zaboravila sve, sprej nije lose imati u tasni i prskati u oci ako se ne uhvati prvo za tasnu.
    Bas ti i nisam nesto pomogla...sorry

    Pozdrav
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    14.06.2007
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Hvala ti Djedjo,i ja sam sad svesna sta je trebalo,jos je bio sitniji,eh,sad bih ga sutnula medju noge da ne bi znao gde je mesec dana narednih,ali u tom trenutku,blokada,nista nisam kgla,uzeo mi je dokumente,sto mi je najtuznije,pra nisam ni imala nesto mnogo para,ajte zenske dajte neki savet,zato smo tu da se savetujemo i pomazemo u ovakvim situacijama,a vas nigde

  4. #4
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Dobro dosla cica maco..

    Uh.. neznam sta reci na ovo..
    Meni se desilo pre nekih 10 godina da me turcin prati... i na kraju je navalio da dodje na kaficu.... a meni se nije kuvala kafica pa nazovem policiju... haahhaahhaa

    ee a da mi se desi ovako nesto kao sto je tebi cica maco.. mislim da bih kao prvo vristala na sav glas .. ili bih se nasmejala posto sam ja i ovako blentava i tresnula bih ga tasnom ... a kako mi je tasna uvek prepuna (muzic cesto pita dal nosim kamenje) mislim da bih mu mozak sa njom raznela... hehehe

    i sad da te malo oraspolozim... ispricacu ti vic:
    Ide baba ulicom i mangupi joj otmu tasnu, a baba zna da uz to ponekad ide i silovanje pa pocne da kuka "Ej momciiiiiiiii a silovanjeeeeee?"

    Eto mozda bih i ja ko baba kukala A silovanjeeeeeee" hahhahahaa

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #5
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Uh strasno..ja bi se zaledila od straha ...nije mi se hvala Bogu nikad desilo nesto tako al mogu zamislit kako ti je bilo..a sto se tasine tice pa ja kad god imam priliku da je ne nosim nemam je tako da neznam sta bi mogao da mi uzme ..a i kada bi je imala pruzila bi mu i ajd zdravo ako bi bila jos pri cistoj svesti..

  6. #6

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •