Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Proxy konekcije

  1. #1

    Podrazumevano Proxy konekcije

    Kao sto pisao Diddl na drugu temu trebamo da stopiramo/zabranimo konektovanje preko proxy servere. Trenutno se bas na tome radi. Naravno nije bas lako da zabranimo sve proxy servere jer ih ima previse to znate i sami al trudicemo se da ih barem smanjimo.

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    mafijo kako ces to da sprechish?

    shta ako naidje neka budala ko shta sam ja pre bio, i razvali server sa jedno 200 proxija odjednom?

    ja sam obarao servere.. morash zaista jebene stvari da imas... : )

    imash admin komande koje ih detektuju i samo mozes da ih karash naravno...

    al da blokirash sve.. nemoguce.. ja sam svojevremeno imao 1400 koji su ishli... : )
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #3

    Podrazumevano

    pa ne moguce je brate, ima ih dosta u ban listi al znam da ima preko milion proxy-a sirom sveta. Ebi ga zato kazem trudimo se da ih minimiramo i dodamo na ban listu da ih ukinemo totalno je ne moguce, barem za sad je jos ne moguce.

  4. #4
    Junior Member OTKACENI__ avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2

    Podrazumevano proxy

    Nije da ih je mali milion..to se sve da namijestiti direktno na ircd.conf
    confingu...

  5. #5

    Podrazumevano

    pa da ako koristis kao software ircd mi koristimo ConferenceRoom i sve proxy trudimo se da ubacimo u operserv, al ebiga svaki dan ima suvise novih proxy-a. Evo bas sad trazimo neki program koj ce nam pomagati oko proxyja. Videcemo ako nema dobrih zastita za ConferenceRoom a za neki drugi software kao naprimer unreal onda ce da prilazimo na taj software.

  6. #6
    Junior Member OTKACENI__ avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    pa da ako koristis kao software ircd mi koristimo ConferenceRoom i sve proxy trudimo se da ubacimo u operserv, al ebiga svaki dan ima suvise novih proxy-a. Evo bas sad trazimo neki program koj ce nam pomagati oko proxyja. Videcemo ako nema dobrih zastita za ConferenceRoom a za neki drugi software kao naprimer unreal onda ce da prilazimo na taj software.
    Dali ste probali bopm..

    vecina koristi Ptlink.. za mene je Unreal jedan od najboljih ..Pogotovo na ircd.conf mozes da zabranis sta god zelis nickove ip uvezi klonova..nema sta se nemoze a pogotovo uvezi spam na javi i na privatima..mislim nema potrebe da se dodaje na operserv neke stvari ..
    vecini se buni uvezi /msg to sve sve da nastelovati na /ns /cs /os /ms i tako dalje dugo pogotovo na botovima dodat tcl koje su korisne i koje oduzmu operima dosta posla .. Unreal posjeduje toga Dosta i za neke stvari koje raja jos nezna ..Zelim vam dobar uspjeh..

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •