Strana 1 od 35 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 342

Tema: Koliko ste jaki ???

  1. #1
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Question Koliko ste jaki ???

    Da li sebe smatrate jakom osobom?

    Koje su to situacije u kojima se osecate slabima a koje u kojima mislite da stvarno možete izdržati sve?
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  2. #2
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Mislim da sam jako jaka.... I to skoro u svim situacijama....
    Izdrzim dosta toga... Zahvaljujuci dragom Bogu ..
    cak i slabosti prevazidjem uz pomoc Boziju...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #3
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ja sebe smatram jakom osobom...kada su u vidu prve pomoci i uopste dozivljaji manje lepe koji bi mnoge ljude izbacili iz ravnoteze

    ali ima druga strana gde sam slaba to su recimo opstesocijalne katasrofe pogotovo ako su deca u pitanju ..jednostavno me pomeri..primera radi ako gledam na tv-u kako umiru od gladi...ili kako se maloletnice prostituiraju uopste nasilje to su sve stvari kojima ja nisam dorasla ..jednostavno ih nemogu prihvatit kao nesto normlano..kao sto i nije

    A sto se zivotnih svakodnevnih stvari tice tu sam prevazisla samu sebe...hvala Bogu

  4. #4
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Stabilna sam osoba koja zna sta hoce od zivota , i koja cvrsto stoji na zemlji . Iako je sve tako kako napisah , postoje momenti kada sam jako emotivan , sto smatram jednom vrstom svoje slabosti .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #5
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Sto cika Borafe?

    Nije slabost biti kad-kad emotivan pa ljudi smo , ja sam uvek zato da covek svoje osecaje prezentira i stoji iza njih!

    E sad postoji uvek i druga strana na primer ako je covek osetljiv previse na sve i svasta
    Mojoj jednoj drugarici mali slmoio ruku ona se istog trena onesvestila tako da covek nezna kome bi pre!

  6. #6
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Izbegavam zalosne i stresne situacije koliko god je to moguce . Sta da se radi kad sam mnogo toga preturio preko ove moje lude glave , pa mi je i "masina" podosta oslabila .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #7
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Bez texta sam.....
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

  8. #8
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nije sramota pustiti koju suzu . To mi se skoro dogodilo kada je mom kolegi stradao sin star 22 godine . Bilo je to da ti srce pukne od tuge .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #9
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Mislim da sam jaka osoba,cak i u teskim situacija uspijem da "ostanem na nogama".Nikada ne pokleknem pred problemom,nego trudim se da nadjem najbolje moguce rjesenje.Emotivna jesam,ali to me ne cini slabom,naprotiv emocije mi nekada daju snage da nastavim dalje i prevazidjem sve.
    Biti osjecajan ne znaci biti slab,bas na emocijama se moze da primjeti koliko je neko jak,jer samo slabici padaju na prvom ispitu zivota,a srecom ja nisam jedna od tih!Svojom snagom nekada pomazem i drugima da nastave dalje.
    ............

  10. #10
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Mislim da sam dovoljno jak i siguran u sebe,da uvek znam sta hocu i koliko mogu,
    kada je posao u pitanju emocije ne odlucuju...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •