Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 73

Tema: Kako se hranite?

  1. #51
    Senior Member
    Datum registracije
    10.05.2005
    Lokacija
    Ispod Sunca
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    e dragi moji ja sam od danas na dieti
    znaci moram da pazim sta jedem nema vise cokolade i keksici cips i pistaci..
    znaci bilo bi mi od velike pomoci ako bi mi neko dao neki dobar savet sta osim povrca da jedem da smrsam
    unapred Hvala

    M dusho jedi normalno smo smanji obroke.Jedino sto ces izbaciti masno jesti jela na vodi.Slobodno riba,piletina.kuvana teletina,ali na vodi onabvezno.Hleba moras da izbacis i slatkise sve naravno.gledaj da jedes 5 puta dnevno,ali sto manje obroke.Moras raznovrsno inace ce organisam ostati bez vitamona,pazi da ne kolapsiras.ne zvuci tesko vec interesantno,leto polako stize moraces malo vezbanje da ucestis,trcanje obavezno.I ne opterecuj se previse bitno je kako se ti osecas,a ne kako izgledas-Iskren savet.

  2. #52
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ja jedem sta hocu i kad mi se prohte

  3. #53
    Senior Member
    Datum registracije
    10.05.2005
    Lokacija
    Ispod Sunca
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Pa ti si jedno vrapche,moze ti se.Bas me zanima kako izgledas.Koje ti je boje perje.

  4. #54
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    dugacko i plavo.. hehehe

  5. #55
    Senior Member
    Datum registracije
    10.05.2005
    Lokacija
    Ispod Sunca
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Bice to pocetak jednog lepog prijateljstva.Inace spagete su kod mene za veceru.Malo kasnim sa njima,ali mora da jede.

  6. #56
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    dobar apetit zelim

  7. #57
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    dusho jedi normalno smo smanji obroke.Jedino sto ces izbaciti masno jesti jela na vodi.Slobodno riba,piletina.kuvana teletina,ali na vodi onabvezno.Hleba moras da izbacis i slatkise sve naravno.gledaj da jedes 5 puta dnevno,ali sto manje obroke.Moras raznovrsno inace ce organisam ostati bez vitamona,pazi da ne kolapsiras.ne zvuci tesko vec interesantno,leto polako stize moraces malo vezbanje da ucestis,trcanje obavezno.I ne opterecuj se previse bitno je kako se ti osecas,a ne kako izgledas-Iskren savet.

    dragi amorus
    znam da su sve tvoje reci u pravu
    ali ja bash ono uglavnom pijem molke,i jedem jogurte
    nista przeno nema sladkisa pa cemo da vidimo nakom nedelju dana dal ce da spadne kola kila
    iako nisam debela ono nego smeta me cim se ugojim
    Hvala na paznji mina
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  8. #58
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Ja nemam problema sa tezinom.
    Doruckujem,rucam jedem dosta voca i povrca.Ali samo mogu da jedem do 6h posle NE!
    Posle idem na trcanje pa onda idem da gledam momka kako trenira fudbal opet trcim sa njim i tako.
    Uglavnom nemoram da drzim nikakve dijete!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  9. #59
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    Ja nemam problema sa tezinom.
    Doruckujem,rucam jedem dosta voca i povrca.Ali samo mogu da jedem do 6h posle NE!
    Posle idem na trcanje pa onda idem da gledam momka kako trenira fudbal opet trcim sa njim i tako.
    Uglavnom nemoram da drzim nikakve dijete!
    pa kada se dovoljno kreces
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  10. #60
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Pa najvaznije ti je da se kreces bez sporta nema nicega dzabe tebi dijete,i budalastine ako se ne kreces trcis ili tako neshto.To je najsigurniji put do mrsavljenja.
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •