Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 73

Tema: Kako se hranite?

  1. #61
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    Pa najvaznije ti je da se kreces bez sporta nema nicega dzabe tebi dijete,i budalastine ako se ne kreces trcis ili tako neshto.To je najsigurniji put do mrsavljenja.

    znam nadja
    ali pazi da se krecem krecem ponekada pomislim da bi bila placena na kilometrazu ja bi se obogatila za dva dana
    ali za ono svakodnevni joging nema sanse
    sa obzirom da radim i imam devojcicu koja puno obaveza treba
    ali hvala bogu idem ka cilju i mrsavim kako sam zelela
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  2. #62
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Pa super onda kad mrsavish. Pa da kod tebe je zeznuto imash ti sigurno previshe obaveza da bi mogla svaki dan da trcis.
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  3. #63
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    Pa super onda kad mrsavish. Pa da kod tebe je zeznuto imash ti sigurno previshe obaveza da bi mogla svaki dan da trcis.
    ma...i prekovise
    ono nekada ni ne stignem da danima ni za komp sednem..
    ali ipak radujem se da polako skidam kile
    malo po malo mada je sportom najbolje
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  4. #64
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Moja ishrana poslednjih par nedelja nije bas za pohvalu ali...samo jednom se zivi...
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  5. #65
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Sve zavisi od situacije neki put mi je i sendvic dobro doso a tek da nepricam o kuvanom ili pecenom ,

  6. #66
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    heh .. bolje da ne pisem nista. Pica i kebab obavezno na prvom mestu. Posle McDonalds - koji big extra meni (naravno ne uvek isti ) ... mrzi me cekati rucak, posto skoro svi dolazimo kuci u isto vreme; dok se to sve pripravi i napravi, mene prodje glad . Usput "ubacim u usta" koju vocku ili jogurtic. Uvek kazem; e sad cu zdravu hranu jesti ... ma jok; brze me prodje nego sto to kazem ...

  7. #67
    Member
    Datum registracije
    19.03.2006
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Do nedavno mogla sam da pojedem sta pozelim i kad pozelim i nisam imala problema sa kilazom.Promenom mesta boravka ,uslovima zivota,definitivno depresivna klima i okolina uticalo je da pocnem da se gojim.Nista preterano 4-5 kg ali mi je vidno pocelo da smeta jer godinama imam potpuno istu kilazu.Morala sam malo da korigujem moju ishranu i rezultati su vidljivi.

  8. #68
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Heh, daj Boze, da su te fast food restavracije kao chat. Da mi neko pukne ban i nemogu uci ..

  9. #69
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    za doruèak moram da imam nešto od mleènih proizvoda na stolu,ruèak mora biti sa kašikom,znaèi supa ili èorba su obavezni,veèera mi je uglavnom voæe i potpuno sam izbacio alkohol iz upotrebe,ranije sam mnogo pio pivo,tako da sam na idealnoj kilaži
    tiha voda breg roni

  10. #70
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Na zalost vecina nas nije uvek u mogucnosti, bilo zbog posla ili nekih drugih obaveza) da za rucak bude nesto za kasiku kao kod Eskobara ali kao sto je spidermann vec rekao nekad je i sendvic dobrodosao.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •