Strana 16 od 17 PrvaPrva ... 614151617 PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 161

Tema: Masaze...

  1. #151
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    volim masaze...i idem cim mi se ukaze prilika...

  2. #152
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    drugarice ti bi da te crnac masira...

  3. #153
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    drugarice ti bi da te crnac masira...
    ahaaaaaaaa.....sta mu fali..ima i ruke i noge ..kao i mi...haha

  4. #154
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    da da jako velike ruke ..jos pogodnije za masazu

  5. #155
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ne idem na masaze onoliko koliko bi trebalo mome tijelu koje doista treba strucnih masaza
    moj spasitelj__________________________

  6. #156
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    uh sad bi mi jedna bas dobro dosla
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  7. #157
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    SAMOMASAZA

    Samo jedna kratka masaža može imati nevjerojatan učinak na cijelo tijelo. Osim izravnih fizičkih koristi poput poboljšanja cirkulacije, olakšavanja probave, opuštanja mišića, masažom možete postići i psihičke koristi. Sama spoznaja da se brinete o svome tijelu prouzrokovat će osjećaj koje se ne može postići ni jednim lijekom.

    Koristite je ujutro kako biste osvježili tijelo, napunili se energijom, ili navečer kako biste se opustili. Prilikom masiranja možete biti i odjeveni, ali želite li poboljšati učinak možete se masirati uz pomoć nekog ulja ili losiona. Najvažnije je udobno sjesti i opustiti se.

    MASAŽA RAMENA

    Obuhvatite desno rame desnom rukom. Kružnim pokretima rukom lagano masirajte prema vratu slijedeći prirodnu liniju tijela. Vratite se prema ramenu. Ponovite najmanje tri puta, svaki put pojačavajući pritisak. Zatim to napravite s lijevom.

    Dobro izmasirajte korijen vrata. Istovremeno s obje ruke. Idite prema vrhu glave, zatim se vratite na leđa, na najnižu točku koju možete dosegnuti.

    Desnom rukom masirajte lijevo rame, prema leđima, vratite se prema naprijed, sve do grudi.

    Ponovite i s lijevom rukom i desnim ramenom.

    Važno je pritiskati dovoljno, ali ne prejako. Slijedite putanju svoga tijela, posebno se zadržite na onim mjestima gdje osjetite laganu bol.

    MASAŽA NOGU

    Udobno lezite na krevet. Možete leđa i glavu nasloniti na jastuk. Podignite nogu i savijte koljeno. Započnite s laganim dodirima na bedrima, zatim masirajte koljena, pa produžite do stopala. Ponovite pet puta.

    Posvetite se bedrima. Uhvatite kožu s obje ruke palcima i kažiprstom, kao da ćete se štipnuti, zatim popustite. Ritmičnim pokretima uhvatite - pustite, pređite cijelo bedro. Ovo je vrlo dobro za poboljšanje tonusa mišića i protiv celulita.

    Obuhvatite nogu iznad koljena s obje ruke, spojite ili približite što je više moguće kažiprste i palčeve. Povucite ih prema vrhu bedara, neka klize po koži, zatim istim pokretom vratite nazad, sve do gležnja. Vratite se natrag do koljena. Ponovite 3 puta.

    MASAŽA STOPALA

    Jednu ruku stavite ispod, a dugu iznad stopala (ili palce obje ruke na gornju stranu, a kažiprste i ostale prste na ispod). Kružnim pokretima klizite po sredini stopala, od prstiju do peta. Ponovite desetak puta.

    Kružnim pokretima palcem i kažiprstom pređite cijelo stopalo (kažiprsti tabane, palcima gornju stranu).

    Malo iskrenite stopalo, kako biste palcima mogli dotaknuti donju stranu noge. Stavite palac na palac, malo ispod korijena dva srednja prsta. Pritišćući idite lagano prema peti centralnom linijom. Na svakoj točci podignite palce, te ponovno pritisnite. Nemojte kliziti. Vratite se natrag i ponovite 5 puta.

    Izmasirajte gležanj kružnim pokretima, palcem i kažiprstom.

    MASAŽA ŠAKE

    Lagano pritišćući palcem druge ruke izmasirajte svaki dio dlana. Krenite od jagodica malog prsta. Laganim kružnim pokretima masirajte zglobove i spuštajte se prema dlanu.

    Isto ponovite s prstenjakom, zatim svim prstima, te izmasirajte ostatak dlana. Posebno dio oko korijena palca. Ponovite i na drugoj ruci. Primijetite li laganu bol na određenom mjestu tu se malo više zadržite. Po ruci ne klizite nego svaki put odvojite palac od dlana kada prelazite na drugu točku.
    ............

  8. #158
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    auuuuuu ma ne mogu ja to sama neda mi se suvise sam lijena
    moj spasitelj__________________________

  9. #159
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    uuuu masaze su lek za sve idem cim imam malo vremena sta se kaze da mi polomu koske i onda sam OK
    MISLIM STA RECE

  10. #160
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    al ipak najbolje su kineskinje,one bas znaju da opuste kada je masaza u pitanju,bas imaju ruke kao stvorene za to
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •