Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 92

Tema: Telepatija...

  1. #51
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    "...Telepatija ne zavisi od jezika kojim govorimo, sto jasno dokazuje da misli nisu reci koje izgovaramo o sebi. Mozemo sasvim dobro telepatskim putem sporazumeti sa nekim ko ne govori nas jezik zato sto reci nisu te koje se prenose mentalnim planom, vec misli. Kada nekome zelimo da saopstimo sta mislimo, mi zapravo zelimo da mu prenesemo odredjeno znacenje. To znacenje naravno moze, a ne mora biti u formi reci. Postoji bezbroj nacina da nekom saopstimo sta mislimo, a samo jedan od njih je putem reci. Reci su kao camci, a misli kao putnici koji se prevoze tim camcima rekom sporazumevanja. Onima koji znaju da se sporazumeju telepatski, nisu potrebne reci. Oni mogu direktno da komuniciraju izmedju sebe bez posrednika. komuniciranje pomocu reci je toliko grub nacin komunikacije da se ljudi kojima su potrebne reci obicno ne razumeju. U stvari, oni i koriste reci upravo zato sto se ne razumeju..."
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #52
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    osjecam bol i znam nekome od mojih blizih nije dobro,nekome ko mi je drag,ma osjecam to i znam da cu u toku dana da saznam da ce taj neko da se javi,osjecam da me neko treba
    moj spasitelj__________________________

  3. #53
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Granice ne postoje za one koji ih ne vide
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #54
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    osjecam bol i znam nekome od mojih blizih nije dobro,nekome ko mi je drag,ma osjecam to i znam da cu u toku dana da saznam da ce taj neko da se javi,osjecam da me neko treba

    osjecala sam ma to je telepatija znala sam da se nesta desava sto nije dobro Boze moj hvala ti
    moj spasitelj__________________________

  5. #55
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Moram se samo prisetiti dogadjaja iz moga zivota , koji su me naveli na razmisljanje o svemu tome .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #56
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    uf, znam ste je to ali neznam zasto se pojavlja....
    Kad moja voljena nije ok, ja osecam i to vlijae i na mog raspolozenja....
    osecak nije dobro, osecam kad je presretna...

  7. #57
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Ako nekada san ne mozete da povezete sa dogadjajima iz svog zivota, zapitajte se da li je to mozda telepatska poruka koju Vam neko blizak upucuje.
    Mislim da sam to dozivjela prije neku vece...
    ............

  8. #58
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    da istina je da neke poruke dobivamo i kroz snove,neke mozda tek kasnije skuzimo kada se to nesto desi na sta nas je upucivao nas san
    moj spasitelj__________________________

  9. #59
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Cesto mi se puta dogodi da budan sanjam . Kao da neko dodje da mi nesto kaze , ali gotovo uvek sve ostaje nedoreceno , tako da do sada nisam uspeo izvesti nikakav zaklucak iz svega toga . Obicno su to osobe koje dugo nisam video , neznam gde se nalaze , i jesu li uopste zive ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #60
    Member vexy avatar
    Datum registracije
    17.03.2009
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    meni se desi ponekad da pomislim na neku osobu i posle 5 min je sretnem
    harmonija života

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •