Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Striptiz je prošlost za Marinu

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Striptiz je prošlost za Marinu


    Jevremovac, gradić nadomak Šapca, rodno je mesto Marine Ignjatović, najstarije ukućanke „Velikog brata“. Reporteri „Blica“ uz malo muke nalaze kuću u uskom sokaku. Ispred kuće nas dočekuje Marinin mlađi brat Miloš sa suprugom Oljom i ćerkom Vanjom. Iz kuće istrčava i Marinina majka Radenka. Iz dvorišta se čuje lavež psa. „Dobro došli u naš skromni dom“, kaže Miloš, dok nam Marinina majka već na pragu objašnjava zbog čega se iznervirala kada je Marina ušla u kuću.

    - Ne dopada mi se što su ljudi iz „Velikog brata“ kao njeno glavno zanimanje naveli da je striptizeta. Jer, ljudi na striptizetu gledaju kao na prostitutku. Meni to nije jasno. Ali, dobro, takav je narod. Ja sam slobodna žena, ne volim tračeve, ogovaranja, uvek sam bila na odstojanju od svih tih spletki. Moja ćerka nije radila ništa loše, nije ubila čoveka - kaže Radenka. Ubacuje se i Marinin brat Miloš.
    - Radila je kao striptizeta jer smo bili u lošoj finansijskoj situaciju. Otac je pio, maltretirao nas, ostali smo na ulici, a sve ovo... ovu kuću, sami smo stekli. Na kraju, otac je, nažalost, umro. Marina se već pet-šest godina ne bavi striptizom. Prestala je kada je upoznala dečka u klubu u kojem je radila. Bila je sa njim u vezi nekoliko godina. On je bio finansijski situiran, ali mi nikada nismo želeli od njega ni paru da uzmemo. Bio je mnogo ljubomoran. Ma, oboje su bili ljubomorni. Nije išlo. Sada je u novoj vezi, sa Acom - kaže Miloš i objašnjava da su Marina i Aca već tri godine u vezi, da planiraju zajedničku budućnost i već neko vreme žive zajedno.
    Marina poslednjih pet godina radi kao konobarica, za veoma malu platu.
    - Ona je zaista vredna i radna. Dugo je radila u poslastičarnici „Sweet House“, potom u piceriji. Pre svega, iskrena je. Nadam se da će ljudi imati priliku da je upoznaju - kaže Radenka.
    - Neposredno pred ulazak u kuću, Marina je dobila otkaz u piceriji. Poslodavac joj je dao otkaz čim je čuo da će ući u kuću, a nije ni sačekao da uđe. Ona je prema njemu bila iskrena, a on nije hteo ništa da se dogovori s njom, već ju je odmah otpustio - objašnjava razočarano Miloš.
    - Eno je Marina na televizoru - ubacuje se šetogodišnja Miloševa ćerkica Vanja pokazujući na TV na kome je u tom trenutku počeo prenos iz kuće „Velikog brata“.
    - Jao, kako je lepa. Ja sam joj rekla da mora da pobedi - kaže mala Vanja i smeje se, dok njena mama Olja, Marinina snaja, objašnjava zašto je Marina ušla u kuću.
    - Glavni motiv zbog kojeg je ona ušla u kuću je novac. Ako ne pobedi, nadam se da će joj „Veliki brat“ pomoći da lakše nađe posao - kaže Olja, a Marinina mama se dodaje da bi volela da ona pobedi kako bi mogla od tih para da otvori frizerski salon i obezbedi sebi budućnost (Marina je završila srednju frizersku školu).
    Inače, Marina je kao mala bila bucmasta, pa je zato počela redovno da trenira i vežba, a u teretanu ide već petnaest godina. Pre nekoliko godina je ugradila silikone, a prema rečima njenog brata, najviše voli voće i zdrav život.
    - Marina ne voli da se šminka. Pravi je sportista. Samo zdrav život. Ne puši, ne pije... Ona i Aca pojedu po nekoliko kilograma voća dnevno i zajedno svaki dan treniraju - kaže Miloš i dodaje da će Marina u kući, ako zatreba, biti prava opasnica.
    - Ona zna da se brani. Nije tip devojke koja će da ćuti i pušta da je neko gurka u stranu i priča svašta o njoj. Normalna je devojka, ne psuje, pobožna je i zato bi trebalo da ostane u kući - zaključuje Miloš

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nasa posla . Uvek su postojali oni koji zabadaju nos u tudje stvari . Mislim da je sve to ipak samo njen problem i niciji vise .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •