Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Naša Jelena nije sponzoruša

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Naša Jelena nije sponzoruša


    Jelena Žeželj, najmlađa i, po anketama na sajtu „Velikog brata“ i „Blica“, najlepša ukućanka, jedina je Beograđanka u kući. Studentkinja je druge godine Učiteljskog fakulteta u Vršcu, a u slobodno vreme, da ne bi uzimala džeparac od roditelja, radi kao promoterka. Ekipa „Blica“ je posetila porodicu Žeželj, a njeni roditelji su nam ispričali zašto Jelena voli fudbalere, zbog čega želi da bude učiteljica, i priznali su nam da se mnogo brinu zbog priča da je njihova ćerka sponzoruša.

    - Uopšte nismo znali da se Jelena prijavila za „Velikog brata“. Ona nam je to rekla tek kada je prošla drugi krug. Mi smo mislili da neće ući u kuću - počinje priču njena mama Svetlana, koja od prvog trenutka prati svoju mezimicu preko televizije, i noćima ne spava jer se, kako kaže, mnogo brine za nju.
    - Savetovala sam joj da bude onakva kakva jeste. Mislim da će se Jelena teško izboriti sa ukućanima, jer ona je drugačija od njih. U kući su već počela ogovaranja, stvaraju se klanovi, a mislim da će se ona dobro slagati sa Natašom i Dijanom. Jedino što bih joj zamerila jeste njena izjava da voli fudbalere, i da je dečka prevarila dva puta. To baš i nije morala da kaže - priča Svetlana.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    hahaha nije je mama na vreme savetovala da se to ne govori..

  3. #3
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ko li ce znati zasto je sve to dobro ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •