Suzana Mančić: Da li volim da se snimam samo je moja stvar, ali da to vidi ceo svet i da obrukam sebe i ljude koje volim svakako nisam želela!

Suzana Mančić i njen verenik Simeon Ocomokos u šoku su posle saznanja da se u javnosti pojavio privatni video-snimak njihovog seksualnog odnosa, napravljen prošle godine u Portugalu. Ekskluzivno otkriće Pressa o postojanju ovog snimka potvrdile su i fotografije koje je juče objavio nedeljnik „Skandal".

- Šta očekuje javnost da čuje od mene - deprimirano je zvučala Suzana kada smo je pozvali da prokomentariše novi seks-incident: - Ono što najviše boli je činjenica da je to zlodelo najverovatnije učinio neko od meni bliskih ljudi. To je bilo moje, moja privatnost koja je ukradena i upotrebljena na najprljaviji mogući način. Muka mi je od svega, zaista mi dođe da se odselim iz ove zemlje, a nije isključeno da ću to i učiniti.

Iako tvrdi da objavljivanje video-snimka na kojem se vidi u seksualnom odnosu sa svojim verenikom, grčkim biznismenom Simeonom Ocomokosom neće narušiti njihovu vezu, Suzana kroz suze govori o strahu kako će se nova afera odraziti na njenu porodicu, pre svega na ćerke Teodoru i Nataliju.

- Simeon je čovek širokih shvatanja, ali samo mogu da zamislim koji je to šamar za njega upravo sada, kada vodi ozbiljne poslovne pregovore sa najvišim državnim strukturama u Srbiji. On je trenutno u šoku, ali iz iskustva znam da muškarci u tim stvarima mnogo bezbolnije prođu, dok se sva sramota svali na ženu. Ja bih to i podnela, sklonila bih se na neko vreme dok ne prođe oluja, ali ne znam šta ću sa ćerkama. One moraju da idu u školu, pomislite samo kakav će to za njih biti udarac, posebno posle svega što su već prošle. U Grčku bismo otputovali dok se sve ne smiri, ali trenutno nemamo vize - navodi Mančićka.

Atraktivna voditeljka nazvala je smešnom konstataciju da će mnogi posumnjati kako je, posle samo dve godine, namerno učinila nepromišljenost koja joj je napravila „pakao od života":

- Zar postoji osoba na svetu koja želi sebi zlo? Da li volim da se snimam je samo moja stvar, ali da to vidi ceo svet i da obrukam sebe i ljude koje volim svakako nisam želela - zaključuje Suzana za Press.